Gość: mysha IP: *.net / *.net 09.05.06, 22:10 Jak jest waszym zdaniem czy kanary w częstochowie i innych miastach powinni patrzec na nasze legitymacje?? Przeciez jest ochrona danych osobowych! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
t3d1 Re: kontrol 09.05.06, 22:15 To nie pokazuj mu danych i zdjecia tylko pieczatke :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysha Re: kontrol IP: *.net / *.net 09.05.06, 22:22 Nie ejstem wariatką!! TYlko jakbyś nie zauważyła...to kanar sam bierze sobie nasza legitymacje w reke:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TTT Re: kontrol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 21:51 kup cały bilet i wtedy nie musisz pokazywać swojej twarzyczki i danych z legitymacji :) niestety jest taki przepis że tylk oza okazaniem legitymacji możesz jeździć na ulgowych Odpowiedz Link Zgłoś