puma861 26.05.06, 15:03 Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Mam w Dniu ich Święta:)) Dla tych co już są i dla tych co dopiero bedą:)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: monia Re: Dzień Matki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 15:12 dziękuje...jestem matką od trzech lat :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kama Re: Dzień Matki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 15:46 Ja chciałabym mojej Mamie życzyć wszystkiego co najlepsze, aby na jej twarzy gościł zawsze uśmiech.Kocham Cię Mamo! Odpowiedz Link Zgłoś