Dodaj do ulubionych

Dzień Matki

26.05.06, 15:03
Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Mam w Dniu ich Święta:))
Dla tych co już są i dla tych co dopiero bedą:))
Obserwuj wątek
    • Gość: monia Re: Dzień Matki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 15:12
      dziękuje...jestem matką od trzech lat :)
      • Gość: Kama Re: Dzień Matki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 15:46
        Ja chciałabym mojej Mamie życzyć wszystkiego co najlepsze, aby na jej twarzy
        gościł zawsze uśmiech.Kocham Cię Mamo!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka