Dodaj do ulubionych

Praca Pomoc!!!

15.07.06, 12:05
Witam!
Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy w tej chwili jakaś firma poszukuje
pracowników ponieważ szukam pracy od 4 miesięcy i ciągle nic.Posiadam
wykształcenie policealne Technik administracji i Technik BHP od pażdziernika
rozpoczynam studia zaoczne.Jeśli ktoś posiada jakies informacje to proszę o
kontakt.Adres e -mail:p16@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • avionetka82 Re: Praca Pomoc!!! 15.07.06, 12:59
      ja szukałam 2 lata... (bez doświadczenia + technik ekonomista + technik
      informatyki) ale w końcu się udało :) Od tamtej pory troszke się już
      dokształciłam :P od października SUM...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka