p16
15.07.06, 12:05
Witam!
Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy w tej chwili jakaś firma poszukuje
pracowników ponieważ szukam pracy od 4 miesięcy i ciągle nic.Posiadam
wykształcenie policealne Technik administracji i Technik BHP od pażdziernika
rozpoczynam studia zaoczne.Jeśli ktoś posiada jakies informacje to proszę o
kontakt.Adres e -mail:p16@gazeta.pl