Gość: Flesz (on)(Y)
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
15.08.06, 23:47
No właśnie często zadaję sobie to pytanie jestem parę latek po 30 i "po
nieudanym związku ale z bardzo udanym dzieckiem" jak ktoś wyżej napisał. Na
razie ze stałych związków jestem uleczony i to chyba do bólu. Sex też można
zawsze gdzieś znaleźć lub ew. kupić. Ale czy można spotkać sympatyczną
kobitkę z ja..mi , z którą można by umówić się do kina teatru, piowariować po
prostu a powiedzieć do następnego razu. czy może przeciwnie - kobieta gdy
widzi samca od razu oczekuje, że będzie to wspaniały mąż, ojciec, chłopak
etc.???