Gość: ata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.06, 15:29 chcę rozpocząść kurs prawa jazdy ale nie wiem jakimi kierować się kryteriami przy wyborze ośrodka ( finans też jest ważny),jaki ośrodek możece polecić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: karolka Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.inds.pl 14.09.06, 15:50 hej ja wlasnie 4 wrzesnia zaczelam nauke jazdy w osrodku " refleks" na ul wolnosci 22. jest to najtanszy kurs w cz-wie- 850 zl i ucza naprawde swietnie- nie tylko suche wyklady ale i testy, filmy, prezentacje. polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.sc.czest.pl 14.09.06, 15:56 850zl plus oczywiscie badania, przewaznie 60zl, no i podrecznik, no chyba ze juz jest w cenie... i chyba rzecza oczywista jest, ze kazdy bedzie polecal "swoj" osirodek...no bo chyba przeciez nikt nie robil prawa jazdy w kilku osirodkach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaaaa Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.chello.pl 14.09.06, 17:14 na pulaskiego 25 jest super koles...swietnnie ucyz jezdzic z tego co wiem to wszyscy zdaja po jego kursie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marakuja Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.06, 18:19 nie bedę ci polecała konkretnego ośrodka, ale jeśli o kryteria chodzi to zacznij od strony urzedu miasta zarejstrowanych jest tak chyba 76 ośrodków popytaj wśród znajomych dowiedz się jakie kwalifikacje ma twój przyszły instruktor i jak długo prowadzi firmę, gdzie pracował wcześnie, ogólnie najlepsza kadra wyszła z dawnego polskiego zwiąku motorowego (ośrodek NMP 4 nie ma z nim nic wspólnego poza podobna nazwą) Dowiedz się czy ośrodek dysponuje odpowiednim programem komputerowym waże powinno być dla ciebie, czy jazda tra 45 czy 60 minut (pomnóż te 15 prze 30 jazd) pamiętaj,zę inwestując w dobrą szkołe inwestujesz w siebie i swoje bezpieczeństwo mam jeszcze uwage do osoby, która napisała,ze podobno wszyscy zdają, nie wiem czy ktoś będzie źle o sobie mówił, takie kwestie najlepiej sprawdzić u źródła, czyli w ośrodku egzaminowania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: 83.167.248.* 14.09.06, 19:58 W Refleksie uczy fajny mlody chlopak :) Podobno wolny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierowniczka Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.man.czest.pl 14.09.06, 20:05 Byle nie u Szostka w Słowackim. Uczył placu siedząc w kanciapie i rzucał chamskie teksty. Zle liczył ilość jazd i w ogóle porażka. Oczywiście po jego "lekcjach" nie zdałam. Dopiero po 3 godzinach nauki placu u innego spoza cz-wy. Powiedział mi, że byłam uczona jak nie zdać i wykupić dodatkowe lekcje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Medalik Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.06, 20:16 A ja plecam Osrodek "PERFEKT" bardzo sympatyczny Pan Jureczek , swietnie uczy. Zdawalnosc jest zblizona do 98% za pierwszym razem! Osrodek znjduje sie w 2 aleji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kachna Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.21.pl 14.09.06, 22:22 co do szostka to dziwne bo moja kumpela jest b. zadowolona i zdala za 1 razem...natomiast ja z wlasnego doswiadczenia jak najbardziej polecam wyzej wymieniony refleks panow spalikow...ja jezdzilam z panem wlodkiem, ktory jest naprawde godny polecenia z czystym sumieniem ale krzysiek z tego co wiem tez jest ok...z tego co wiem kurs kosztuje 850zl (wliczone jest wszystko oprocz badan i dostaje sie "teke b" z testami przepisami i plytka) ps: bez komentarzy typu podstawiona i bla bla bla refleks naprawde jest najlepszy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~AAA Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.06, 18:03 Popieram. Mnie Pan Jurek uczył 8 lat temu, wówczas jeszcze w II LO, ale to naprawdę super gość. Oczywiście zdałam za 1 razem. I to w dużej mierze Jego zasługa. Polecam PERFEKT :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.profiline.pl 15.09.06, 09:01 Szostek jest ok , robiłem u niego prawko jak jeździł jeszcze niebieskim eskortem , troche downo , w/g nmnie spoko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ptak Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 21:15 jaka Ty mądra jesteś ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.prio138.trustnet.pl 05.12.06, 21:37 A co to jest osirodek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kursant Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 16:44 Tam gdzie ja się szkole też są zajęcia multimedialne, filmy itp. Cena tez przystepna . Nie mam nic złego do powiedzenia na temat sposobu uczenia, wręcz przeciwnie jak do chwili obecnej jest bardzo fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 16:49 ale nie napisałeś gdzie robisz kurs ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kursant Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 17:46 No tak :-) w Artisie ul. Kościuszki 25 Odpowiedz Link Zgłoś
dziki_pikol Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy 14.09.06, 23:15 Ja polecam pana Wojciecha Wójcika. Spoko gość, bez nerwów potrafi świetnie przekazać wiedzę o tym jak bezpiecznie się poruszać po drogach i świetnie przygotowuje do egzaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
paula20_20 AM-CAR 609646607 14.09.06, 23:32 Polecam ośrodek p.Andrzeja Arendta -kurs 900+lekarz 50zł -micra i corsa -fachowo i miło! ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: AM-CAR 609646607 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 13:21 i ja się przyłączę Jan Cieniewicz ul. Kontkiewicza 5 uczy profesjonalnie,pół Częstochowy go zna, niedawno zdawałam u niego - komórka 512 171 664. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ` Re: AM-CAR 609646607 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.06, 18:31 a to ciekawe że zdawałaś u niego.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: instruktor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.06, 17:59 rzeczywiście nie zdawałam u niego, ale ON mnie przygotował i zaliczyłam za pierwszym podejściem. Uczy solidnie i nie urywa minut z godzin jazdy. Poleciłam Cieniewicza swoim znajomym, warto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marimba Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.06, 19:04 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=47174680&a=47253662 aby była pełnia tematu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: king Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.com 15.09.06, 20:25 a ja nie polecam moto-szkoły to kupa...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.06, 15:44 Cieniewicz jest fachowcem i uczy solidnie. Milion kierowców wyszło spod jego ręki, moja mama też.Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.06, 16:12 Mnie też uczył Pan Cieniewicz i zdałam bez problemu! Polecam go serdecznie bo to świetny fachowiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yyy Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.06, 17:09 teraz patrz na to jakie mają fury bo na egzaminie bedziesz śmigać nową Micrą a nie każdy ją ma.... są sprytni nauczyciele którzy potrafią załatwić godzinke na nowej Mikrze ale są tez tacy którzy mają to gdzieś....wczoraj na egzaminie jeden koleś nawet nie wiedział gdzie sie światła włącza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 17:58 ja też byłam na kursie w Refleksie - a instruktor bardzo hmm... przystojny ;)oczywiście mowa o Krzyśku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anecierek Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 21:04 a który to jest? zna go może jeszcze ktoś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glicea Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: 83.167.248.* 16.09.06, 23:51 mnie tez sie Krzysiek bardzo spodobal... ale jakos nie zwracal na mnie uwagi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 00:30 wszystkim życzę miłej jazdy i zdania egzaminu (u Krzysia)!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mako Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.pcz.pl 18.09.06, 11:39 czy ten Krzysiek jedździ szarą mikrą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glicea Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: 83.167.248.* 18.09.06, 13:00 Tak, nowa micra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysiek Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 16:46 mojego tatę też przygotowywał pan Cieniewicz. To świetny instruktor, trzeba umawiać się z wyprzedzeniem na kurs. Ma telefon stacjonarny 034 364 34 47. Polecam nie pożałujecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oleńka Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.06, 09:56 ja slyszałam że najlepszy jest "prefekt", jakie macie zdanie o "perfekcie". chciałabym się zapisać na kurs i jeszcze się wacham. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.06, 08:06 moim zdaniam najmniej ważna jest cena ( ceny są zbliżone 50 zł w tą czy w tą nie robi wielkiej różnicy) wazne jest żeby instruktor dobrze uczył i kursant się przyłożył do nauki. Znajdziesz ośrodek za 800 zł, a potem zdajesz kilka razy i płacisz za egzamin i dodatkowe jazdy. Sama zdawałam 3 razy, kwota kursu przekroczyła grubo ponad 1000 zł. A miało być taniej........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marakuja Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.06, 10:08 i to jest wniosek dla wszystkich tych, którzy podejmują decyzję znam wiele osób które szły na kurs z powodu ceny, a dopiero potem do dobrego ośrodka i oczekiwały dokonania cudu w 2 godziny przed egzaminem, nie licząc się z tym,że kiepskich nawyków nie da sie już zmienić, w grucie rzeczy jazdy dodatkowe i egzaminy pochłonęły łacznie kwotę stanowiącą przynajmniej połowe ceny ich macierzystego kursu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.06, 18:00 Reflex na wolnosci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gołota Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: 83.18.124.* 25.09.06, 21:00 Szostek jest the best.Ja tam zdałem za 1. razem i większość znajomych też...jazdy miałem z Pakulskim niebieską Micrą.Pozdro dla niego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaTOja Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 16:52 > Szostek jest the best.Ja tam zdałem za 1. razem i większość znajomych > też...jazdy miałem z Pakulskim niebieską Micrą.Pozdro dla niego! ile kosztuje tam kurs? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowy kierowca Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 16:48 Na początku roku robiłem kurs w Artisie , było dosyc taniej ze wzgledu na promacje zaplacilem 800zl. Szkola godna polecenia , jestem zadowolony. Teraz nie wiem jaka jest cena :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: absolwentstartu Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: 80.54.171.* 10.11.06, 17:12 tylko nie oś. start a jeżeli wybierzesz to nieidź do gościa który jest mężem właścicielki... nietrwaie chłopa... palant =/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 17:48 uff... to masz peszka. sumie, to szkoda ze masz zle doświadczenie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Była kursantka Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: 217.153.246.* 10.11.06, 19:09 Ja polecam ośrodek TEMPO na ulicy Pułaskiego 25. Fantastyczny instruktor który ma świetne podejście do przyszłych kierowców. Nie będziesz miała problemów ze zdaniem egzaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaTOja Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 20:37 Już w poniedziałek mogę się zapisać na kurs i chcę to zrobić jak najszybciej :) Ale nie jestem jeszcze zdecydowana gdzie. Narazie myśle o szkole w LO Słowackim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 14:29 hmmmm... ja szukam gdzie taniej Odpowiedz Link Zgłoś
dudi_82 Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy 06.12.06, 09:52 Potwierdzam. "Start" to szajs. Jedna godzina jazd na miesiąc i z każdej urwane 15-20 minut bo "Pan Piotr (mąż właścicielki) musi do domku na chwilkę skoczyć"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kol Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 09:54 Podobnie "ADROM" nie polecam dajcie sobie z nim spokój też jedna jazda na tydzień jak dobrze pójdzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.06, 20:54 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onaa Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: 195.205.202.* 05.12.06, 21:06 kolezanko, trafisz na egzaminie na p. Mraciniaka to nawet najlepszy osrodek Ci nie pomoze!!! on juz tak ma-uwalic za byle co to jego zasada!!!najwierniejszy zolnierz WORDu. pozdrawiam i zycze powodzenia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eva Re: jaki plecacie ośrodek nauki jazdy IP: *.hcz.com.pl 06.12.06, 06:28 ja sobie dokupiłam parę godzin i zdałam u Marciniaka za pierwszym razem. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś