malwing 05.10.06, 20:24 witam. pierwszą zimę będę opalała węglem. jeśli na forum są osoby, które mogą mi podpowiedzieć gdzie kupić w dobrej cenie i klasie węgiel będę bardzo zobowiązana. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ekim Re: opał na zimę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.06, 21:44 Witam, dwa tyg. temu najtaniej znalazłem węgiel kostke na ul.zaciszańskiej (po 500zł) dowóz gratis. Gdzie indziej był po 520zł, chociaż słyszałem że sąsiadka płaciła po 540 - kosmos. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś