Dodaj do ulubionych

opał na zimę

05.10.06, 20:24
witam. pierwszą zimę będę opalała węglem. jeśli na forum są osoby, które mogą
mi podpowiedzieć gdzie kupić w dobrej cenie i klasie węgiel będę bardzo
zobowiązana.
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: ekim Re: opał na zimę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.06, 21:44
      Witam, dwa tyg. temu najtaniej znalazłem węgiel kostke na ul.zaciszańskiej (po 500zł) dowóz gratis. Gdzie indziej był po 520zł, chociaż słyszałem że sąsiadka płaciła po 540 - kosmos.
      Pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka