Gość: Laura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 17:05 Ważne - zgubiłam dzisiaj wczesnym popołudniem kluczyk do samochodu. Pomóżcie, czeka nagroda, kontakt na forum Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ciekawy Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 17:13 może do opla corsy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.06, 17:16 To moze napiszesz chociaz gdzie furka stoi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Laura Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 17:38 niestety nie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 11.11.06, 17:43 Droga Pani może są Biurze Rzeczy Znaleźonych w Sraży Miejskiej tel 986. Ja tam odnalazłem swoje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Laura Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 18:33 Bardzo dziękuję za pomoc, już tam dzwoniłam. Jeśli mogę wiedzieć - Jak długo Pan czekał aż ktoś dostarczy tam kluczyki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do laury Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: 80.54.169.* 12.11.06, 14:26 ja znalazlem ostatnio kluczyk ale do mercedesa a clasa? czy to twoj ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Qwerty Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.06, 18:42 napisz gdzie zgubilas te kluczyki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uczciwydobólu Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.man.czest.pl 11.11.06, 19:47 Gdzie zgubiłaś, jaka furka i gdzie parkujesz, ew. nr rejestracyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: 80.54.171.* 12.11.06, 14:46 Jak nie masz kluczyków to po co ci furka.Powiedz gdzie ona stoi -to będziesz szukała i kluczyków i furki. Pa. Odpowiedz Link Zgłoś
nalesniku Re: zgubiłam kluczyk do samochodu 12.11.06, 16:47 i napisz jeszcze czy masz duze cycki. Odpowiedz Link Zgłoś
anuk_anuk Re: zgubiłam kluczyk do samochodu 12.11.06, 22:58 Bardzo Ci wspolczuje. Nie dalej jak w zeszlym miesiacu spotkalo mnie to samo.Zgubilam kluczyk do sluzbowego auta. Tyle tylko, ze mieszkam i pracuje w Niemczech, a kluczyk wysunal mi sie z torebki w duzym domu handlowym. Nie dosc ze cala obsluga sklepu i klienci szukali ze mna, to zostalam natychmiast skierowana do informacji, gdzie kluczyk juz na mnie czekal. Uznalam to za "6" w totka i pomyslalam, ze u nas (w Polsce) to raczej niemozliwe. Predzej ktos wrzuci do kosza, niz zwroci, tylko po to zeby na zlosc zrobic i teraz czytajac te idiotyczne komentarze, wiem ze mialam wielkie szczescie, ze to nie ten kraj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laura Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 22:25 Dzięki za szczerość, do dziś nie znalałam tych kluczyków, tak jak piszesz pewnie ktoś przez złośliwość je wyrzucił, bądż trzyma w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jola Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.hcz.com.pl 15.11.06, 09:59 ja tez zgubiłam kluczyki w lutym i do tej pory nie znalazłam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddd Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: 80.54.171.* 12.11.06, 23:06 A czytaliście że facet znalazł dow osobisty i zgłosił fakt na policji i przez to został mu przedstawiony zarzut w sądzie POSIADANIE NIESFOJEGO DOKUMENTU.Czyli u nas w Polsce lepiej wyrzucić jak się coś znajdzie, bo cie oskarżą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.06, 22:31 Takich histori juz wiele slyszalem, glownie z telewizji. Wynika z nich ze lepiej wyrzucic te dokumenty niz je oddac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olga Re: zgubiłam kluczyk do samochodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 09:54 W wakacje równiez zgubiłam kluczyk od auta w markecie i od razu udałam się do tzw. recepcji z pytaniem czy ktoś nie znazł go - byłam milo zaskoczona jak Pani zaczęła mnie wypytywać o szczególowy jego opis a następnie wręczyła mi ten kluczyk. Jednak Polska to normalny kraj. Odpowiedz Link Zgłoś