Dodaj do ulubionych

Lasek Aniołowski

IP: *.org 21.12.06, 10:59
Wyrąbali i zniszczyli wszystko nie da rady spacerować i przejechać rowerem
ciekawe kto to posprząta , jeden sajgon mogli lepiej nic nie ruszać
Obserwuj wątek
    • Gość: polnocnik Re: Lasek Aniołowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 11:00
      nareszcie sie skonczy to smietnisko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka