Gość: Niko IP: *.org 21.12.06, 10:59 Wyrąbali i zniszczyli wszystko nie da rady spacerować i przejechać rowerem ciekawe kto to posprząta , jeden sajgon mogli lepiej nic nie ruszać Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: polnocnik Re: Lasek Aniołowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 11:00 nareszcie sie skonczy to smietnisko Odpowiedz Link Zgłoś