Gość: FUGA
IP: *.gre.pl
08.01.07, 13:02
Witam, przyjmuje się do nowej pracy i musze mieć własne konto. Zdecydowałem
się na konto w jakimś banku internetowym, tylko nie wiem, który najlepszy,
może MBank, Multi Bank, a może jeszcze jakiś inny, proszę o komentarze z
których kont jesteście zadowoleni, które są najpraktyczniejsze i co Was
denerwuje i na co uważać
Pozdrawiam