Gość: Ania IP: 195.205.202.* 03.03.07, 17:45 Mam pytanie: gdzie w Częstochowie są tanie,w miarę komfortowe noclegi?Mój kolega z Niemiec musi przenocować w Częstochowie i kompletnie nie wiem jaki hotel mu polecić.Proszę o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja-corka Re: Hotele IP: 204.13.236.* 03.03.07, 17:51 Polecam hotel maly na katedralnej, można tam wynajac na godziny jezeli wiesz o czym mowie;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grys Re: Hotele IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.07, 17:53 musicie od razu iść do hotelu ? w samochodzie też może Cię przelecieć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hotelarz Re: Hotele IP: *.dhcp.lnbh.ca.charter.com 03.03.07, 17:57 Kolega z Niemiec... hahahahahahaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Hotele IP: *.apus-net.pl 03.03.07, 18:53 Myślę że Ibis jest dośćź porządnym hotelem i w przyzwoitej cenie.Zawsze tańsze są noclegi w domu pielgrzyma na wielo-osobowej sali.Ale chyba to nie jest dobry pomysł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: Hotele IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.07, 19:43 Hotel Ibis??????????NIEEEEEEEEEEEEEE straszna lipa i bardzo drogo Polecam Hotel Grand albo tańszy Hotel Wenecki na Berka Joselewicza 12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paolo Re: Hotele IP: 89.174.23.* 03.03.07, 20:44 to czemu go nie przenocujesz u siebie....?? ;> hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Hotele IP: *.icis.pcz.pl 03.03.07, 20:52 IBIS nie jest taki drogi - do 170 zl za dobe, a jednak jest tak ze nie trzeba sie wstydzic przed obcokrajowcami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olaka Re: Hotele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.07, 11:47 Hotel Sonex a nie Ibis .. Ibis zbyt prosty .. i za drogi jak na czesochówke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Hotele IP: *.icis.pcz.pl 04.03.07, 14:18 IBIS to pewna marka znana w swiecie. Jest przede wszystkim bardzo czysty, wrecz sterylny. A to w przypadku hoteli dla gosci zagranicznych sprawa podstawowa. A roznica pomiedzy Sonexem i IBISEm przy noclegu na 1-2 dni jest bardzo mala. Pewnie Sonex jest ok - nie wiem, ale IBIS gosciom zagranicznym moge spokojnie polecic - plus maja naprawde niezla kuchnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Hotele IP: *.icis.pcz.pl 04.03.07, 14:19 P.S. W koncu to jest hotel dla gosci a nie dla Czestochowian. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Hotele IP: 195.205.202.* 04.03.07, 17:39 Bardzo dziękuje tym, którzy poważnie potraktowali moje pytanie i odpowiedzieli na nie.Wasze opinie bardzo mi pomogły.A teraz coś do niedojrzałych bachorków: jedno wam w głowie niewyżyte samce!!Nie piszcie na moim watku niczego czego nie dotyczy pytanie oki?Załóżcie własny i tam piszcie głupie teksty Odpowiedz Link Zgłoś