IP: 195.205.202.* 03.03.07, 17:45
Mam pytanie: gdzie w Częstochowie są tanie,w miarę komfortowe noclegi?Mój
kolega z Niemiec musi przenocować w Częstochowie i kompletnie nie wiem jaki
hotel mu polecić.Proszę o pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: ja-corka Re: Hotele IP: 204.13.236.* 03.03.07, 17:51
      Polecam hotel maly na katedralnej, można tam wynajac na godziny jezeli wiesz o
      czym mowie;-))))
    • Gość: grys Re: Hotele IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.07, 17:53
      musicie od razu iść do hotelu ? w samochodzie też może Cię przelecieć
    • Gość: hotelarz Re: Hotele IP: *.dhcp.lnbh.ca.charter.com 03.03.07, 17:57
      Kolega z Niemiec... hahahahahahaaaaaaa
    • Gość: aa Re: Hotele IP: *.apus-net.pl 03.03.07, 18:53
      Myślę że Ibis jest dośćź porządnym hotelem i w przyzwoitej cenie.Zawsze tańsze
      są noclegi w domu pielgrzyma na wielo-osobowej sali.Ale chyba to nie jest dobry
      pomysł.
      • Gość: Anka Re: Hotele IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.07, 19:43
        Hotel Ibis??????????NIEEEEEEEEEEEEEE straszna lipa i bardzo drogo Polecam Hotel
        Grand albo tańszy Hotel Wenecki na Berka Joselewicza 12
        • Gość: Paolo Re: Hotele IP: 89.174.23.* 03.03.07, 20:44
          to czemu go nie przenocujesz u siebie....?? ;> hehe
          • Gość: ..... Re: Hotele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.07, 15:39
            :)
        • Gość: xx Re: Hotele IP: *.icis.pcz.pl 03.03.07, 20:52
          IBIS nie jest taki drogi - do 170 zl za dobe, a jednak jest tak ze nie trzeba
          sie wstydzic przed obcokrajowcami.
          • Gość: olaka Re: Hotele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.07, 11:47
            Hotel Sonex
            a nie Ibis .. Ibis zbyt prosty .. i za drogi jak na czesochówke
            • Gość: xx Re: Hotele IP: *.icis.pcz.pl 04.03.07, 14:18
              IBIS to pewna marka znana w swiecie.

              Jest przede wszystkim bardzo czysty, wrecz sterylny. A to w przypadku hoteli
              dla gosci zagranicznych sprawa podstawowa.

              A roznica pomiedzy Sonexem i IBISEm przy noclegu na 1-2 dni jest bardzo mala.

              Pewnie Sonex jest ok - nie wiem, ale IBIS gosciom zagranicznym moge spokojnie
              polecic - plus maja naprawde niezla kuchnie.
            • Gość: xx Re: Hotele IP: *.icis.pcz.pl 04.03.07, 14:19
              P.S. W koncu to jest hotel dla gosci a nie dla Czestochowian.
    • Gość: Ania Re: Hotele IP: 195.205.202.* 04.03.07, 17:35
    • Gość: Ania Re: Hotele IP: 195.205.202.* 04.03.07, 17:39
      Bardzo dziękuje tym, którzy poważnie potraktowali moje pytanie i odpowiedzieli
      na nie.Wasze opinie bardzo mi pomogły.A teraz coś do niedojrzałych bachorków:
      jedno wam w głowie niewyżyte samce!!Nie piszcie na moim watku niczego czego nie
      dotyczy pytanie oki?Załóżcie własny i tam piszcie głupie teksty
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka