Gość: Edyta
IP: 80.48.49.*
26.03.07, 06:46
To pytanie na pewno niektórym wyda się głupie ale ja jestem w tym temacie
zielona więc ... Czy płytę DVD RW która jest zamknięta można sformatować i
ponownie nagrywać? Czy formatowanie jest możliwe tylko do momentu zamknięcia
płyty? Pytam dlatego że zastanawiam się nad kupnem kamery która nagrywa
bezpośrednio na płyty DVD ale z tego co wiem to aby odtworzyć takie nagranie
na odtwarzaczu lub komputerze to płyta musi być zamknięta a jeśli takiej płyty
nie da rady później sformatować i trzeba nowy film nagrywać na nowej płycie to
może się to okazać bardzo kosztowne. Osoby orientujące się w tym temacie
proszę o pomoc.