Gość: Karol
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.04.07, 17:13
Miszkańcy bloków przy trasie "Szybkiego Ruchu" na Błesznie są u kresu
wytrzymałości. Kilkoro z nich złożyło pozwy o odszkodowanie, za brak
odpowiedzi władz miejskich na ich postulaty obudowania trasy barierami
pochłaniającymi hałas. Ja również zamierzam tak zrobić, proponuję
jednocześnie protest przed Urzędem.