Gość: tomek1337 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 06:58 remontują, bo już z góry sobie założyli że autostrady nie zbudują i lecą z nami w ch..a, ale że zbudują ale za 10 lat <co jest?> ;] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zduduj-zniszcz Re: Remontują ul. Główną, a potem ją przebudują IP: *.man.czest.pl 13.07.07, 07:16 To kolejny przykład rozsądnego ;) myślenia niektórych urzędasów. Do szkoły nieuki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkanka Re: Remontują ul. Główną, a potem ją przebudują IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.07, 08:33 To kolejny przykład rozsądnedo;.........Do szkoły nieuki! A czy jechałeś(łaś ) ostatnio tą ulicą .Ja tam mieszkam ,a powinien mieszkać nasz PAN PREZYDENT to dawno ulica wyglądałaby ja należy.Mistrzostw jest w poprawianiu i łataniu odcinka ul.Jadwidi i ul. Główna . Pan Wrona powinien pojechać swoim samochodem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MB rozumiem nerwy, ale piszcie ludzie z sensem !!! IP: 212.87.240.* 13.07.07, 08:54 Bo to jakiś bełkot tylko w tych komentarzach. Jeśli ma być dwupasmówka bez pasa zieleni, to niech choć zbudują betonową barierę bezpieczeństwa między pasami. Mocniejsza niż blaszane barierki i się nie krzywi, nie rdzewieje. Jedźcie do Niemiec podpatrzeć, jak się to robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smrodek Re: Jakie nerwy to real IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.07, 21:37 Do Niemiec powiadzasz? hmmm Ja myślę że niktórzy to poza Częstochową to nic innego w życiu nie widzieli bo gdyby wyjechali to postęp strasznie by ich zabolał. Co niektórzy to tylko w Aleje wyjeżdzają a jak nie widzą z kwardatów komina swojego bloku to się wracają :) e szkoda słów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śmierdziel Remontują ul. Główną, a potem ją przebudują IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.07, 22:08 najpierw niech nadzor budowlany zajmie się samowolkami mieszkancow, ktorzy dobudowują sobie domy bez planow...kolo zielonego sklepu wojtasa, jego sasiad wmurował rowniez w chodniki potężne krawezniki i slupy betonowe...dopiero jak jakies dziecko skreci kark jak na to wjedzie na rowerze, to bedzie hallo. ale widocznie, ten czlowiek ma jakies znajomosci w urzedzie drog i komunikacji...zapytajcie zulikow spod sklepu, kto wywozi smieci na nasyp kolejowy?ten czlowiek nie zna umiaru...a jego sasiedzi dostawili sobie pol domu bez zadnej zgody i planu...dlaczego gazeta sie tym nie zajmie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: Remontują ul. Główną, a potem ją przebudują IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.07, 09:23 ło Jezu co ty powiesz - niestety też mieszkam na kawodrzy beznadziejna dzielnica Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: up Re: Remontują ul. Główną, a potem ją przebudują IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.07, 07:56 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: morela banda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.07, 09:53 chodniki ludziom zróbcie i kanały burzowe.nie kazdy tak jak wrona potrafi latac...co do pozwolenia na budowe:ponoć w starej linii zabudowy, nie można juz wznosić zadnych budowli, tymczasem niektorych to nieobowiązuje... co do słupów, wiem o kim mówisz, ale jego skręca ruch przed tym sklepem.juz kiedys doszlo przez te betony do kolizji. ci z zarzadu drog i komunikacji powinni sie tym zająć (ponoć ten teren należy do miasta, wiec jak jakis samowolnik może coś takiego umieszczac w chodniku)-kara w tysiace powinna iść!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nutłok Re: banda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 10:13 przeciez widomo, ze to kapuś, co donosi do zarzadu drog i komunikacji, dlatego go nie ruszą. pytanie:czy zebractwo w polsce jest karane? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znudzony Bo to Polska a nie elegancja Francja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.07, 23:18 Najpierw działać, potem myśleć. Przy "czystej" czyściejsze są myśli, ale rano głowa boli, i nie pamiętamy o czym myśleliśmy wczoraj, więc robimy to co z dnia wczorajszego pamiętamy. Ot co sie dzieje, bo to Polska, kraj vodką( niedługo ch.. wie z czego, a może i zniego) płynący, piwem i innym mózgojebstwem. Choć ja zapewne nie będe pamiętał że napisałem tego posta, i czytając go z. .be frajera który go napisał, polece na sume pomodlić się o lepsze drogi. Amen( Na Bliskim Wschodzie termin ten pierwotnie oznaczał potwierdzenie przysięgi żołnierskiej (Asyria) - odpowiednik dzisiejszego "tak jest", "rozkaz" lub "wykonam". Jego wypowiedzenie po wysłuchaniu modlitw i błogosławieństw zastępowało ich odmówienie - w starożytności niewiele osób znało modlitwy na pamięć <<- Tak jak i dziś wiele osób nie rozumie co się dzieje i i tylko jest zdolne odpowiedzieć AMEN. Odpowiedz Link Zgłoś