Gość: lolo
IP: 195.205.202.*
21.07.07, 15:25
Dlaczego nie zostały skasowane wątki pt, Seks i Jak ujędrnić uda?
Skora jądra przeczą dobremu smaku i wątekzostał usunięty to domagam się
usunięcia watku o udach. Przecież uda są zaledwie parę cm. niżej niż jądra, i
jedno ma być sprzeczne z etykietą a drugie nie.
Jeśli watek zostanie pomysle ze Ancymonka to zagorzała feministka o
seksistowskich poglądach.
Prosze nie dyskryminować męzczyzn.