Gość: przedstawicielka
IP: *.adsl.inetia.pl
26.07.07, 23:04
W 25.07.07 na drodze do Olesna zginela nasza koleżanka,przedstawicielka herbat.Dołączyła do grona przedstawicieli zaledwie 2 miesiace temu.Może ktość wie cos wiecej na ten temat, jakie okolicznosc i kiedy pogrzeb.Narazie policja nie chce nic powiedziec.
Cieżka i bardzo niebezpieczna jest praca przedstawiciela.:(