Gość: uczciwy Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 08:40 po co PiS przecież w Polsce nie ma układów , korupcji itp. A to , że jak cię złapią za jazdę po pijanemu to za parę tysięcy można było się oczyścić to co?, jak chciałeś się leczyć to za parę tysięcy mogłeś być leczony w dobrym szpitalu oczywiście państwowym to co?, załatwialiście kiedyś jakieś pozwolenia i co łapówka ale nie ma układu i korupcji. żenada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek Re: Kto chce by PiS rządził IP: 195.116.81.* 31.08.07, 09:26 Jasiu masz racje . a takie typy jak niejaki "k2" z nienawisci az kipia a to jest zabawne. wygra Pis Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 18:13 Do Leszka : Owszem widać i czuć tę nienawiść . Ja tez chcę , aby PiS wygrał , będę wspierał podczas kampanii ale pewności nie ma czy wygra . To tak jak pogoda . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K2 masz rację angrusz.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 21:40 ... nienawidzę was i cieszę sie z tego bo gdy wy się obudzicie z rączką w nocniku ja bedę miał satysfakcje z tego że stałem po właściwej stronie barykady Nie sądziłem że to kiedykolwiek powiem ale Giertych wczoraj w "co z ta polską" miał rację Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: masz rację angrusz.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 09:16 Giertych ma pełne portki, bo musi odejść w polityczny niebyt.Wygaduje bzdury widząc nieuchronność losu.Nic nadzwyczajnego, że człowiek w panice brzydko się chwyta.Chyba jednak siedziałeś w ziemiance, bo z perspektywy barykady widziałbyś co nieco więcej i nie plótł komunałów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Russian Girl Re: masz rację angrusz.... IP: 212.87.241.* 01.09.07, 16:43 A co takiego Giertych powiedział? Nie jestem zorientowana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrówa Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.07, 11:33 Tylko jakiś debil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 11:50 Przeważnie są posty z podpisem, tu widzę podpis bez listu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdegustowana Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.streamcn.pl 01.09.07, 20:13 PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO ZASADY!! 1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem 2. Nie będzie koalicji z Samoobroną 3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobrona (J). 4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy 5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS 6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70 7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań. 8. Wprowadzimy szybko niższe podatki. 9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku. 10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa. 11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD. 12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje. 13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld). 14. Zredukujemy administrację państwową 15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR. Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mateusz Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 20:34 Do zdegustowanej. Nic dodać nic ująć. Warto przypominać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smart Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.07, 22:51 Ja che jak najbardziej i zagłosuję na PIS!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 20:38 Do zdegustowanej : Niestety , takie to chlapnięcia . Trudno o tym zapomnieć ale mimo to popieram PiS bo są rzeczy ważniejsze . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Russian Girl Re: Kto chce by PiS rządził IP: 212.87.241.* 02.09.07, 11:22 Jakie są rzeczy ważniejsze od dotrzymania słowa? Kłamstwo i oszustwo? To nazywasz ważnym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JO Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.iplus.com.pl 02.09.07, 12:23 ANGRUSZ JA WIEM ,ŻE TY NIREFORMOWAŁNY JESTEŚ ALE TO DO CZEGO WZYWASZ TO SCHIZA ...KACZORY NIE CHCA RZĄDZIĆ WZYWAJĄ OPZYCJE DO GŁOSOWANIA ZA WCZEŚNIEJSZYMI WYBORAMI !!!!!!!MUSZĄ ABYDYKOWAC BO STRACĄ KASĘ KOMISJA NIE PRZYJEŁA ICH SPRAWOZDANIA '''' NIE RÓBIM NA ZŁOŚC WZYWAJ DO WYBORÓW ZGODNIE Z WOLĄ PREZIA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grusza Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.07, 12:38 PiS odsunac od rzadzenia. To jeden wielki uklad bez honoru i rozumu. Sami sie korumpuja i aresztuja!!! Sami sie kompromituja!!! To cos odrazajacego!!! To jeden wielki smrod!!! Odpowiedz Link Zgłoś
n.i.p.69 Re: Kto chce by PiS rządził 06.09.07, 00:01 ...a raczej skróty myślowe? (..i może wymieniłbys te ważniejsze sprawy?) Odpowiedz Link Zgłoś
amtree Re: Kto chce by PiS rządził 04.09.07, 22:41 No właśnie. Miały być trzy miliony mieszkań, a są mieszkania po trzy miliony. PiS = Psychiatryk i Schizofrenia - zachowanie działaczy i polityków tej formacji lub = Politykierstwo i Samodestrukcja - całokształt działalności partii albo też = Piaskownica i Skakanka - to, czym powinni się zajmować Ale przede wszystkim = Potwory i Spółka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komuch Re: Kto chce by PiS rządził IP: 80.48.49.* 04.09.07, 11:59 Jak zwykle wasza gazeta zastosowała pytanie socjotechniczne,które ma się nijak do nastrojów społecznych.Przy tak miażdżcej od dwóch lat krytyce to notowanie tej partii to cud.Wczorajsza deklaracja Waszego czeskiego brata w sprawie wyborów to sygnał dla mnie,że dla pdsuniecia PiSu od wladzy część tzw.elit jest w stanie zawrzeć pakty z Putinem i Łukaszenką.Gdy wspomnę,że 18 lat temu rozwoziłem pierwsz egzemplarze Wyborczej to zbiera mnie się na wymioty.PiS może przegrać wybory,ale kazdy kto je musi się liczyć z tą partią i jej zwolennikami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K2 wniosek jest prosty... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 17:32 ... mamy w polsce od groma debili ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kukiz Re: wniosek jest prosty... IP: 80.54.170.* 04.09.07, 22:30 PIS to prawo i sprawiedliwość - wygrają! bo ludzie zagłosują. ja też Odpowiedz Link Zgłoś
amtree Re: wniosek jest prosty... 04.09.07, 22:51 O,ludzie... Nie pojmuję. Po tym, co zrobili i robią, nadal wierzycie, że PiS równa się prawo i sprawiedliwość. Dla kogo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K2 Ja już wierzę w jedno, że .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.07, 13:06 ... mamy ciemny i głupi naród skoro ponad 30% opowiada się za PiSem. Ja tego niepojmuję, to są więksi fanatycy od komunistów (tamci po 1,5 roku rządów SLD się kapneli że jest cos nieteges z ich partią), a wyznawcy PiSu idą w zaparte że to "super partia jest" Odpowiedz Link Zgłoś
venom2.0 Re: Ja już wierzę w jedno, że .... 06.09.07, 19:44 Ludzie ogólnie mówiąc bardzo lubią róznego rodzaju sensacje, komisje śledcze, które mnożą się jak grzyby po deszczu. Nikt nie jest w stanie wymienić jaka jest od czego. Teraz populistyczne decyzje w sprawie ulg podatkowych dla osób z dziećmi. Jakaś dyskryminacja! Ale kiełbaska wyborcza bedzie połknięta, już jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K2 do venom2.0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 21:11 widać że kampania dla PiSu rozpoczęła:) Odpowiedz Link Zgłoś
venom2.0 Re: do venom2.0 06.09.07, 21:24 Nie dajmy się zwariować. Tusk w dzisiejszym wywiadzie dla radiowej Trójki przyznał, że się nie boi sondażu. W poprzednich sondażach było odwrotnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: h Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.elb.vectranet.pl 05.09.07, 23:58 bardzo prosze............ www.3dwhite.pl/?click=245d03b74f0b85a21bda7385d8f5c796 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 22:00 Niech rządzi PiS , tylko bez Mandaryny, czyli J.Wiśniewskiej, bo to bardzo zła kobieta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 10:05 Tu jest bardziej wyważony komentarz : Last Updated: Friday, 7 September 2007, 21:22 GMT 22:22 UK E-mail this to a friend Printable version Polish MPs choose early election PM Jaroslaw Kaczynski (L) may face a tight contest The Polish parliament has voted to dissolve itself and call a general election, two years ahead of schedule. The ruling coalition collapsed last month amid corruption allegations against the leader of a junior partner. Polish President Lech Kaczynski will now select a date for elections, which must be held within 45 days. The election will put his twin, PM Jaroslaw Kaczynski, against the main opposition Civic Platform, which favours economic reforms. EU ties The 460-seat lower house of parliament backed the dissolution by 377 votes to 54, providing the required two-thirds majority. The new parliament will produce a better government Donald Tusk, Civic Platform Analysts say the election will be a referendum on the performance of the governing twins. Jaroslaw Kaczynski's coalition found itself unable to continue after corruption allegations against Andrzej Lepper, head of the farming- based Self-Defence party. Opinion polls say the election could be a close race between the PM's conservative Law and Justice party and Civic Platform, which favours closer ties to the European Union. Civic Platform leader Donald Tusk said after the vote: "I believe that this evening brings people a sense of relief... The new parliament will produce a better government." Jaroslaw Kaczynski had backed early elections to try to secure a stronger hold on parliament. He will campaign on having overseen strong economic growth and reduced unemployment. The opposition will target difficulties the twins have had with the European Union and Germany in particular. Odpowiedz Link Zgłoś
venom2.0 Re: Kto chce by PiS rządził 09.09.07, 15:57 A tu jeszcze bardziej wyważony: wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4472569.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.07, 16:51 "Każdy będzie mówił shit, kiedy władzę przejmie LiD. Każdy Polak dużo straci, gdy władzę zdobędą Lewica i Demokraci." Dla myślących! Odpowiedz Link Zgłoś