Dodaj do ulubionych

Kto chce by PiS rządził

    • martinaston Re: Kto chce by PiS rządził 31.08.07, 00:03
      A ja absolutnie NIE!
      • Gość: uczciwy Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 08:40
        po co PiS przecież w Polsce nie ma układów , korupcji itp. A to , że
        jak cię złapią za jazdę po pijanemu to za parę tysięcy można było
        się oczyścić to co?, jak chciałeś się leczyć to za parę tysięcy
        mogłeś być leczony w dobrym szpitalu oczywiście państwowym to co?,
        załatwialiście kiedyś jakieś pozwolenia i co łapówka ale nie ma
        układu i korupcji. żenada
        • Gość: leszek Re: Kto chce by PiS rządził IP: 195.116.81.* 31.08.07, 09:26
          Jasiu masz racje . a takie typy jak niejaki "k2" z nienawisci az
          kipia a to jest zabawne. wygra Pis
          • Gość: angrusz Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 18:13

            Do Leszka :

            Owszem widać i czuć tę nienawiść .
            Ja tez chcę , aby PiS wygrał , będę wspierał podczas kampanii ale
            pewności nie ma czy wygra .
            To tak jak pogoda .
            • Gość: K2 masz rację angrusz.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 21:40
              ... nienawidzę was i cieszę sie z tego bo gdy wy się obudzicie z
              rączką w nocniku ja bedę miał satysfakcje z tego że stałem po
              właściwej stronie barykady

              Nie sądziłem że to kiedykolwiek powiem ale Giertych wczoraj w "co z
              ta polską" miał rację
              • Gość: marek Re: masz rację angrusz.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 09:16
                Giertych ma pełne portki, bo musi odejść w polityczny niebyt.Wygaduje bzdury
                widząc nieuchronność losu.Nic nadzwyczajnego, że człowiek w panice brzydko się
                chwyta.Chyba jednak siedziałeś w ziemiance, bo z perspektywy barykady widziałbyś
                co nieco więcej i nie plótł komunałów.
              • Gość: Russian Girl Re: masz rację angrusz.... IP: 212.87.241.* 01.09.07, 16:43
                A co takiego Giertych powiedział? Nie jestem zorientowana.
    • Gość: mrówa Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.07, 11:33
      Tylko jakiś debil.
      • Gość: marek Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 11:50
        Przeważnie są posty z podpisem, tu widzę podpis bez listu.
    • Gość: zdegustowana Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.streamcn.pl 01.09.07, 20:13
      PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO ZASADY!!
      1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
      2. Nie będzie koalicji z Samoobroną
      3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobrona (J).
      4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w
      Polsce uczestniczyć nie będziemy
      5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy
      sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
      6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy
      opozycji w latach 70
      7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
      8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
      9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
      10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
      11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
      12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
      13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
      14. Zredukujemy administrację państwową
      15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

      Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)
      • Gość: mateusz Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 20:34
        Do zdegustowanej.
        Nic dodać nic ująć. Warto przypominać.
        • Gość: smart Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.07, 22:51
          Ja che jak najbardziej i zagłosuję na PIS!!
      • Gość: angrusz Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 20:38


        Do zdegustowanej :

        Niestety , takie to chlapnięcia .
        Trudno o tym zapomnieć ale mimo to popieram PiS bo są rzeczy
        ważniejsze .
        • Gość: Russian Girl Re: Kto chce by PiS rządził IP: 212.87.241.* 02.09.07, 11:22
          Jakie są rzeczy ważniejsze od dotrzymania słowa? Kłamstwo i
          oszustwo? To nazywasz ważnym?
        • Gość: JO Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.iplus.com.pl 02.09.07, 12:23
          ANGRUSZ JA WIEM ,ŻE TY NIREFORMOWAŁNY JESTEŚ ALE TO DO CZEGO WZYWASZ
          TO SCHIZA ...KACZORY NIE CHCA RZĄDZIĆ WZYWAJĄ OPZYCJE DO GŁOSOWANIA
          ZA WCZEŚNIEJSZYMI WYBORAMI !!!!!!!MUSZĄ ABYDYKOWAC BO STRACĄ KASĘ
          KOMISJA NIE PRZYJEŁA ICH SPRAWOZDANIA ''''
          NIE RÓBIM NA ZŁOŚC WZYWAJ DO WYBORÓW ZGODNIE Z WOLĄ PREZIA
          • Gość: grusza Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.07, 12:38
            PiS odsunac od rzadzenia. To jeden wielki uklad bez honoru i rozumu. Sami sie korumpuja i aresztuja!!! Sami sie kompromituja!!! To cos odrazajacego!!! To jeden wielki smrod!!!
        • n.i.p.69 Re: Kto chce by PiS rządził 06.09.07, 00:01
          ...a raczej skróty myślowe? (..i może wymieniłbys te ważniejsze sprawy?)
      • amtree Re: Kto chce by PiS rządził 04.09.07, 22:41
        No właśnie. Miały być trzy miliony mieszkań, a są mieszkania po trzy miliony.

        PiS = Psychiatryk i Schizofrenia - zachowanie działaczy i polityków tej formacji
        lub = Politykierstwo i Samodestrukcja - całokształt działalności partii
        albo też = Piaskownica i Skakanka - to, czym powinni się zajmować
        Ale przede wszystkim = Potwory i Spółka.
    • Gość: komuch Re: Kto chce by PiS rządził IP: 80.48.49.* 04.09.07, 11:59
      Jak zwykle wasza gazeta zastosowała pytanie socjotechniczne,które ma
      się nijak do nastrojów społecznych.Przy tak miażdżcej od dwóch lat
      krytyce to notowanie tej partii to cud.Wczorajsza deklaracja Waszego
      czeskiego brata w sprawie wyborów to sygnał dla mnie,że dla
      pdsuniecia PiSu od wladzy część tzw.elit jest w stanie zawrzeć pakty
      z Putinem i Łukaszenką.Gdy wspomnę,że 18 lat temu rozwoziłem pierwsz
      egzemplarze Wyborczej to zbiera mnie się na wymioty.PiS może
      przegrać wybory,ale kazdy kto je musi się liczyć z tą partią i jej
      zwolennikami.
      • Gość: K2 wniosek jest prosty... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 17:32
        ... mamy w polsce od groma debili !
        • Gość: kukiz Re: wniosek jest prosty... IP: 80.54.170.* 04.09.07, 22:30
          PIS to prawo i sprawiedliwość - wygrają! bo ludzie zagłosują. ja też
          • amtree Re: wniosek jest prosty... 04.09.07, 22:51
            O,ludzie... Nie pojmuję. Po tym, co zrobili i robią, nadal wierzycie, że PiS
            równa się prawo i sprawiedliwość. Dla kogo?
            • Gość: K2 Ja już wierzę w jedno, że .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.07, 13:06
              ... mamy ciemny i głupi naród skoro ponad 30% opowiada się za PiSem.

              Ja tego niepojmuję, to są więksi fanatycy od komunistów (tamci po
              1,5 roku rządów SLD się kapneli że jest cos nieteges z ich partią),
              a wyznawcy PiSu idą w zaparte że to "super partia jest"
              • venom2.0 Re: Ja już wierzę w jedno, że .... 06.09.07, 19:44
                Ludzie ogólnie mówiąc bardzo lubią róznego rodzaju sensacje, komisje
                śledcze, które mnożą się jak grzyby po deszczu. Nikt nie jest w
                stanie wymienić jaka jest od czego. Teraz populistyczne decyzje w
                sprawie ulg podatkowych dla osób z dziećmi. Jakaś dyskryminacja! Ale
                kiełbaska wyborcza bedzie połknięta, już jest.
                • Gość: K2 do venom2.0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 21:11
                  widać że kampania dla PiSu rozpoczęła:)
                  • venom2.0 Re: do venom2.0 06.09.07, 21:24
                    Nie dajmy się zwariować. Tusk w dzisiejszym wywiadzie dla radiowej
                    Trójki przyznał, że się nie boi sondażu. W poprzednich sondażach
                    było odwrotnie.
    • Gość: h Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.elb.vectranet.pl 05.09.07, 23:58
      bardzo prosze............
      www.3dwhite.pl/?click=245d03b74f0b85a21bda7385d8f5c796
      • Gość: Ja Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 22:00
        Niech rządzi PiS , tylko bez Mandaryny, czyli J.Wiśniewskiej, bo to
        bardzo zła kobieta.
    • Gość: ... Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.gre.pl 07.09.07, 21:00
      i ja
    • Gość: angrusz Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 10:05

      Tu jest bardziej wyważony komentarz :

      Last Updated: Friday, 7 September 2007, 21:22 GMT 22:22 UK

      E-mail this to a friend Printable version

      Polish MPs choose early election

      PM Jaroslaw Kaczynski (L) may face a tight contest
      The Polish parliament has voted to dissolve itself and call a
      general election, two years ahead of schedule.
      The ruling coalition collapsed last month amid corruption
      allegations against the leader of a junior partner.

      Polish President Lech Kaczynski will now select a date for
      elections, which must be held within 45 days.

      The election will put his twin, PM Jaroslaw Kaczynski, against the
      main opposition Civic Platform, which favours economic reforms.

      EU ties

      The 460-seat lower house of parliament backed the dissolution by 377
      votes to 54, providing the required two-thirds majority.

      The new parliament will produce a better government

      Donald Tusk, Civic Platform

      Analysts say the election will be a referendum on the performance of
      the governing twins.

      Jaroslaw Kaczynski's coalition found itself unable to continue after
      corruption allegations against Andrzej Lepper, head of the farming-
      based Self-Defence party.

      Opinion polls say the election could be a close race between the
      PM's conservative Law and Justice party and Civic Platform, which
      favours closer ties to the European Union.

      Civic Platform leader Donald Tusk said after the vote: "I believe
      that this evening brings people a sense of relief... The new
      parliament will produce a better government."

      Jaroslaw Kaczynski had backed early elections to try to secure a
      stronger hold on parliament.

      He will campaign on having overseen strong economic growth and
      reduced unemployment.

      The opposition will target difficulties the twins have had with the
      European Union and Germany in particular.

      • venom2.0 Re: Kto chce by PiS rządził 09.09.07, 15:57
        A tu jeszcze bardziej wyważony:


        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4472569.html
    • Gość: gosc Re: Kto chce by PiS rządził IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.07, 16:51
      "Każdy będzie mówił shit, kiedy władzę przejmie LiD. Każdy Polak
      dużo straci, gdy władzę zdobędą Lewica i Demokraci."
      Dla myślących!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka