Gość: atytroll IP: 204.13.236.* 08.09.07, 12:23 zaśmiecającym forum idiotą,znanym od dłuższego czasu jestem Walenie konia nic nie daje to zakladam durne wątki czepiając się ludzi jak szczerbaty sucharów...hehheheh hihihihiiiiiiiihiiiii.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: henio Re: moja myśl... IP: 80.48.49.* 08.09.07, 14:49 mam kilka pierdów w dupie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała mi Re: moja myśl... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 15:38 wasze wypowiedzi świadczą o waszej inteligencji. jeżeli wasze życie tak wygłąda jak wasze wypowiedzi to gratuluje pomysłu na to wasze marne nieistotne dla świata życie. tak naprawde to na takich ludziach jak wy to nikomu nie zalezy. nawet jak udajecie czasmi dobrych to i tak każdy na takich marnych istotach się w końcu poznaje i poprostu się brzydzi. jesteście fałszywi i beznadziejni a to co piszecie w tych trolowskich wątkach jest obrzydliwe. a tak w ogóle to pozdrawiam i życze szczęścia w dalszym ubogim emocjonalnie i nie tylko życiu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brawo Re: moja myśl... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 15:45 mała mi//:-)))...Dzięki,choć na to chamidło szkoda trudu.. Odpowiedz Link Zgłoś