Dodaj do ulubionych

moja myśl...

IP: 204.13.236.* 08.09.07, 12:23
zaśmiecającym forum idiotą,znanym od dłuższego czasu jestem
Walenie konia nic nie daje to zakladam durne wątki czepiając się ludzi jak
szczerbaty sucharów...hehheheh

hihihihiiiiiiiihiiiii....
Obserwuj wątek
    • Gość: kuminiorz Re: moja myśl... IP: 80.48.49.* 08.09.07, 13:03
      Szacunek ;)
    • Gość: henio Re: moja myśl... IP: 80.48.49.* 08.09.07, 14:49
      mam kilka pierdów w dupie
      • Gość: mała mi Re: moja myśl... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 15:38
        wasze wypowiedzi świadczą o waszej inteligencji. jeżeli wasze życie
        tak wygłąda jak wasze wypowiedzi to gratuluje pomysłu na to wasze
        marne nieistotne dla świata życie. tak naprawde to na takich
        ludziach jak wy to nikomu nie zalezy. nawet jak udajecie czasmi
        dobrych to i tak każdy na takich marnych istotach się w końcu
        poznaje i poprostu się brzydzi. jesteście fałszywi i beznadziejni a
        to co piszecie w tych trolowskich wątkach jest obrzydliwe. a tak w
        ogóle to pozdrawiam i życze szczęścia w dalszym ubogim emocjonalnie
        i nie tylko życiu.
        • Gość: brawo Re: moja myśl... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 15:45
          mała mi//:-)))...Dzięki,choć na to chamidło szkoda trudu..
          • Gość: kuminiorz Re: moja myśl... IP: 80.48.49.* 08.09.07, 15:54
            Szacun ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka