nacho-vidal 25.10.07, 15:28 Potrzebuje dobrego zelu do golenia o przyjemnym zapachu. Szukam od dosć dawna i każdy następny okazuje się gniotem. Jezeli ktoś ma jakieś sugestie to bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zack Re: Panowie... Pytanie. IP: 195.205.202.* 25.10.07, 19:53 Ja lubię żele Gillette, obecnie używam Gillette Fusion do skóry wrażliwej i jestem zadowolony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zack Re: Panowie... Pytanie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.07, 20:05 Dawnej jak goliłem ptaka i worek to wyskakiwały mi krosty, a teraz po tych żelach jest ok .Polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziki i prymitywny Facet sie nie perfumuje, to dla pań IP: 213.76.167.* 25.10.07, 21:44 Wszelkie kosmetyki i żele są dobre dla kobiet. Facet musi być schludny, tzn. nie smierdzący. Umyte włosy, uszy, wyciągnąć brud spod paznokci jak sie idzie na randkę. Nie może też smierdzieć papierosami ani wódą ani piwskiem. Kiedys poszedłem podpity na drugą randkę i mnie laska wygoniła, ale na drugi dzień mnie "przeprosiła", he he. No i trzeba zmienić skarpetki przed randką, że nie waliło jak sie zdejmie buty po całym dniu. Ważne też żeby nie waliło z ryja. Jesli chodzi o golenie, to na mydło i dezynfekcja jakimś tanim srodkim żeby szybko wyleciał w powietrze. To kobieta chce pachnieć i perfumy "faceta" nie moga jej zapachu "zagłuszyć". Facet powinien przede wszystkim odpowiednio często używac mydła i to wystarczy. No panowie a teraz wyrywac laski. Ja własnie wybieram sie do cycatki blondynki. Nara. Kobiety nie lubią wypielęgnowanych i pachnących lalusiów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unikaj.com Re: Panowie... Pytanie. IP: *.krasinskiego.trustnet.pl 25.10.07, 21:47 Najlepszy jest żel gilette, polecam! Żadne inne mu nie dorównują. ______________ www.unikaj.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukkas831 Re: Panowie... Pytanie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 05:49 Witam, używałem przez długi czas Gilette do skóry wrażliwej,a po goleniu balsam nivea intensiv i było naprawdę OK.Jednak przerzuciłem się na golarkę elektryczną Phillpisa z serii HQ i żele są już zbyteczne... Polecam i pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziki i prymitywny Re: Panowie... Pytanie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.07, 22:52 Jestem już po z cycata blondyna troche sie zawiodłem jak pisałem zmieniłem skarpety ale zapomniałem o majtach , a jednak dwa tygodnie chodzenia w jednych robi swoje .Zadrycha była jak droga na warszawe i jeszcze pare rodzynek się wysypało , a naj naj naj gorszy był ten zaciek z przodu wygladał jak dzieło Picassa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zack Re: Panowie... Pytanie. IP: *.icm.edu.pl 26.10.07, 00:11 Ja raczej stawiłbym na jakieś zwierze, może wiewiórka a nie cycata blondynka, bo za głupi jesteś na takie rzeczy placku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zack Re: Panowie... Pytanie. IP: *.icm.edu.pl 26.10.07, 00:13 zapomniałbym, zapomniałeś zmienić sobie IP głąbie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wietnamski kucharz Re: Panowie... Pytanie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.07, 09:24 John Wayne mawiał że prawdziwy mężczyzna pachnie stajnią, cygarami i dymem z ogniska. Coś w tym jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coco chanel Perfumy i żele są dobre dla gejów IP: 212.87.232.* 26.10.07, 12:53 Obserwujemy zniewieścienie "rasy" męskiej. Perfumki, żele, pachnidła. Co to jest? Jeszcze sobie sukieneczki zakładajcie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wietnamski kucharz Re: Perfumy i żele są dobre dla gejów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.07, 15:22 Fakt. Idzie taki czasem i perfumę czuć 15 metrów za nim. Jak w drogerii. Ciota czy co? Odpowiedz Link Zgłoś