Dodaj do ulubionych

Panowie... Pytanie.

25.10.07, 15:28
Potrzebuje dobrego zelu do golenia o przyjemnym zapachu. Szukam od dosć dawna i każdy następny okazuje się gniotem.
Jezeli ktoś ma jakieś sugestie to bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zack Re: Panowie... Pytanie. IP: 195.205.202.* 25.10.07, 19:53
      Ja lubię żele Gillette, obecnie używam Gillette Fusion do skóry wrażliwej i
      jestem zadowolony
    • Gość: Zack Re: Panowie... Pytanie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.07, 20:05
      Dawnej jak goliłem ptaka i worek to wyskakiwały mi krosty, a teraz po tych
      żelach jest ok .Polecam
      • Gość: dziki i prymitywny Facet sie nie perfumuje, to dla pań IP: 213.76.167.* 25.10.07, 21:44
        Wszelkie kosmetyki i żele są dobre dla kobiet.
        Facet musi być schludny, tzn. nie smierdzący.
        Umyte włosy, uszy, wyciągnąć brud spod paznokci jak sie idzie na
        randkę. Nie może też smierdzieć papierosami ani wódą ani piwskiem.
        Kiedys poszedłem podpity na drugą randkę i mnie laska wygoniła, ale
        na drugi dzień mnie "przeprosiła", he he.
        No i trzeba zmienić skarpetki przed randką, że nie waliło jak sie
        zdejmie buty po całym dniu.
        Ważne też żeby nie waliło z ryja.
        Jesli chodzi o golenie, to na mydło i dezynfekcja jakimś tanim
        srodkim żeby szybko wyleciał w powietrze.
        To kobieta chce pachnieć i perfumy "faceta" nie moga jej
        zapachu "zagłuszyć".
        Facet powinien przede wszystkim odpowiednio często używac mydła i to
        wystarczy.
        No panowie a teraz wyrywac laski.
        Ja własnie wybieram sie do cycatki blondynki.
        Nara.
        Kobiety nie lubią wypielęgnowanych i pachnących lalusiów.
    • Gość: unikaj.com Re: Panowie... Pytanie. IP: *.krasinskiego.trustnet.pl 25.10.07, 21:47
      Najlepszy jest żel gilette, polecam! Żadne inne mu nie dorównują.


      ______________
      www.unikaj.com
      • Gość: lukkas831 Re: Panowie... Pytanie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 05:49
        Witam,
        używałem przez długi czas Gilette do skóry wrażliwej,a po goleniu balsam nivea
        intensiv i było naprawdę OK.Jednak przerzuciłem się na golarkę elektryczną
        Phillpisa z serii HQ i żele są już zbyteczne...
        Polecam i pozdr.
    • Gość: dziki i prymitywny Re: Panowie... Pytanie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.07, 22:52
      Jestem już po z cycata blondyna troche sie zawiodłem jak pisałem zmieniłem
      skarpety ale zapomniałem o majtach , a jednak dwa tygodnie chodzenia w jednych
      robi swoje .Zadrycha była jak droga na warszawe i jeszcze pare rodzynek się
      wysypało , a naj naj naj gorszy był ten zaciek z przodu wygladał jak dzieło Picassa
      • Gość: Zack Re: Panowie... Pytanie. IP: *.icm.edu.pl 26.10.07, 00:11
        Ja raczej stawiłbym na jakieś zwierze, może wiewiórka a nie cycata blondynka,
        bo za głupi jesteś na takie rzeczy placku
        • Gość: Zack Re: Panowie... Pytanie. IP: *.icm.edu.pl 26.10.07, 00:13
          zapomniałbym, zapomniałeś zmienić sobie IP głąbie
    • Gość: Wietnamski kucharz Re: Panowie... Pytanie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.07, 09:24
      John Wayne mawiał że prawdziwy mężczyzna pachnie stajnią, cygarami i
      dymem z ogniska.
      Coś w tym jest.
    • Gość: coco chanel Perfumy i żele są dobre dla gejów IP: 212.87.232.* 26.10.07, 12:53
      Obserwujemy zniewieścienie "rasy" męskiej. Perfumki, żele, pachnidła.
      Co to jest?
      Jeszcze sobie sukieneczki zakładajcie
      • Gość: Wietnamski kucharz Re: Perfumy i żele są dobre dla gejów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.07, 15:22
        Fakt. Idzie taki czasem i perfumę czuć 15 metrów za nim. Jak w
        drogerii. Ciota czy co?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka