szlachcianeczka 26.11.07, 19:02 hej;)Mam pytanie: co myślicie o clubie Don Kichot:D? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brat_niedzwiedz Re: Don Kichot 26.11.07, 19:10 don kichot,jak don kichot czasami jest w nim fajnie czasami do dupy:) jeszcze rok i zniknie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paula Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 19:13 Ja tam nie lubie chodzic bylam z dwa razy i tam nie pojde juz Odpowiedz Link Zgłoś
szlachcianeczka Re: Don Kichot 26.11.07, 19:17 do 3 rzy sztuka!Przyjdz zatem w sobotę i o dobrej godzinie-oj,mozna się pobawic:D NAJLEPSZA DYSKOTEKA W Cz-wie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paula Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 19:26 a jesli chodzi o cze-we to ja mam inne zdanie napewno nie don kichot Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maryna Re: Don Kichot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.07, 15:08 słyszałam że ten przybytek ma zmienić nazwę na Don Kicha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zmieni Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.07, 15:46 wcale go nie bedzie zamkna ten burdel na kolkach i szef niech wraca na swa wioche krowy wyprowadzac na lake Odpowiedz Link Zgłoś
szlachcianeczka Re: Don Kichot 26.11.07, 19:18 ZAWSZE jest fajnie:D Ps:Niby czemu miałby zniknąc?Te pogłoski o zamknieciu lokalu to tylko plotki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paula Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 19:24 Oj najlepszy to protektor w bialej za malo chyba widzialas bez obrazy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Don Kichot IP: *.masterkom.pl 26.11.07, 19:34 Zgadzam sie!!! Don kichot jest najlepszy w Częstochowie, niestety tylko w sobote, bo w piatek jest malo ludzi;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Don Kichot IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.07, 21:48 I jeszcze w piątek jest godzinę krócej niż w sobotę, przynajmniej tak było w ten jeden który się bawiłem. Ogólnie jestem na tak :) Odpowiedz Link Zgłoś
rasowy_brunet dajcie spokój z tą sobotą...!! 27.11.07, 08:36 Ja w Don Kichocie wole piątek, w sobote jest beznadziejnie! Ludzi jest tyle ze nie ma gdzie stanąć, pełno chamstwa i buractwa, pijanych kolesi ubranych w adidaski i sprane t-shirty które jak dla mnie moglby by robic za szmaty w kuchni. Chodzą narąbani jak bele z tymi piwami w kuflach, małolaty pijane pchają sie na krzywy ryj przez tłum, DJ w Kojocie nie moze zamknąć jadaczki jak gra muzyka tylko ciągle gada i gada myśląc ze to impreze robi "zajebistą". Bylem tam w piatek i sobote i w piatek zdecydowanie lepiej jest. Wieksza kultura przede wszystkim, mniej chamstwa, mniej ludzi, jest czym oddychac i mozna w spokoju stanąć bez obawy ze będzie sie oblanym czy to drinkiem cy tez piwskiem przez przechodzącego obok osobnika. To co zobaczylem w sobote jest dla mnie przerazające. Aha... a atrakcyjne kobiety moglbym w sobote policzyc na palcach jednej ręki. Apel do DJa w Kojocie... jak puszczasz muzyke to zamknij ryja bo jak polowe kawałka przegadasz przez mikrofon pozdrawiajac swoich zajebistych ziomków to jest to żenujące !!! Niedlugo Ci to ktos da do zrozumienia rzucając szklanką obok to moze da Ci to do myslenia!! Kolejna kwestia to małolaty w Kojocie tam na podeście co sie wchodzi od DJa... z piwskami w kuflach czy tez z butelkach wychylaja sie nad parkiet, pijani oczywiscie. Zaden nie pomysli ze moze kogos nizej oblac tym wykwintnym trunkiem albo ze moze mu wypaść z ręki. No żenada Generalnie powinna byc wieksza selekcja. Panie Właścicielu... ja rozumiem ze od kazdego faceta trzeba sciagnąc 15zł ale na Miłość Boską... ten klub schodzi na psy!! Ręczę ze gdyby była wieksza selekcja ( a co za tym idzie wieksza kultura bawiących się ) to by przychodziło wiecej ludzi na poziomie i wydawało wiecej kasy :) Zyskałby na tym prestiż klubu jak i wiecej by było w jego kasie !! TAKZE NIE NA ILOSC ALE NA JAKOSC proszę postawić. Inaczej zrobi sie z tego klubu cos na wzór DEPO czy Portera... bo juz zaczyna sie powoli wlasnie tak robic :( a kiedys było tam na prawde sympatycznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paula Re: dajcie spokój z tą sobotą...!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 09:02 I ja wlasnie dlatego tam nie chodze jest za duzo ludzi,kolejka do toalety tragedia,bylam tylko dwa razy i tez zostalam oblana piwem nie wiem co w tym fajnego no,ale jezeli ktos lubi takie klimaty to super,Tak wlasnie odebralam DK moze dlatego wlasnie zniechecilo mnie to do chodzenia tam. Odpowiedz Link Zgłoś
rasowy_brunet Re: dajcie spokój z tą sobotą...!! 27.11.07, 09:39 Ja tez w sobote na pewno sie tam nie wybiore !!!! Syf, Syf i jeszcze raz SYF !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: dajcie spokój z tą sobotą...!! IP: *.realestate.net.pl 27.11.07, 11:40 No właśnie...Syf:/Tylko,ze nie w Don Kichocie!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rasowy_brunet To ten sam syf !! 27.11.07, 12:28 Aniu co tak bronisz tego klubu???? Przeciesz kojot i kichot to jeden klub, wchodzi sie tym samym wejsciem... kazdy moze sobie isc do góry czy tez na dół! Jak dla mnie jeden SYF !! A i jeszce jedno... jak PARY sobie tańczą w wirze namiętności i wywijają na parkiecie to mogliby uważać trochę bo nie są tam sami. A nie stoje sobie a tu nagle koles obraca dziewczyną a ona z umpetem wpada na stojących z boku ludzi !! I oczywiscie wielce zdziwieni jak sie im uwage zwróci !! wrrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: To ten sam syf !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 12:33 ludzie bez kultury,udajacych nie wiadomo kogo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert do Ani Re: dajcie spokój z tą sobotą...!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 12:37 Oj Aniu tobie moze pasuje jak ktos na ciebie wylewa piwo no ale czego mozna sie spodziewac po ludziach tam chodzacych syf jest twoim przyjacielem i chyba ci dobrze z tym skoro nie zauwazasz tego jak tam naprawde jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: dajcie spokój z tą sobotą...!! IP: *.realestate.net.pl 27.11.07, 13:36 No dobra,zgadzam się - trochę czasami jest nieprzyjemnie,ale jak WSZĘDZIE!I to nie Don Kichot jest syfem - atmosferę tworza przychodzący tam ludzie.Jak przychodzą normalni i kulturalni to jest SUPER,ale wszędzie zdarzają się wyjątki(w większych bądź mniejszych ilosciach,niestety).Ci,co chcą się pobawic na poziomie- tak sie tez bawia!A Ci poniżej tego poziomu?Cóż...ich zachowanie swiadczy o nich samych.Wlasnie!o NICH,a nie o klubie;)Nie mozna generalizowac.I wyluzuj trochę,kazdy ma swoje zdanie,ja mam takie.I SYFU nie lubię:P Odpowiedz Link Zgłoś
rasowy_brunet Re: dajcie spokój z tą sobotą...!! 27.11.07, 13:51 Aniu jak tu sie dobrze pobawic jak takie sytuacje wystepuja jak napisalem powyzej?! nie chce sie powtarzać. Poprostu kulturalna zabawa w sobotnie wieczory w Don Kichocie nie jest mozliwa ! chyba ze o 4tej rano jak juz wiekszosci chołoty nie ma! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mart80 Re: dajcie spokój z tą sobotą...!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.07, 18:42 Ja bywam w Donie już od 7-8 lat i musze z przykroscia ze zmieniło sie na gorsze,a połączenie Dona i Kojota było najgorsza rzecza jaka mogła sie stac. Lubiłem bywac i w jednym i w drugim.Kazdy miał swój klimat a teraz wszystko sie wymieszało i ciezko określić charakter tego klubu.Poza tym kiedys w Donie było latino a teraz z latino została tylko nazwa. To samo w byłym Kojocie kiedyś disco,teraz wszystko. Moze jestem juz stary(mam 27 lat)i sie czapiam albo nie znam ale takie jest moje odczucie.Poza tym kiedys zeby wejść do Dona trzeba bylo sie dostosowac t.j odpowidnio ubrać i mieć te 18l a teraz praktycznie wchodzi kto chce i to tez psuje klimat. Bez urazy ale czapeczki,dresy i spodnie z krokiem w kolanach jakos mi tam nie pasuja. Mimo to pewnie i tak bede tam wpadał bo jak dla mnie w naszej czewie nie ma nic ciekawszego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdzisiek Re: Don Kichot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.07, 13:43 co ty człowieku pie..sz od kiedy to w piątek w kichocie jest mało ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fakt Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 09:14 Don Kichot ma zniknac,bo juz jest projekt przebudowy,i lada moment jest przetarg na inwestora.Ma powstac kompleks kulturalno- rozrywkowy:-)tylko juz w nowych budynkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Don Kichot IP: *.realestate.net.pl 27.11.07, 11:40 Don Kichot będzie ZAWSZE:D Mozesz wierzyc lub nie,ale nie zniknie z Częstochowy:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fakt Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 12:17 nie mowie ze nie bedzie:) ale napewno w innym miejscu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fakt Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 12:43 a dokładnie ma powsatac w miejscu starej cepeli centrum kongresowo- wystawiennicze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adrian Re: Don Kichot IP: 212.160.172.* 27.11.07, 12:44 Nie chodzimy w takie miejsca głupia wieśniaro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Don Kichot IP: *.realestate.net.pl 27.11.07, 13:38 Jaka agresja:/ Po pierwsze nie jestem wieśniarą! Po drugie- nie chodzisz tam-twoja sprawa,ale nie obrazaj innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Ani Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 13:07 Ale masz sie czym szczycic no nie ma co DK juz dawno zeszlo na psy,a ty chyba slepa jestes jakas czy co?hehehe dobre,dobre wszyscy do don kichy heja,heja w sobote proponuje wziasc pare piw polejemy sie troszke i bedziemy fajnie smierdziec i super sie bawic z ania ona tak lubi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Don Kichot IP: *.realestate.net.pl 27.11.07, 13:51 STOP! Ludzie...kazdy ma prawo do własnego zdania,a ja zauwazyłąm,ze jak ktos ma odmienne to odrazu do niego piją:/ Kolego- nie podoba Ci sie DK-ok...Każdy ma inne gusta i kryteria wg których wystawia ocenę.Szanuję twoje zdanie:) ALE!Czy trzeba tak krytykowac albo zydzic:/?To niepotzrebne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Don Kichot IP: *.realestate.net.pl 27.11.07, 13:53 poprawka*szydzic,nie "zydzic" hehe,za szybko pisałam:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Ani Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 13:47 Ja wiem czemu ci sie tam tak bardzo podoba dziwne typy ci piwo stawiaja i nie musisz ze soba kasy brac.To jest to zabawa na 102 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Don Kichot IP: *.realestate.net.pl 27.11.07, 13:56 oooj widac,ze mnie nie znasz. NIGDY NIKOMU nie pozwalam sobie postawic drinka,w ogole czegokolwiek.Szanujace sie kobiety tak nie postepuja:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Ani Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 14:00 kiszka zawsze miala taka opinie i tam wlasnie takie chodza,szukaja szczescia.Sorry,ale za duzo tam widzialem,a szanujaca sie dziewczyna napewno nie wybiera kiszki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Don Kichot IP: *.realestate.net.pl 27.11.07, 14:07 Po raz pierwszy muszę się z Tobą zgodzic. Masz rację-duzo tam takich przychodzi,ale nie generalizuj;)Ja się tam przychodzę po prostu pobawic,a nie wyrywac kolesi itp. Chociaz rzeczywiscie pelno tam takich... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seminka Re: Don Kichot IP: 195.116.81.* 30.11.07, 14:49 Po pierwsze nie generalizuj , bo na pewno nie wszystkie dziewczyny przychodzą tam wyrwac kolesia ! Wnioskuję , że skoro się na oglądałeś to musisz tam bywac , a idąc za Twoim tokiem rozumowania , to też mogłabym Cię obrazic , gdybym stwierdziła ,że przychodzą tam same cwaniaczki i buraczki poubierane w obcisłe koszulki machający przy barze pięcdziesiątkami i stówkami , żeby te łatwe dziewczynki mogły to zauważyc ... tak nie można i w jedna i drugą strone ! Ja tam nie chodzę , bo nie lubię tłoku i nie lubię kiedy nabzdryngolone dziewczynki i narąbani faceci obijają się , zaczepiają i cwaniakują , ale kiedy raz na ruski rok umawiam się na babaski comberek , to wybieramy się właśnie tam , bo jest bliski , bo jest do wyboru góra i dól ... też się wkurzam , bo przychodzę sobie potańczyc i pobawic się z koleżankami! i nie w głowie mi podrywanie i flirtowanie z jakimkolwiek facetem ...więc nie oceniaj wszystkich jednakowo ! A tak w ogóle , to pamiętaj ,że każdy sądzi według siebie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do semiki Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.07, 03:34 tak jak te wszystkie dziewczyny z dk ok rozumiem.Jestes jedna z nich,a udajesz porzadna.Smiac mi sie chce z was chcecie zrobic dobre wrazenie.Hahahaha.Porzadne dupy z dk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chodzilem kiedys Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.07, 14:59 i co z tego.Ale mam dziewczyne i z nia tam chodzilem,ale mielismy ubaw fajny z tych burakow wszystkich.DK burdel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seminka Re: Don Kichot IP: 195.116.81.* 01.12.07, 16:44 Widac , że jesteś bardzo ograniczonym człowiekiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seminka Re: Don Kichot IP: 195.116.81.* 01.12.07, 16:51 ...i czytaj to , co się pisze , a jeśli nie rozumiesz to nie odpisuj...nie wolno traktowac wszystkich ogólnikowo...to , że jest tam tak jak jest , to nie upoważnia Cię do tego , żeby ubliżac komukolwiek , a jeśli tego nie rozumiesz , to widocznie masz z tym problem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Ani Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 14:26 No koment Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ograniczona to ty Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.07, 18:14 bo dosyc,ze wychodzisz gdzies raz na ruski rok to jeszcze przy tym tylko don,bo do domu blisko.Szkoda mi cie skazana na dk hahaha i kto tu jest ograniczony napewno nie ja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dwie klasa laski Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.07, 23:45 ..stalysmy w kolejce do wejscia do DK w andrzejkowy wieczor...Średnia wieku fatalnie niska ,dzieciarnia. Chociaz preferujemy towarzystwo 27-35latkow,czekalysmy cierpliwie w kolejce.Gdy jednak tuż przed wejsciem dziewczyna podtrzymywana przez kolesia obrzygala buty swojej koleżance, tylko wymienilyśmy spojrzenia bez słów i zawinęłyśmy się stamtąd. W innym częstochowskim klubie bylo znacznie dojrzalsze mentalnie towarzystwo i wieczór się udał:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahaha Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.07, 16:45 A przeciez jest tam tak zajebiscie.Kto lubi wymiotowac i oblewac sie piwem zapraszam do dona wstep dla pan wolny dla panow od 10zl.Atrakcje obrzygolki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klasowy facet Re: Don Kichot IP: 212.87.241.* 02.12.07, 22:30 napiszcie w jakim lokalu udał się wam wieczór, bo mi też nie zawsze podoba się w dk, a zdarza mi się tam średnio raz na miesiac zajrzeć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dwie klasa laski Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.07, 22:35 ..polecam Mexicopelię, chociaz spróbowac można i Genesis , z tym ,że z tego co tu podpowiadają - w sobotę ,gdy wjazd jest droższy...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
rasowy_brunet Re: Don Kichot 02.12.07, 22:37 Ja wczoraj kolo 23 chcialem do mexi wejsc i juz nie wpuszczali... a w dk o dziwo nie bylo tak źle... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menel Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.07, 23:06 Mysle ze DK jest spoko, wole to niz DEPO, bo to juz w ogole jest tancubda-aczkolwiek sie zmienilo na lepsze-ale nadal wole DK, jest tam wiecej miejsca, wiecej powietrza-nawet gdy jest mega tloczno-i chyba towarzystowo bardziej eleganckie. Nie bylem jeszcze w Genesis... P.S. Viva na Kosciuszki jeszcze istnieje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seminka Re: Don Kichot IP: 195.116.81.* 03.12.07, 10:48 No widzisz , znowu nie czytasz tego co się pisze ! Raz na ruski rok wychodzę z koleżankami ! Dla Twojego zrozumienia tłumaczę resztę , której nie dopisałam - pozostałe razy wychodzę razem z mężem...ale myślę , że nie ma większego sensu przekonywac Cię do czegokolwiek ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menel Re: Don Kichot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.07, 12:08 Aha i w Depo dobrze liczcie reszte, bo reszta z 50 zl przy zakupie 3 piw to nie jest 25 zl...jak sie wydalo barmanowi/amatorowi ani tez nie napiwek dla niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tt Re: Don Kichot IP: *.kopernika.trustnet.pl 03.12.07, 13:16 Jezeli ktos chodzi na dyskoteke raz na pol roku to po co sie wypowiada gdzie jest fajnie a gdzie zenada??? zeby miec cos do powiedzenia to trzeba bywac w klubach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fajna Re: Don Kichot IP: *.masterkom.pl 04.12.07, 10:54 Cze, A mnie się w DK podoba. Selekcja przy wejściu jest fajna, wpuszczają mimo że mam 16 lat. Ale co się dziwić, jak zalożę tą fajową różowa spódniczkę, białe kozaczki i przeswitującą bluzeczkę a do tego wymaluję się tak wiecie... mocno i ten złoty paseczek naćwiekowany to szałowo wyglądam i kazda selekcja mnie wpuści. Ludzi jest dużo, ale lubie jak się o mnie ocierają - wtedy ufff.... az się robi gorąco. Troszku śmierdzi - ale częste mycie podobno nie jest zdrowe, a poza tym szybko się można przyzwyczaić. Przy barze zawsze długo stoję. Nie szkodzi. Mam całą noc przed sobą. Ale za to jakie fajne chlopaki :). Pogadam, pochichoczę i zawsze taki piwo postawi a czasami i do domu zaprosi - tylko że ja nie lubie wracać potem PeKaeSem bo często zasypiam w autobusie. Muza fajna - jak tancze z chlopakiem to on nawet nie musi umieć tanczyć i tak trzeba skakać w rytm skaczącego tlumu bo jak sie synchro zgubi to można zostać zadeptanym. Czasami piwem poleją - fajnie jest wtedy - czuję się jak miss mokrego podkoszulka - szczególnie w tej prześwitującej bluzeczce. A i konkurencji nie mam za dużej - same wiesniary obok mnie :). Niech zyje DK 100 lat :). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Don Kichot IP: 80.54.173.* 07.12.07, 19:05 a wie ktoś co sie tam będzie działo w sylwestra? ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Don Kichot IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.07, 19:38 Właśnie nie bardzo. Szykuje mi się samotny sylwester i może bym skorzystał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Don Kichot IP: 80.54.173.* 07.12.07, 19:52 ja też bym skorzystała,to jak ktoś cos wie niech pisze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc jak zawsze najwazniejsza kasa:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.07, 19:25 pare lat temu w Don Kichocie bylo super chodzilam w czwartki,piatki i soboty :) bylo gdzie usiasc ludzie kulturalni i pelnoletni, nie wpuszczali w dresie i adidasach :) a teraz szef polecial na kase i wpuszcza wszystkich jak leci malolaty po 16 lat narabane jak swinie ludzi pelno nie wspominajac ze klima taka ze nie ma czym oddychac chyba ze ktos lubi wdychac swiezy pot nieumytych burakow :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: _ _tetmajer Re: jak zawsze najwazniejsza kasa:) IP: 212.87.241.* 04.12.07, 20:11 w DK nie jest zle. ale jak sie tam za czesto odwiedza to wszystko powszednieje i sie nudzi. Takze trzeba dobrze wybierac weekendy i powinno byc ok :) Moim zdaniem czwartek-genesis, piatek-DK a sobota to wedle uznania. Pozdro z Lubojny! Odpowiedz Link Zgłoś
driver1a Re: jak zawsze najwazniejsza kasa:) 04.12.07, 20:39 DK jest spoko.Zalezy co sie chce.Chce sie wiecej spoxu,to wybiera sie piatek.W soboty stanowczo za duzo ludzi,ale ogolnie jest Don jest oki.A tak na marginesie nie czepialbym sie DJ.Kazdy DJ ma swoj styl.Jeden ma taki drugi ma inny. Odpowiedz Link Zgłoś