Dodaj do ulubionych

Następny sukces Tuska!

08.02.08, 21:45

Tak się robi politykę.Nie trzeba nadymać się i prężyć marniutkich muskułów,ale
rozmawiać i tym sposobem prędzej czy później osiągać cele.Kropla drąży skałę.

PS.Pan Jarosław Kaczyński jak zwykle mocny w gębie. Potrafi tylko dezawuować
poczynania naszego premiera.
Z perspektywy czasu coraz bardziej zaczynam się utwierdzać w przekonaniu,że
władzę oddał celowo ponieważ przerosła go ogromnie i przestraszył się tego co
nabroił.
Obserwuj wątek
    • Gość: @ Re: Następny sukces Tuska! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.08, 22:03
      następny debil z wypranym mózgiem przez tefałen
      • Gość: bn Re: Następny sukces Tuska! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.08, 22:07
        hahahahhhha
        • Gość: do @ Re: Następny sukces Tuska! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.08, 23:27
          Co za różnica, czy mozg wyprany jest przez TVN czy przez RM, jak Twój?
    • Gość: Taki tam Re: Następny sukces Tuska! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.08, 22:11
      Mateuszu najgorsze nie to, ze sie mylisz ale, ze o tym nie masz pojecia!
      • Gość: ANDY Re: Następny sukces Tuska! IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.08, 22:24
        NIE MARTW SIE
        wkrotce przyjdzie Lepper i zaorze chwasty
        • Gość: Anka Re: Następny sukces Tuska! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.08, 23:39
          Ależ oczywiście Mateuszku.Uściśniecie męskiej dłoni Putina,którego
          kocha Rosja niczym cara -batiuszkę,sukces niewątpliwy..
          A poza tym ? Ja nic nie wiem,ale niebawem się dowiem,bo chyba
          rozwiniesz myśl ?

          A w międzyczasie sukces bardzo ''namacalny'' niestety.

          Rząd Donalda Tuska ogłosił, że z listy projektów kluczowych
          dofinansowywanych ze środków Unii Europejskiej odziedziczonej po
          rządzie PiS wyciął 108 pozycji o wartości dziesiątków miliardów
          złotych. Cięcia dotknęły uboższych, mniej rozwiniętych regionów
          kraju. Lista projektów wyciętych przez Platformę Obywatelską to
          swoisty akt oskarżenia wobec rządu Donalda Tuska..

          Eeeee tam,jaki akt oskarżenia ??? SUKCES !!
          • Gość: . Re: Następny sukces Tuska! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.08, 02:58
            Dlaczego tej wiadomości wiadomosci.onet.pl/1688920,11,item.html nie można
            tutaj przenieść szczególnie to nagranie kabaretu?Może, można tylko ja nie
            potrafię tego zrobić?
            • Gość: . Re: Następny sukces Tuska! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.08, 03:05
              noo teraz jest posłuchajcie tego klipu z kabaretu :))
          • Gość: Jacek Do Anki IP: *.apus-net.pl 10.02.08, 14:49
            Aniu !

            Już raz pisałem, że Ty nawet blondynką nie jesteś.
            Zrozum to wreszcie !!!
            • Gość: Anka Re: Do Anki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.08, 14:58
              Do Jacka...ależ rozumiem,rozumiem...Siła twoich argumentów jest
              porażająca,niczym Goebelsa w kalesonach...

              Poza tym ,Jacusiu ,bądź dobrej myśli.Przecież POimperium trwać ma
              wiecznie jak socjalizm i jak socjalizmu będziem go bronić jak
              niePOdległości.
              A może i Don Tusk wyrośnie z krótkich spodenek na szeleczkach?:)
    • Gość: :) Re: Następny sukces Tuska! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.08, 03:37
      mateusz572 napisał:

      >
      > Tak się robi politykę.Nie trzeba nadymać się i prężyć marniutkich muskułów,ale
      > rozmawiać i tym sposobem prędzej czy później osiągać cele.Kropla drąży skałę.
      >
      > PS.Pan Jarosław Kaczyński jak zwykle mocny w gębie. Potrafi tylko dezawuować
      > poczynania naszego premiera.
      > Z perspektywy czasu coraz bardziej zaczynam się utwierdzać w przekonaniu,że
      > władzę oddał celowo ponieważ przerosła go ogromnie i przestraszył się tego co
      > nabroił.<<<<< To bardzo długo myślałeś 100dni ----co k.. powiedzieli/tak ich
      wielu zrozumiało???/ przed wyboramisejmowymi (ostatnimi07zgłośsie), nie dają
      rady-przerosło ich rządzenie i odpowiedzialność-teraz 'nadajom' wzorem swojego
      kolegi doktora W...rupta co kceta.. ,a my k..K.. bedziema was rozliczać.
    • Gość: mateusz Re: Następny sukces Tuska! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.08, 08:16
      Forumowi kwakacze nic szczególnego i merytorycznego nie napisali.Wylali tylko
      duże ilości jadu i żółci.
      • Gość: Psychiatra Re: Następny sukces Tuska! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.08, 08:36
        zapraszam do gabinetu
        • Gość: Anka do Mateusza Re: Następny sukces Tuska! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.08, 10:40
          Forumowi kwakacze ,powiadasz ?

          A ty co konkretnego napisałeś ? Przybliż nam może ten sukces,po
          wczorajszych komentarzach prasy rosyjskiej,utrzymanych w
          tonie....NAS PROPOZYCJA PANA TUSKA NIE INTERESUJE...chodzi o Amber.
          • Gość: mateusz Re: Następny sukces Tuska! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.08, 15:05
            Gość portalu: Anka do Mateusza napisał(a):

            > Forumowi kwakacze ,powiadasz ?
            >
            > A ty co konkretnego napisałeś ? Przybliż nam może ten sukces,po
            > wczorajszych komentarzach prasy rosyjskiej,utrzymanych w
            > tonie....NAS PROPOZYCJA PANA TUSKA NIE INTERESUJE...chodzi o Amber.

            Aniu !
            Na wstępie chciałbym prosić abyś występowała tylko w jednej osobie i tym
            sposobem nie stwarzała sztucznego tłoku kwakaczy.;))
            Apropos komentarzy rosyjskiej (i nie tylko ) prasy:
            "Tusk usuwa przeszkody stworzone przez rusofoba Kaczyńskiego"
            (Kommiersant)

            "Moskwa i Warszawa jednały się na Kremlu"
            "Tusk energicznie zabrał się za usuwanie przeszkód"
            (Komsomolskaja Prawda)

            "Byłoby dziwne, gdyby ktoś oczekiwał, że po sześciu latach konfrontacji Moskwa z
            przyjemnością wyjdzie naprzeciw Warszawie i zrezygnuje z budowy Gazociągu
            Północnego na rzecz magistrali Amber"

            (Rossijskaja Gazieta)

            "Kommiersant": dość "atmosfery chłodu"

            "Lody topnieją na szczycie.Odwilż między Warszawą a Moskwą? Jedną wizytą nie da
            się rozwiązać problemów, które nagromadziły się przez lata, zwłaszcza za czasów
            tandemu Kaczyńskich, nieufnych wobec Rosji i Niemców, nie wspominając o sporach
            historycznych"

            (Le Soir)

            Dziwiłbym się bardzo Rosjanom gdyby przystali na propozycję Tuska dotyczącą
            gazociągu Amber.Władza jest dana (mam nadzieję ,że tym razem tak nie będzie) raz
            na cztery lata.Takie są polskie realia.Może się więc zdarzyć ,że do władzy
            dojdzie Kaczyński bis i Amber po prostu zakręci na terenie Polski ,ponieważ car
            Moskwy obrazi go jakimś kartoflem czy innym warzywem.:))
            To co popsuł pan Kaczyński trzeba będzie naprawiać przez dłuższy czas.Jednak nie
            od razu Kraków zbudowano.
            • Gość: Anka Re: Następny sukces Tuska! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.08, 18:13
              Wiesz co ?

              Nie chce mi się z tobą gadać.Co sobie wyobrażasz ,że ja potrzebuje
              występować w wielu osobach ? Chory jesteś człowieku ,na
              nieobiektywizm.
              To,że ty jesteś ślepy i nie widzisz ,jak to wszystko w co
              wierzysz ,wali się jak domek z kart,nie oznacza ,że wszyscy są
              ślepi..
              To i piszą..
              Ale ponieważ zarzucasz mi oszustwo,nie jesteś dla mnie partnerem do
              rozmowy.Tym bardziej,że piszesz ....duby smalone..
              Czekaj babka latka a kobyle radość.No nie,wspaniale
              jest .Ocieplenie.I co z tego wynika ? 6 rzeźni ma pozwolenie na
              CZĄSTKOWY eksport .To i wszystko.Tusk, swoją wizytą uwiarygodnił
              Putina,który stał się niewiarygodny w Europie .A któż odwiedza
              obecnie Moskwę ? Kto z Zachodu ? Nooo,oczywiście Donald.Więc nic
              dziwnego,że ciepło przyjęty.

              I bujaj się Mateuszku.Gęgaj sobie sam ,skoro subiektywnie
              przypisujesz ludziom rzeczy, do których ty wyłącznie się nadajesz.
        • Gość: jo Re: Następny sukces Tuska! IP: *.iplus.com.pl 10.02.08, 12:42
          Aniu aty już tambyłaś .czy to schiza
          • Gość: Anka do jo.. Re: Następny sukces Tuska! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.08, 14:44
            Gość portalu: jo napisał(a):

            > Aniu aty już tambyłaś .czy to schiza


            TAM..to znaczy gdzie ???
            Nie wytrzeźwiał jeszcze ,to niech se usiądzie z kompresem na
            główce,a potem niech napisze o co mu chodzi.

    • Gość: misiakilla Re: Następny sukces Tuska! IP: *.securityrisk.org 09.02.08, 10:43
      od dłuższego czasu wydaje mi się ze nie jestem
      heteroseksualny....zawsze oglądałem sie za mężczyznami...w fantazjach
      moich byli tylko mężczyźni i teraz kiedy mam mozliwość przekonania
      sie tzn spedzenia nocy z mężczyzną, napada mnie straszny lęk, co
      jeśli przekonam się ze naprawde jestem pederastą....czy ktoś ma takie
      problemy jak ja??? to głupie....
    • Gość: mateusz Re: Następny sukces Tuska! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.08, 17:49
      "Dziennik": Polityczne spory o ocenę wizyty Donalda Tuska w Moskwie nie ustają.
      Większość Polaków uznaje jednak, że wizyta jest sukcesem premiera. Sondaż TNS
      OBOP nie pozostawia wątpliwości: Tusk dobrze zrobił, jadąc do Władimira Putina.
      Pozytywnie wizytę Donalda Tuska w Moskwie ocenia aż 81 proc. ankietowanych,
      tylko 11 proc. jest przeciwnego zdania. 8 proc. nie ma zdania na ten temat.
    • Gość: klasa robotnicza Najpierw wycieczka do Moskwy, teraz do Włoch IP: 213.76.167.* 12.02.08, 12:47
      Kraj w rozsypce, drożyzna, płace niskie, młodzież jak wyjeżdzała,
      tak wyjeżdża. A co robi jaśnie panujący nam premier. Jak królewicz
      najpierw zwiedził Kreml a teraz byczy się we Włoszech.
      No nie, teraz urlop.
      Już wiem czemu tak się do tych koryt pchają, żeby po świecie sobie
      pojeździć.
      • Gość: Jacek Re: Najpierw wycieczka do Moskwy, teraz do Włoch IP: *.hcz.com.pl 12.02.08, 13:48
        nie zapominaj ze pzed oczywistym sukcemsem w Moskwie (w koncu
        zalatwil z Putinem, ze... no... jak by sie tak zastanowic to co on
        zalatwil?to wiedza tylko wybocy p. Donka)byla jeszcze wizyta w
        Belinie zakonczona spektakulanym sukcesem zalatwienia Muzeum
        pzeciewko wypedzonym z Polski pzez Polakow Niemcow, najwiekszych
        ofia II wojny swiatowej), z tym ze tym sukcesem co badzo
        zaniepokoilo p. donaldu Tusku bedzie sie musial podzielic z p.
        Batoszewskimu ktoy jako piewszy wyazil apobate temu pomyslu,
        moim zdaniem p. Donaldu Tusku powinien zabonic ustawowo uzywania
        liteki "R"
        pozdawiam
        • Gość: bingo Re: Najpierw wycieczka do Moskwy, teraz do Włoch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.08, 14:25

          przecie tam sie morduje biedak
          jazda na nartach
          a tu w kraju posiedzenia rady ministrow
          wielkie decyzje
          bez Donka
          • Gość: karol tusk Watch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.08, 18:17
            poczytajcie, bardzo ciekawe i różni się od GW i TVN 24:
            www.tuskwatch.pl/
            bernardo.salon24.pl/44340,index.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka