mateusz572
08.02.08, 21:45
Tak się robi politykę.Nie trzeba nadymać się i prężyć marniutkich muskułów,ale
rozmawiać i tym sposobem prędzej czy później osiągać cele.Kropla drąży skałę.
PS.Pan Jarosław Kaczyński jak zwykle mocny w gębie. Potrafi tylko dezawuować
poczynania naszego premiera.
Z perspektywy czasu coraz bardziej zaczynam się utwierdzać w przekonaniu,że
władzę oddał celowo ponieważ przerosła go ogromnie i przestraszył się tego co
nabroił.