teym 21.03.08, 22:27 Witam! Czy epilepsja jest chorobą genetyczną, drzemiącą gdzieś tam w naszym organiźmie i w bliżej nieokreślonym momencie naszego życia daje o sobie znać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Julka Re: Problem epilepsji!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.08, 22:33 Niekoniecznie. Ostatnio częstym powodem epilepsji jest długie przesiadywanie przed monitorem komputera lub przed telewizorem. Sprzęty te, emitują jakieś fale powodujce epilepsję:( Jest również coś takiego jak epilepsja poalkoholowa. Nie wiem, czy tu geny mają znaczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
niegramotny Re: Problem epilepsji!!! 21.03.08, 22:45 Mi sie wydaję,że padaczke powodowały monitory CRT - kineskopowe (związek z odświezaniem obrazu), ale w LCD czy w Plazmie tego chyba nie ma. Jak coś to odsyłam na : samisobie.clan.pl/_home_ep.htm pl.wikipedia.org/wiki/Padaczka Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś