Dodaj do ulubionych

Problem epilepsji!!!

21.03.08, 22:27
Witam!
Czy epilepsja jest chorobą genetyczną, drzemiącą gdzieś tam w naszym
organiźmie i w bliżej nieokreślonym momencie naszego życia daje o
sobie znać?
Obserwuj wątek
    • Gość: Julka Re: Problem epilepsji!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.08, 22:33
      Niekoniecznie. Ostatnio częstym powodem epilepsji jest długie
      przesiadywanie przed monitorem komputera lub przed telewizorem.
      Sprzęty te, emitują jakieś fale powodujce epilepsję:(
      Jest również coś takiego jak epilepsja poalkoholowa. Nie wiem, czy
      tu geny mają znaczenie.
      • niegramotny Re: Problem epilepsji!!! 21.03.08, 22:45
        Mi sie wydaję,że padaczke powodowały monitory CRT - kineskopowe
        (związek z odświezaniem obrazu), ale w LCD czy w Plazmie tego chyba
        nie ma.
        Jak coś to odsyłam na :
        samisobie.clan.pl/_home_ep.htm
        pl.wikipedia.org/wiki/Padaczka
        Pozdrowienia
    • teym Re: Problem epilepsji!!! 21.03.08, 22:41
      Wielkie dzięki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka