Dodaj do ulubionych

Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych

    • k_r_m Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych 11.02.09, 19:02
      "- Samochód nie zatrzymał się na barierze, bo w tym miejscu, przy zakręcie, ma
      lukę. Jest tam wyjazd na pole, ale przecież można było pomyśleć i przesunąć go
      o kilkanaście metrów - komentował wtedy Dewódzki.
      "

      bariery nie zawsze są dobre, jesli za nimi jest pole a nie ma drzew to moga
      zabić zamiast uratować
      • Gość: Filip Re: ...coz za niedopatrzenie... IP: *.dsl.bell.ca 11.02.09, 19:30
        ...homosowietikus znowu czegos zaniedbal....powstala luka w barjerce
        przydroznej na ktorej inny homosowietikus moglby przewieszac z
        niezwykla latwoscia swe zwloki...jak swierze jeszcze ociekajace z
        wody pranie.
        • Gość: RED Re: ...coz za niedopatrzenie... IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.02.09, 08:21
          ..homocretinus znów na forum.. dzieli się pseudoprzemyśleniami..
          urojeniami chorej wyobraźni.. i robi błędy ortograficzne..
          • Gość: :))) Re: ...coz za niedopatrzenie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.09, 11:11
            Bo to zwykły czub, niedoceniony przez bliskich, nadużywający alkoholu i trawy,
            zamykany przez matkę w szafie, mający problemy w kontaktach zarówno inter jak i
            intrapersonalnych szukający tutaj poklasku. Szkoda go trochę, ale najlepiej olać:)
    • Gość: z Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.chello.pl 11.02.09, 19:26
      to smutne co sie stalo ale ja sam jestem kierowca ZAWODOWYM BO JAK ZNAM ZYCIE
      TO JEST TYLKO JAZDA A PRZEGLAD TECHNICZNY ZALTWIA SIE W KIESZENI ITD POWINNO O
      WIELE CZESCIEJ SPRAWDZAC NASZYCH A NIE AMERYKANCOW
      • Gość: kierowca Re: Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: 89.174.23.* 11.02.09, 19:51
        O winie nie gadajcie bo goscia z czerwonej corsy juz wszyscy skazali a
        rzeczywistość okazala sie inna
    • Gość: k Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.09, 21:10
      wiadomo kto nie zyje ?
    • Gość: ipmy Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.02.09, 21:16
      przyczepa miala hamulce tarczowe bardzo skuteczne a auto hamulce
      bebnowe znacznie mniej skuteczne i raczej na pewno nie byl sprawny
      uklad ABS bo gdyby ABS zadzialal to tor jazdy przyczepy niezmienilby
      sie i podczas hamowania nie zjechlaby na przeciwny pas ruchu i nie
      uderzylaby w autobus sprawny uklad ABS oznacza ze jest kompatybilny
      z autem
    • batman43 droga 986 11.02.09, 21:50
      Przy tej drodze buduje się chodniki, stawia latarnie, zimą sypie piasek z
      solą, a potem zalega on na poboczach, od Jaźwin do końca Jaskrowa pozatykane
      są odpływy wody z jezdni, na tym zakręcie stoi kałuża. Po prostu skandal. Parę
      lat temu ktoś wpadł na pomysł, aby na tym feralnym leśnym nieprzyjemnym
      odcinku położyć tzw. szorstką nawierzchnię, wypadków wtedy nie było, ale po
      wymianie nawierzchni zginęło tam już kilka osób. Apeluje do drogowców, aby
      zlikwidowali kałuże - koszt tego nie jest wielki, do policji drogowej, aby
      zaczęła coś robić w kierunku poprawy bezpieczeństwa a nie zajmowała się tylko
      łapaniem żywców. U naszych zachodnich sąsiadów policjant sprząta po wypadku, a
      jak widzi kałużę lub zatkany odpływ to go udrażnia, lub wzywa natychmiast
      odpowiedzialne służby. Od czego są patrole. Do łopaty tych nierobów.
      Szczere kondolencje dla rodzin ofiar i poszkodowanych w tym wypadku.
    • Gość: xyz123 Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.02.09, 21:52
      wspolczuje kierowcy ciezarowki bo dopiero zaczynal prace w tej
      firmie i jako mlody dostal najgorszy samochod i aby sie wykazac i
      zarobic troche grosza to musial zap...dalac zreszta caly koniecpol i
      okolica wie jak jest naprawde jak jezdza i ile jezdza
      • Gość: m3a Re: Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.09, 22:08
        Masz rację: wszyscy wiedzą, ale nikt nie mówił o tym głośno do dziś;(
        Jeśli chodzi o numer drogi to jest "786".
        Wyrazy współczucia dla rodzin.
        [*]
      • Gość: mimo Re: Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.xdsl.centertel.pl 11.02.09, 22:10
        NO WŁAŚNIE!!
    • Gość: agaaaa.... Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.09, 22:15
      Kierowca samochodu ciężarowego chyba jechał za szybko.... ;/ :(
      Współczuje ludziom,którzy akurat w tym busie jechali i rodziną ;(((

    • Gość: xyz123 Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.02.09, 22:35
      nie ulega watpliwosci ze kierowca ciezarowki jechal zbyt szybko
      tylko moze nalezaloby sie zastanowic dlaczego jechal szybko pewnie
      dlatego ze maja placone od ilosci przejechanych kilometrow lub
      przewiezionych ton i kiedy to sie w koncu skonczy przeciez jest
      przepis w ustawie o ruchu drogowym ze wynagrodzenie nie moze byc
      uzaleznione od ilosci przejechanych kilometrow lub ilosci
      przewiezionego ladunku a jak jest naprawde to wiedza ci co to robia
      przepisy sa tylko kiedy te matoly z ITD zaczna je egzekwowac a nie
      tylko czasy pracy i ilosci odpoczynku a moze parkingi aby tez byla
      jakosc odpoczynku a nie tylko ilosc sie zgadzala
    • Gość: oooo Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.przyrow2.gre.pl 11.02.09, 22:37
      W100% zgadzam sie z tymi opiniami ,ze busy i widrexy jezdza
      baaaardzo niebespiecznie moze to nieszczescie czegos nauczy i da do
      myslenia obydwu strona tylko szkoda ze kosztem niewinnych ludzi!!!
    • Gość: mp3 blok Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.02.09, 22:58
      niestety watpie czy ktos odpowiedzialny wyciagnie wlasciwe wnioski
      na przyszlosc pewnie na poczatku przez jakis czas wszystko bedzie
      zgodnie z przepisami, a jak troche ucichnie pewnie wroci wszystko
      do 'normy' z przed wypadku
    • Gość: codzienny uczestni Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 07:27
      wedłóg mnie trafiła "kosa na kamien"mijam sie codziennie na drodze z
      kontenerami i za każdym razem mijajac sie z tymi samochodami
      dreszcze mnie przechodzą a jak widze auto firmy WIDREX to lepiej
      wiechac do rowu i co to za kierowcy ledwo zda prawojazdy dostaje
      samochud 40 ton lub wiecej do reki i w droge jak kamikadze a i bus
      sa nie lepsze jak wielki wyscig
    • Gość: gosc Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 07:30
      trafila kosa na kamien
    • Gość: gosc Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 07:34
      WIDREX firma jak ja widzisz na drodz to sie modl bo to nie pierwszy
      ich wypadek tylko ze smiertelny
    • Gość: poszkodowany Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 07:38
      kiedys jadac za aute z widrexu widziałem jak leiały deski
    • Gość: mp3 blok Do bbb IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.02.09, 08:24
      nie badz naiwny nikt ci sie nie przyzna ze auto lub przyczepa byly nie sprawne
      kazdy bedzie zapewnial ze wszystko bylo sprawne a teraz to pewnie beda mowic ze
      uszkodzenia powstaly podczas wypadku a jak znam zycie to zawsze cos jest nie tak
      w starych samochodach ciekawe kto i kiedy tam i czy w ogole jakimkolwiek
      samochodzie sprawdzal np.wyprzedzenia hamowania przyczepy wzgledem samochodu bo
      przyczepa lub naczepa zawsze ma zaczac hamowac pierwsza kwestia jest tylko o ile
      wczesniej ma zaczac hamowac bo jak zbyt szybko zacznie hamowac i np. jak w tym
      przypadku bedzie zakret to od razu wpada w poslizg jesli do tego jeszcze nie
      bedzie sprawny ABS to to niestety mamy to co mamy
      • Gość: bbb Re: Do bbb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.09, 11:25
        pewnie masz rację... ja znam kierowce busa i ludzi którzy w nim jechali.
        strasznie to przeżyłam bo też jeżdżę tym busem do szkoły i do pracy. nie mam
        pojęcia kim jest kierowca ciężarówki, ale pewnie jest przerażony i ma ludzi na
        sumieniu, bedzie musiał z tym żyć, a to dla nikogo nie byłoby łatwe. poszedł do
        pracy, skoro dostał niesprawne auto to wątpie żeby miał tam coś do powiedzenia
        jako nowy chciał zarobić jak każdy. on będzie może obwiniany, szykanowany, a to
        jego szef powinien dbać chyba o to jakimi autami jeżdżą jego pracownicy
        • Gość: dans Re: Do bbb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.09, 07:59
          Popieram - bardzo trafny komentaż.
    • batman43 Zawada k. Mstowa: 3 osoby nie żyją, 11 rannych 12.02.09, 08:26
      Na tym odcinku należy bezwzględnie położyć szorstką nawierzchnię na drodze.
      Poza tym tam jest ograniczenie do 50-ciu panie redaktorzyno, gdy się tak
      jedzie to jest bezpiecznie.
      • Gość: Kaka Re: Zawada k. Mstowa: 3 osoby nie żyją, 11 rannyc IP: *.xdsl.centertel.pl 12.02.09, 14:48
        jak się jedzie osobówką to jest bezpiecznie ale duży samochód z
        przyczepą musi jechać bliżej środka, tak samo autobus więc trzeba
        się raczej zastanowić o poprawieniu warunków drogowych bo tam zbyt
        szeroka droga to tam nie jest.A jak tam jeżdżę to często jest tam
        ślisko wię służby drogowe powinny tam sypać i solą i piachem a nie
        oszczędzać na takich odcinkach
    • lunch Zawada k. Mstowa: 3 osoby nie żyją, 11 rannych 12.02.09, 08:40
      Gdyby w Polsce nie stawiono ograniczenia do 40 km/h na każdym
      możliwym zakręcie, przez który da się bezpiecznie przejechać 90
      km/h, albo znaku z "30", bo 5 lat wcześniej były roboty drogowe, to
      może ktoś by się "60" przejął.
      • Gość: kkk Re: Zawada k. Mstowa: 3 osoby nie żyją, 11 rannyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 10:33
        W 100% Popieram.
        Ograniczenia prędkości są często w tak bezzensownych miejscach, że nie szkoda pisać. W ten sposób tracę szacunek i respekt do znaków drogowych i po prostu nie zwracam na nie uwagi.
    • Gość: ktos Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.przyrow2.gre.pl 12.02.09, 09:46
      Bus jechał 60 km/h a widrex 72km/h. Wiarygodne informacje udzielone przez
      policję rodziną ofiar.
      • Gość: angrusz a jakie warunki na drodze ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 10:22
        stąd wynika ,że jednak jechali za szybko
        Zwłaszcza ciężarówka z góry .
    • Gość: kolezanka Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.09, 10:13
      Ludzie nie żyją.dla kogoś tragedia a tu problem czy to była naczepa czy
      przyczepa.Proszę ,troche współczucia.
      • Gość: xxxxxx Re: Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 11:45
        Może i nie problem, lecz są to dwa różne pojazdy, i naczepa z niesprawnymi hamulcami zachowałaby się troszkę inaczej, niż ta przyczepa na zdjęciach....
        Kierowca przed łukiem zaczoł hamować, samochód zachamował a PRZYCZEPA z powodu niedziałania hamulcy jechała dalej, wychyliła się z za ciężarówki i czołem udeżyła w róg autobusu....
        Wyniki zaniedbania pana Wideryńskiego i brawury kierowcy widać na zdjęciach,
    • Gość: largo Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.09, 12:44
      komentarze niektorych osob sa żałosne ! wypowiadaja sie osoby ktore
      jezdzic umia chyba rowerem i to slabo a o prowadzeniu takiego
      gabarytu nie maja pojecia ! uszanojcie zmarlych i przestancie pisac
      te zalosne słowa
      • Gość: kol Re: Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 15:11
        widac tu całą częstochowską kulture(przez male c)ja jestem po 24 godzinnym
        dyzurze w szpitalu na Parkitce i to co widziałam i co ja przezyłam udzielając
        tym osobom pierwszej pomocy- apeluje powstrzymajcie sie od debilnych
        komentarzy!!!ludzie!!
    • kogut1919 Zawada k. Mstowa: 3 osoby nie żyją, 11 rannych 12.02.09, 15:20
      czlowieku jak nie masz pojecia o jezdzie w zime to sie nei wypowiadaj!! widzisz tego opla na fotkach ? to byl moj samochod.. nie jechalem szybko bo bylo slisko, na tym zakrecie nei trzeba jechac szybko zeby doszlo do tragedi.. na tej wsi nikt nic nei odsnieza, zakret jest dupnie zrobiony, ciagle jest tam wilgos a co za tym idzie jest slisko.. wiec jak masz cos jeszcze napisac to najpierw sie zastanow
      • Gość: jaslive Re: Zawada k. Mstowa: 3 osoby nie żyją, 11 rannyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 17:05
        tvntl.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1095&Itemid=39
    • Gość: bat_na_wrony nic się nie dzieje bez przyczyny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 17:05
      Młody kierowca mówicie. No to już mogę go opisać: młody, emocjonalnie
      niezrównoważony bo ma niezłą kaskę, ale za to jeździ "na krawędzi". Samochód nie
      do końca sprawny, opony raczej do utylizacji, przeładowany o 5-10 ton, tachograf
      ... samo słowo "tachograf" wywołuje uśmiech :). Więc jazda na krawędzi, bo mają
      płacone od tony, a taki "zawodowy kierowca" w wieku 25-35 lat na dodatek kawaler
      potrzeby ma duuuuże i musi zasuwać ile się da. Znam to. Śpią po 3 - 4 godziny na
      dobę, odpoczywają tylko w weekend. No i są najważniejsi w świecie. Nie tylko na
      drodze. Muszą się użerać z tą bandą idiotów co im robią załadunek, a potem z tą
      chołotą co ich rozładowuje. Wszędzie gó...arstwo i idioci przeszkadzają
      "zawodowemu kierowcy". Musi rzucać chu**i i ku**mi do tych ciot bo inaczej nie
      zauważyliby kto jest najważniejszy. A na dodatek po drodze dodatkowy stres:
      suszarki, krokodyle ... i te Vectry koło Siewierza ... Dobrze, że jest SB. Ach,
      jakie bohaterskie życie prowadzą "zawodowi kierowcy". Niestety, trzeba czasem
      odreagować stres i zmęczenie i pokazać jakiemuś "amatorowi" w wypasionej bryce
      kto jest maczo. Hehe ... myślisz facet, że jak masz lexusa to co ? A figa !
      Możesz se trąbić i mrugać ! Ja tu rządzę !! Nie wyprzedzisz mnie !
      I tak sobie jeżdżą nasi kowboje w wielkich Manach, Volvach, "Renufkach" ...
      Czasami widzę takiego gościa jak idzie do sklepu, bierze dwa piwa - jedno na
      miejscu, drugie w kieszeń i odjeżdża. A jak się chwalą kiedy za 3 dychy
      "dogadali się" z milicjantem ( w Polsce NIE MA policji ). I tak się to kręci, bo
      kasa jest najważniejsza.
      Tylko od czasu do czasu zabije się paru ludzi - wtedy wszystkim zależy, żeby
      sprawę "zamieść pod dywan". Bo winien jest pracodawca który zatrudnia
      niezrównoważonych emocjonalnie ludzi i oszukuje na lewo i prawo, ale on ma $$.
      Winna milicja która tylko liczy na lewe dochody na wódkę. Winni są ludzie którzy
      za parę groszy stawiają pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym, że samochód jest
      sprawny. Winni są lekarze, którzy wariatom pozwalają mieć prawo jazdy. Winni są
      prokuratorzy, którzy przypisują ofiarom winy ich zabójców.
      Macie pomysły jak to zmienić ? Bo ja nie.
      Dziś rano ok. 6:15 jakiś "zawodowy kierowca" jadąc stówą na czerwonym świetle na
      DK1 o mało co nie rozj***ł kilku samochodów wjeżdżających z Legionów. Na
      szczęście jakiś ciul amator go zauważył, zatrzymał się wpół pasa i zaczął
      trąbić. Jak znam życie i "zawodowych kierowców", to ten "bohater" chwali się
      teraz przy wódce swoim kumplom z firmy "Krzak Cargo & Logistics" jaki super
      numer odjeb*ł.
      I to tyle na ten temat.
      Żał tylko tych niewinnych ofiar i ich rodzin [*]
      • Gość: kokos Re: nic się nie dzieje bez przyczyny IP: 212.87.241.* 12.02.09, 17:21
        Trochę za bardzo emocjonalnie do tego podszedłeś. Gdyby to co piszesz było tak powszechne, to czerwono od krwi byłoby na naszych drogach. Ale rzeczywiście wypadków jest zbyt dużo i wiele z tego co napisałeś zdarza się zbyt często.
        • Gość: bat_na_wrony Re: nic się nie dzieje bez przyczyny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 18:08
          Emocjonalnie, bo obserwuję to na codzień i nie da się z tym walczyć. Firma
          podpisuje umowy z tańszymi, a tańsinajczęściej = na przekrętach. Jak macie
          jakieś "dobre wtyki" w ITD to nawet im dowodów dostarczę, pod warunkiem, że
          WYELIMINUJĄ tych drogowych bandytów.
      • Gość: cdsca Re: nic się nie dzieje bez przyczyny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.09, 18:24
        lecz sie idiota znam to firme i nie maja placone od ton ... jak nie wiesz o co chodzi zamknij jadaczke takich jak ty powinni tepic /// prostak jestes i tyle
        • Gość: vivat Re: nic się nie dzieje bez przyczyny-czyli jest ok IP: *.xdsl.centertel.pl 12.02.09, 19:05
          mówisz,że w tej firmie jest ok przedmówca jest idiotą i nic nie wie, tak? Ale
          chyba zapomniałeś, że my o sposobie jeżdżenia piszemy, reszta to g..... jak
          ktoś cham i cwaniak to w co by się nie ubrał to burakiem zostanie i z daleka od
          takiego na drodze jak się da
          !!!! a co powiesz na tą konkretną sytuację opisaną na skrzyżowaniu? tez
          będziesz bronił??
        • Gość: bat_na_wrony Re: nic się nie dzieje bez przyczyny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 20:27
          Nieważne jak mają płacone -od ton, kilometrów czy godzin. 90% firm
          transportowych jeździ łamiąc przepisy (tachografy, tonaż, łapówki za pieczątkę w
          dowodzie rejestracyjnym itd.). To jest DROGOWA MAFIA, PRZETĘPCY KTÓRYCH TRZEBA
          WYTĘPIĆ ! Skoro nie potrafi tego zrobić PAŃSTWO będą ginąć niewinni ludzie za
          ich pogoń za łatwą, szybką i przyjemną kasą.
          A ty jesteś pewnie tym idiotą, który TIRem zapierda*a 100km/h na czerwonym
          świetle. Wal się debilu ! Następnym razem dorwę cię i skopę ci tyłek i potargam
          prawko !
      • Gość: k-pol 123 Re: nic się nie dzieje bez przyczyny IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.02.09, 12:36
        nie przypisuj jednego schematu do wszystkich kierowcow bo czesc to
        idioci ale sa tez ok a po drugie to spiesza sie aby nie przekroczyc
        czasu pracy i godz prowadzenia nastepnie zdazyc na czas a jeszcze
        rozladunek trzeba czekac na zaladunku podobnie a tu korki drogi
        fatalne nie odsniezone a do tego dochodzi jeszcze wysokosc zarobkow
        od ilosci przewiezionego towaru i mamy caly obraz polskiej
        rzeczywistosci kierowca zbiera okruchy ze stolu a szef wiadomo
        konfitury a jak sie cos stanie, to tymi konfiturami ,a ma ich cala
        spizarnie dzieli sie z odpowiednimi sluzbami aby miec jeszcze wiecej
        tych konfitur
        a odnosnie kierowcy to sie mylisz bo to podobno bardzo spokojny i
        zrownowazony chlopak jedynym jego minusem moze byc male
        doswiadczenie ale kiedys przeciez musi je zdobyc mial pecha nalozylo
        sie kilka czynnikow warunki atmosferyczne chec wykazania przed
        szefem moze tez nie calkiem sprawny uklad hamulcowy bo powiedzmy
        szczerze jesli jest sprawny ABS to podczas hamowania nawet na
        zakrecie pojazd nie zmienia toru jazdy kierowca pewnie jest
        zatrzymany dla dobra sledztwa aby nie mataczyl a szef wlasnie to
        robi zabezpiecza sie przed odpowiedzialnoscia i gdzie tu
        sprawiedliwosc
      • Gość: kobieta Re: nic się nie dzieje bez przyczyny IP: *.przyrow2.gre.pl 13.02.09, 21:24
        zgadzam sie z tobą bo to ja jestem tą która jezdzi lepszym autem
        wytyranym na ciężkiej pracy a te duże zielone paki z Radoszewnicy i
        Koniecpola po prostu nie trawią jak ktoś chce ich wyprzedzić.ale co
        do tego chłopaka to mu współczuje,bo nie poznał jeszcze życia tylko
        poznał pieniądze które dla niego wydawały się najważniejsze.
    • Gość: elsa Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.przyrow2.gre.pl 12.02.09, 17:14
      Ani ograniczenie prędkości, ani fotoradar nie działa na kierowców jeżdżących "na
      pamięć" na tym odcinku. Myślę, że właściwym byłoby zamontowanie czegoś w rodzaju
      progów zwalniających prędkość, takie coś jak na osiedlach. Nikt by raczej nie
      chciał uszkodzić sobie zawieszenia. A przy okazji fotoradaru, to sam chciałbym
      mieć taki przed domem,(a mieszkam przy długiej prostej). Bezpieczniej chodziłoby
      się na pewno dzieciakom np. do szkoły, czy przez ulicę. PS. Współczuję rodzinom
      ofiar.
      • Gość: bat_na_wrony Re: Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 18:13
        Jasne. To może zamiast eliminować wariatów, dewiantów i oszustów wszystkim
        zabrać prawo jazdy, założyć pasy cnoty otwierane zdalnie na polecenie przeora
        klasztoru i kontrolować na co wydają pieniądze. Tak też można. W Północnej Korei
        podobno są bliscy tego ideału ( brakuje im tylko przeorów ).
    • Gość: gonia Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.przyrow2.gre.pl 12.02.09, 19:06
      smutek straszny smutek żal mi rodzin tych których zgineli najblisiś
      • mrucus Re: Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych 12.02.09, 20:11
        A moze by tam wyciac trochę drzew,poniewaz słońce zasłaniaja,a ono by trochę ocieplało nawierzchnię. Poza tym jak widać na zdjęciach,to nie byl bus,a autobus,to nie mylcie pojęć.
        Jeżdzę ta trasą pięć dni w tygodniu i zjezdzam z Zawady 50km,a i tak to jest za szybko.
        Na pewno mało kto z Was tam respektuje znak ograniczenia prędkości(szczególnie zjezdzająć z górki). Myślę,że kierowca cięzarówki nie spodziewał się,że będzie się mijał z autobusem i nacisnał na hamulec,a co było dalej to wiemy :((
        Miejmy nadzieje,że coś zrobią w sprawie tego feralnego zakrętu,a nie tylko stawiać znaki ograniczenia.
        Poczekajmy spokojnie na rapotr Policji,wtedy wyjasni się jaka była przyczyna wypadku oprócz niedostosowania prędkości do panujacych warunków na drodze oraz niezachowania niedostatecznej odległosci między pojazdami podczas mijania.

        Nie lubię wesel, zawsze płaczę :(( nad ludzką głupotą ;P
    • Gość: sioux Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.new-way.pl 12.02.09, 19:48
      tirowiec to tirówka rodzaju męskiego
      • Gość: xxx Re: Zawada: Trzy osoby nie żyją, 10 rannych IP: *.softpro2.pl 14.02.09, 23:17
        frajer jestes
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka