Dodaj do ulubionych

Zobaczymy cię, chuliganie

02.04.09, 22:49
Wpływy zapewne były by większe gdyby mpk obniżało ceny biletów a nie podwyższało
Obserwuj wątek
    • subotua Zobaczymy cię, chuliganie 02.04.09, 23:00
      "Ich wygląd nie zachęca do podróży, co jest jednym z istotnych powodów odpływu pasażerów."

      jak by to od wyglądu zależało to już dawno bym nie jezdził...
      nie używał bym też PKP i PKS...
      ale zamontują kamery i odrazu będą piękniejsze...

      co za mądre słowa
    • Gość: ja Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.gprs.plus.pl 02.04.09, 23:02
      Taniej jest zatrudnić ochroniarzy.Tyle jest firm ochroniarskich a nie zatrudnianie dziadków któzy stoją przy wejściu do mpka i chronią dobro prezesa
    • Gość: Ja Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.09, 23:18
      Przecież taka kamerka jak na zdjęciu i tak nie pokaże co się dzieje z boku
      tramwaju. Monitoring powinien być raczej gdzieś na mieście i obserwować co się
      dzieje z przystankami, bo najbardziej jeździć MPK się odechciewa jak się stoi
      pół godziny na obdartym, brudnym, z powybijanymi szybami i po uszy w błocie
      przystanku po czekając na obskurny brudny, obdrapany autobus lub tramwaj.
      • Gość: byly pasazer Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.chello.pl 03.04.09, 00:42
        Szukacie pasazerow? Wprowadziliscie portmonetke zeby ludzie
        korzystali z czytnikow i po 2 miesiacach portmonetka nie dziala na
        podmiejskie to ma byc wygoda pasazerow? Proponuje jeszcze zalozyc
        kraty w oknach.
        • yanoooosh Re: Zobaczymy cię, chuliganie 03.04.09, 05:35
          "Ich wygląd nie zachęca do podróży, co jest jednym z istotnych powodów odpływu pasażerów."

          To jest przykre jak te nasze nowe , piękne tramwaje ktoś spaskudzi farbą:P:P:P

          One same w sobie odstraszają nawet jak by były w kolorze "kameleon"
    • kierowfca Zobaczymy cię, chuliganie 03.04.09, 05:58
      Pani nadkomisarz chyba kpi sobie z ludzi, jak radary mogą działać prewencyjnie
      skoro robią zdjęcia z ukrycia i nie wiadomo gdzie stoją? bo chyba nie na na
      myśli ciągle pustych "karmników" :)
      A fotoradarek stoi na uboczu i cyka stoi i cyka i pieniążki lecą, a w jaki
      sposób się bezpieczeństwo zwiększa skoro wszyscy zapier... w tym miejscu bo
      nie wiedzą o fotoradarze? albo Pani nadkomisarz nie wie co to jest prewencja
      albo robi z ludzi idiotów :) bez przesady...
    • Gość: edi Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 07:56
      Skoro już tak wymieniamy wady mpk, a jest ich duuuuuuuuuużo,
      chciałbym wspomnieć o niektórych tramwajach całych zamalowanych
      reklamami, przecież w takim tramwaju normalnie nie da się patrzeć
      przez okno, bo raz że oczy bolą, a dwa że mało wyraźnie widać. Nie
      wiem czy prezesi mpk uważają że w tramwaju mam gapić się na ludzi, a
      może poprostu zamknąć oczy i przespać się. Proponuje, żeby jeden z
      drugim przejechali się tym tramwajem kilkanaście przystanków. Wydaje
      mi się że jest na tyle miejsca do połowy tramwaju że nie trzeba
      naklejactego g.wna na szyby, zwłaszcza że pieniędzy za te rekalme
      widać są nie wystarczające skoro ceny biletów ciągle rosną. Szkoda
      że mpk nie ma konkurencji, bo niestety kilka prywatnych busików to
      za mało.
      • Gość: stoik Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.09, 08:24
        Wyprzedzę trochę bo pewnie zaraz pojawi się komentarz, że w słoneczne dni dzięki
        reklamie na szybach upał nie daje się tak mocno we znaki. Przecież można
        zamontować przyciemniane szyby.
      • Gość: Viking Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.09, 09:37
        Racja! Prezesiki, wezcie się za te pier... dziurkowane reklamy! Mam dosc jazdy oklejonymi autobusami i tramwajami, przeciez zwariowac mozna! A w upał nie jest wcale fajniej, bo dopiero jest zaduch! Naklejcie sobie na przednia szybe w waszych prywatnych furach, ale precz od publicznych pojazdów!
    • Gość: :-) W rzeczy samej ... IP: 193.138.240.* 03.04.09, 10:05
      W rzeczy samej ...
      • Gość: Zack Re: W rzeczy samej ... IP: 195.205.202.* 03.04.09, 11:00
        te dziurkowane reklamy to folia one way vision, sama nazwa mówi jak ona działa
    • Gość: oburzony Ządamy usunięcia reklam z szyb autob.i tramwajów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 12:19
      Dlaczego my -normalni ludzie musimy jeżdzić w autobusach i tramwajach
      obklejonych tymi cholernymi reklamami od sufitu do ziemi ?? Przecież przez
      takie zaklejone szyby nie można zobaczyć ,gdzie się pasażer znajduje i gdzie ma
      wysiąść -a nie każdy musi znać przystanki i miasto na pamięć -prawda ?? To
      skandal ,ze za pazerność dyrekkcji MPK my musimy cierpieć i jesteśmy wożeni jak
      małpy w ciemnych klatkach /nie obrażając niewinnych małp/ !!! Ządamy usunięcia
      wszelkich reklam z szyb autobusów i tramwajów !!!!!!!!!!!!! No i takich
      zaciemnionych środkach lokomocji MPK łatwiej być napadniętym i okradzionym -bo
      mniej widać i ułatwia to złodziejom okradanie pasażerów !!!! Precz z zaklejonymi
      szybami w MPK!!
      • Gość: stoik Re: Ządamy usunięcia reklam z szyb autob.i tramw IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.09, 12:51
        Nie wiedzę przeszkód tylko odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś w stanie
        zapłacić więcej za bilet bo przecież pieniędzy nagle nie przybędzie z innego
        źródła jeśli MPK zrezygnuje z reklamy.
        Nie wiem jakie to są kwoty i ile przewoźnik zarabia na udostępnianiu powierzchni
        reklamowej - może ktoś się orientuje o ile podrożałby bilet gdyby szyby były
        przezroczyste?
        • Gość: Dexter Nie dla reklam na szybach IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.09, 15:50
          Bilety podrożały przede wszystkim z powodu podwyżek cen paliw. Ceny
          paliw znacznie spadły (mimo osłabienia złotego) a cen biletów
          przecież i tak nie zmniejszą. Raczej prezesi zrobią sobie podwyżki
          albo premie wypłacą ;-)

          Nie dla reklam na szybach !!!
    • Gość: czesio Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 03.04.09, 17:52
      Tak macie racje ale czy nie boicie się jezdzić tymi starymi
      autobusami one mają po 25lat a są zgnite .Jak ci kierowcy jezdza
      tymi lumpami policja nie widzi tego czy nie chce widziec gdzie są
      obiecane na marca nowe wozy zaco my płacimy
    • Gość: pięścią głupka Denerwują mnie ci w kapturkach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 19:00
      bujają się z rozstawionymi nogami jakby mieli problemy z prostatą.
      zakłada kapturek taki jeden z drugim, a nie dziwię się że zakłada,
      facjata z reguły taka, że należy zadać pytanie "chłopie kto ci ją
      narysował". dobrze że kaptur zakłada, bo pryszcze na ryju. ponadto
      taki jeden z drugim w kapturku kobiet nienawidzi, od "blachar"
      i "suk" je przezywa, jak to w tych ich piosenakch "spiewają" a
      przede wszystkim przeklinają. wkurza mnie ta pseudo podkultura tych
      kapturników.
      ci kapturnicy, co tu będą na mnie pluć. z góry mówie, mam was
      centralnie w du.....
    • secesja44 Jak nie można nauczyć to trzeba egzekwować. 03.04.09, 19:36
      Jak nie można nauczyć logicznego korzystania z dobra wspólnego jakim jest
      komunikacja to należy dodatkowo te dobro strzec. Trudno , takie mamy
      społeczeństwo, że gotowe jest napaprać ( nas..ć) wszędzie nawet i w tramwaju.
    • spesz Zobaczymy cię, chuliganie 03.04.09, 21:37
      W Wielkiej Brytanii kamery są zainstalowane w każdym środku lokomocji i
      naprawdę się sprawdzają.Pojazdy są o niebo czystsze od naszych i jest w nich o
      wiele bezpieczniej.Ciekawi mnie tylko,kiedy nasze tramwaje zostaną wymienione
      na nowsze modele,bo"trupy",które jeżdżą po mieście pamiętają lata 80-siąte i
      są tak "zajechane",że niedobrze się robi.
      • Gość: ja Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.zone5.bethere.co.uk 03.04.09, 22:13
        czyste ?? w UK ? jedz do Glasgow gdzie mieszkam ... w piatek sob nd wieczorem
        tylko nasr.. by wypadalo a i tak nie byloby roznicy
    • Gość: aaa dobre, dobre... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 22:01
      (...) pomazane jeżdżą aż do czasu remontu. Ich wygląd nie zachęca do podróży, co
      jest jednym z istotnych powodów odpływu pasażerów.

      Mnie nie zależy jak wyglada tramwaj z zewnatrz, grunt, żeby w środku nie
      śmierdziało (żule), było czysto (bez żadnych wydzielin) i cicho (grający cyganie).
    • Gość: abc Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: 195.88.28.* 03.04.09, 22:17
      "Ich wygląd nie zachęca do podróży, co jest jednym z istotnych
      powodów odpływu pasażerów."

      Nie zachęca chamska obsługa, drogie bilety i ogólne kursowanie MPK
      jak komu się podoba. Nie chodzi o spoźnienia - bo to kazdy wlicza do
      ryzyka podróży miejskim transportem, ale o znaczne przyśpieszenia.
      Ile razy bus jest 5 min przed czasem?
      • Gość: adam Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 05.04.09, 07:45
        ludzie teraz mozna jezdzic rowerem lub skuterkiem wy tu wyzywacie na mpk a oni i
        tak gowno z tego sobie robia i sie smieja bo prezesik ma w dupie ludzi chodzi o
        kase i juz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka