asterix1986 02.04.09, 22:49 Wpływy zapewne były by większe gdyby mpk obniżało ceny biletów a nie podwyższało Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
subotua Zobaczymy cię, chuliganie 02.04.09, 23:00 "Ich wygląd nie zachęca do podróży, co jest jednym z istotnych powodów odpływu pasażerów." jak by to od wyglądu zależało to już dawno bym nie jezdził... nie używał bym też PKP i PKS... ale zamontują kamery i odrazu będą piękniejsze... co za mądre słowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.gprs.plus.pl 02.04.09, 23:02 Taniej jest zatrudnić ochroniarzy.Tyle jest firm ochroniarskich a nie zatrudnianie dziadków któzy stoją przy wejściu do mpka i chronią dobro prezesa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.09, 23:18 Przecież taka kamerka jak na zdjęciu i tak nie pokaże co się dzieje z boku tramwaju. Monitoring powinien być raczej gdzieś na mieście i obserwować co się dzieje z przystankami, bo najbardziej jeździć MPK się odechciewa jak się stoi pół godziny na obdartym, brudnym, z powybijanymi szybami i po uszy w błocie przystanku po czekając na obskurny brudny, obdrapany autobus lub tramwaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byly pasazer Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.chello.pl 03.04.09, 00:42 Szukacie pasazerow? Wprowadziliscie portmonetke zeby ludzie korzystali z czytnikow i po 2 miesiacach portmonetka nie dziala na podmiejskie to ma byc wygoda pasazerow? Proponuje jeszcze zalozyc kraty w oknach. Odpowiedz Link Zgłoś
yanoooosh Re: Zobaczymy cię, chuliganie 03.04.09, 05:35 "Ich wygląd nie zachęca do podróży, co jest jednym z istotnych powodów odpływu pasażerów." To jest przykre jak te nasze nowe , piękne tramwaje ktoś spaskudzi farbą:P:P:P One same w sobie odstraszają nawet jak by były w kolorze "kameleon" Odpowiedz Link Zgłoś
kierowfca Zobaczymy cię, chuliganie 03.04.09, 05:58 Pani nadkomisarz chyba kpi sobie z ludzi, jak radary mogą działać prewencyjnie skoro robią zdjęcia z ukrycia i nie wiadomo gdzie stoją? bo chyba nie na na myśli ciągle pustych "karmników" :) A fotoradarek stoi na uboczu i cyka stoi i cyka i pieniążki lecą, a w jaki sposób się bezpieczeństwo zwiększa skoro wszyscy zapier... w tym miejscu bo nie wiedzą o fotoradarze? albo Pani nadkomisarz nie wie co to jest prewencja albo robi z ludzi idiotów :) bez przesady... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edi Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 07:56 Skoro już tak wymieniamy wady mpk, a jest ich duuuuuuuuuużo, chciałbym wspomnieć o niektórych tramwajach całych zamalowanych reklamami, przecież w takim tramwaju normalnie nie da się patrzeć przez okno, bo raz że oczy bolą, a dwa że mało wyraźnie widać. Nie wiem czy prezesi mpk uważają że w tramwaju mam gapić się na ludzi, a może poprostu zamknąć oczy i przespać się. Proponuje, żeby jeden z drugim przejechali się tym tramwajem kilkanaście przystanków. Wydaje mi się że jest na tyle miejsca do połowy tramwaju że nie trzeba naklejactego g.wna na szyby, zwłaszcza że pieniędzy za te rekalme widać są nie wystarczające skoro ceny biletów ciągle rosną. Szkoda że mpk nie ma konkurencji, bo niestety kilka prywatnych busików to za mało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stoik Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.09, 08:24 Wyprzedzę trochę bo pewnie zaraz pojawi się komentarz, że w słoneczne dni dzięki reklamie na szybach upał nie daje się tak mocno we znaki. Przecież można zamontować przyciemniane szyby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viking Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.09, 09:37 Racja! Prezesiki, wezcie się za te pier... dziurkowane reklamy! Mam dosc jazdy oklejonymi autobusami i tramwajami, przeciez zwariowac mozna! A w upał nie jest wcale fajniej, bo dopiero jest zaduch! Naklejcie sobie na przednia szybe w waszych prywatnych furach, ale precz od publicznych pojazdów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) W rzeczy samej ... IP: 193.138.240.* 03.04.09, 10:05 W rzeczy samej ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zack Re: W rzeczy samej ... IP: 195.205.202.* 03.04.09, 11:00 te dziurkowane reklamy to folia one way vision, sama nazwa mówi jak ona działa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oburzony Ządamy usunięcia reklam z szyb autob.i tramwajów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 12:19 Dlaczego my -normalni ludzie musimy jeżdzić w autobusach i tramwajach obklejonych tymi cholernymi reklamami od sufitu do ziemi ?? Przecież przez takie zaklejone szyby nie można zobaczyć ,gdzie się pasażer znajduje i gdzie ma wysiąść -a nie każdy musi znać przystanki i miasto na pamięć -prawda ?? To skandal ,ze za pazerność dyrekkcji MPK my musimy cierpieć i jesteśmy wożeni jak małpy w ciemnych klatkach /nie obrażając niewinnych małp/ !!! Ządamy usunięcia wszelkich reklam z szyb autobusów i tramwajów !!!!!!!!!!!!! No i takich zaciemnionych środkach lokomocji MPK łatwiej być napadniętym i okradzionym -bo mniej widać i ułatwia to złodziejom okradanie pasażerów !!!! Precz z zaklejonymi szybami w MPK!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stoik Re: Ządamy usunięcia reklam z szyb autob.i tramw IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.09, 12:51 Nie wiedzę przeszkód tylko odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś w stanie zapłacić więcej za bilet bo przecież pieniędzy nagle nie przybędzie z innego źródła jeśli MPK zrezygnuje z reklamy. Nie wiem jakie to są kwoty i ile przewoźnik zarabia na udostępnianiu powierzchni reklamowej - może ktoś się orientuje o ile podrożałby bilet gdyby szyby były przezroczyste? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dexter Nie dla reklam na szybach IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.09, 15:50 Bilety podrożały przede wszystkim z powodu podwyżek cen paliw. Ceny paliw znacznie spadły (mimo osłabienia złotego) a cen biletów przecież i tak nie zmniejszą. Raczej prezesi zrobią sobie podwyżki albo premie wypłacą ;-) Nie dla reklam na szybach !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czesio Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 03.04.09, 17:52 Tak macie racje ale czy nie boicie się jezdzić tymi starymi autobusami one mają po 25lat a są zgnite .Jak ci kierowcy jezdza tymi lumpami policja nie widzi tego czy nie chce widziec gdzie są obiecane na marca nowe wozy zaco my płacimy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pięścią głupka Denerwują mnie ci w kapturkach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 19:00 bujają się z rozstawionymi nogami jakby mieli problemy z prostatą. zakłada kapturek taki jeden z drugim, a nie dziwię się że zakłada, facjata z reguły taka, że należy zadać pytanie "chłopie kto ci ją narysował". dobrze że kaptur zakłada, bo pryszcze na ryju. ponadto taki jeden z drugim w kapturku kobiet nienawidzi, od "blachar" i "suk" je przezywa, jak to w tych ich piosenakch "spiewają" a przede wszystkim przeklinają. wkurza mnie ta pseudo podkultura tych kapturników. ci kapturnicy, co tu będą na mnie pluć. z góry mówie, mam was centralnie w du..... Odpowiedz Link Zgłoś
secesja44 Jak nie można nauczyć to trzeba egzekwować. 03.04.09, 19:36 Jak nie można nauczyć logicznego korzystania z dobra wspólnego jakim jest komunikacja to należy dodatkowo te dobro strzec. Trudno , takie mamy społeczeństwo, że gotowe jest napaprać ( nas..ć) wszędzie nawet i w tramwaju. Odpowiedz Link Zgłoś
spesz Zobaczymy cię, chuliganie 03.04.09, 21:37 W Wielkiej Brytanii kamery są zainstalowane w każdym środku lokomocji i naprawdę się sprawdzają.Pojazdy są o niebo czystsze od naszych i jest w nich o wiele bezpieczniej.Ciekawi mnie tylko,kiedy nasze tramwaje zostaną wymienione na nowsze modele,bo"trupy",które jeżdżą po mieście pamiętają lata 80-siąte i są tak "zajechane",że niedobrze się robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.zone5.bethere.co.uk 03.04.09, 22:13 czyste ?? w UK ? jedz do Glasgow gdzie mieszkam ... w piatek sob nd wieczorem tylko nasr.. by wypadalo a i tak nie byloby roznicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa dobre, dobre... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 22:01 (...) pomazane jeżdżą aż do czasu remontu. Ich wygląd nie zachęca do podróży, co jest jednym z istotnych powodów odpływu pasażerów. Mnie nie zależy jak wyglada tramwaj z zewnatrz, grunt, żeby w środku nie śmierdziało (żule), było czysto (bez żadnych wydzielin) i cicho (grający cyganie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: 195.88.28.* 03.04.09, 22:17 "Ich wygląd nie zachęca do podróży, co jest jednym z istotnych powodów odpływu pasażerów." Nie zachęca chamska obsługa, drogie bilety i ogólne kursowanie MPK jak komu się podoba. Nie chodzi o spoźnienia - bo to kazdy wlicza do ryzyka podróży miejskim transportem, ale o znaczne przyśpieszenia. Ile razy bus jest 5 min przed czasem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Zobaczymy cię, chuliganie IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 05.04.09, 07:45 ludzie teraz mozna jezdzic rowerem lub skuterkiem wy tu wyzywacie na mpk a oni i tak gowno z tego sobie robia i sie smieja bo prezesik ma w dupie ludzi chodzi o kase i juz Odpowiedz Link Zgłoś