Dodaj do ulubionych

Kierowcy MPK

IP: *.i.czest.pl 28.11.03, 18:45
No i stało się.Miałem dziś okazję jechać autobusem podmiejskim od kładki przy
Żarekiej w stronę miasta. Kierowca autobusu nr boczny 83 otworzył tylko
pierwsze drzwi i kiedy przechodziłem obok kabiny warknął do mnie: bilet !
Rozpiąłem kurtkę sięgnąłem do portfela i okazałem bilet miesięczny.Usłyszałem
coś jakby DOBRA! czy coś w tym stylu odburknięte pod nosem przez pana i
władcę pojazdu. Czy tym panom nikt nie mówił, że w słowniku języka polskiego
są słowa: "proszę" ,"dziękuję". Apotem dziwimy się dzieciom, że zachowują się
tak, a nie inaczej. Gość chyba taż jest ojcem i chyba wychowuje
dzieci/dziecko.
Panowie kierowcy z MPK pamiętajcie o Uprzejmości to nic nie kosztuje .Tylko
trochę dobrych chęci i kultury osobistej.
Obserwuj wątek
    • lookas.prv.pl Re: Kierowcy MPK 28.11.03, 23:02
      Nie martw sie, nie jestes sam --> patrz moj watek o kulturze, a raczej o jej
      braku ze strony tych gosci w smierdzacych swetrach:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=9230630

      ------------------------------------------
      www.lookas.prv.pl
      • Gość: pasażer Re: Kierowcy MPK IP: *.i.czest.pl 09.01.04, 18:26
        Od tego casu pojawiły się wątki MPK uczy
        kultury kierowców , chamstwo kierowców MPK i co???
        I NIC. JAK BYŁO TAK JEST.
    • Gość: kirdian Re: Kierowcy MPK IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 09.01.04, 22:45
      No ja niestety też miałem ostatnio niemiłą przygodę
      ( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=10021466 )

      Takich przypadków jest coraz więcej, widać nauka zasad dobrego wychowania u
      niektórych nie daje efektów. MPK musi coś z tym fantem zrobić bo ludzie się
      wystraszą i będą zasuwać na piechotę .:LOL:.
    • Gość: Klucha Re: Kierowcy MPK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.04, 00:35
      To są wieśniaki i prostaki jeszcze im słoma z butów wystaje
      • Gość: aa Re: Kierowcy MPK IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 10.01.04, 07:38
        dupek
    • Gość: bb Re: Kierowcy MPK IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 11.01.04, 06:53
      dno
    • Gość: czy Re: Kierowcy MPK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.04, 16:13
      czy mozna prosic o odrobine szacunku dla nas zwyklych obywateli kazdy ma swoja
      godnosc
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka