Gość: Bambo IP: *.opera-mini.net 03.02.13, 18:37 Pilnie zamienię się na telefon dual sim.Posiadam nokie c3-00. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fabio32 Re: Telefon dual sim 16.02.13, 21:09 witam a jakiej marki pan potrzebuje ten telefon dual sim i jaki jest powód zami9any Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Telefon dual sim IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.13, 10:31 a ta nokia C3-00 na gwarancji ??? jeszcze ??? ja mam nokie dual sim moze bym sie podmienil :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mono nie sim Re: Telefon dual sim IP: *.play-internet.pl 18.02.13, 20:46 Jak na gwarancji to do sprzedawcy i nie marudź na forum.Podmieniaj!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś