Gość: Ewelina IP: *.cdma.centertel.pl 22.02.13, 13:01 Może Porozmawiamy na temat Prezesów Bricomarche w jaki sposób wykorzystują ludzi.Najpierw obiecują"złote góry"a potem bez powodu ich zwalniają. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Szczęściara Re: Bricomarche IP: 88.220.127.* 03.09.13, 20:30 Chyba we wszystkich sklepach Brico, prezesi stosują te same zasady postępowania z pracownikami. Mianowicie serwują im mobbing, wyzysk i znieważanie. Żaden z pracowników nie może się wykazać, bo poleci z pracy ( może w przyszłości okazać się mądrzejszy od szanownego Aderona ). Na stanowiskach utrzymują się osoby, które nie mają nic do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOSZYK Re: Bricomarche IP: *.static.chello.pl 03.09.13, 21:42 a ilu tych prezesów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Re: Bricomarche IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.13, 23:04 Kolejny plotkarski temat? Czy to jest temat związany z Ciechanowem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOSZYK Re: Bricomarche IP: *.static.chello.pl 03.09.13, 23:06 nie, z Władysławowem ale ono nie ma swojego forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3XL Re: Bricomarche IP: *.ip.netia.com.pl 06.09.13, 15:23 Mam koleżankę która tam pracuje i nie narzeka na atmosferę lub znęcanie. Poprostu ktoś nie nadawał się do roboty a nierobom nikt płacić nie będzie..... Takie czasy, taki rynek pracy, teraz ciężko o pracę i trzeba ją szanować a nie przebierać jak nie wiadomo w czym.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: graia Re: Bricomarche IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.13, 18:57 nie wiecie czy tam sa sklepy adidas nike Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aparatka Re: Bricomarche IP: *.centertel.pl 19.12.13, 19:56 mmmm..na temat bricomarche nie ma co tu gadac.Krótko mówiac wykorzystuja pracowników.Z tego co wiem pracownicy pracuja o duzo wiecej godzin niz powinni i nie maja za to płacone.Do pracy przychodzi sie na telefon nawet jak ma sie wolne grożac zwolnieniem Auschwitz , getto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gośc Re: Bricomarche IP: *.centertel.pl 19.12.13, 20:00 zgadzam się z aparatka, własnie tak jest.Wyzyskuja ludzi da sie to zauwazyc podczas robienia zakupow.Mało osob do pracy i dlatego pracownicy nie maja czasu na obsługe klienta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Bricomarche IP: *.play-internet.pl 05.03.14, 08:01 Oj w Bricomarsze chyba kolejne zwolnienia pracowników tak mało że nawet czerwone kubraczki nie pomagają :))) A poważnie to naprawdę pracownicy nie wiedzą do kogo podejść ,oj właściciele nie tędy droga,takie oszczędności nie wychodząna dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Bricomarche IP: *.158.216.210.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.03.14, 13:24 Oj i zamówieniami cieniutko dziewczyna zdziału firankowego obiecuje nowości ale na obietnicach się kończy a szkoda latem szyłam tam firany i byłam bardzo zadowolona ale od lata zero nowości :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XEN Re: Bricomarche IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.14, 20:12 Chyba szybko tam nie zawitam bo produkty z promocji można sobie pooglądać ... wyłacznie na obrazkach w gazetce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brawooooo Re: Bricomarche IP: *.elartnet.pl 05.03.14, 20:50 AntyRELKAMA też jest REKLAMĄ............. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zainteresowany Re: Bricomarche IP: *.158.216.210.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.03.14, 21:08 Z gazetką to zawsze problem albo nie ma i może będzie albo nie dojechało więc po co te gazetki? Porażka!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: go Re: Bricomarche IP: *.elartnet.pl 05.03.14, 21:13 Żebyś ''zadziorów'' nie miał na....... Odpowiedz Link Zgłoś