Gość: Ciechanowianka IP: *.localdomain / 213.77.7.* 22.12.04, 12:08 Czy ktoś z was ma psa??? Ja mam sznaucera miniaturkę. Chciałabym się dowiedzieć czegoś o waszych psach. Napiszcie też, co sądzicie o rasie waszego psa (czy linieje..., itp.). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: killer Re: Psy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 17:04 Jak to twój pies sra pod blokiem,to go zabiję!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojciec Re: Psy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 19:26 A ja ciebie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kita Re: Psy!!! IP: *.crowley.pl 27.01.05, 17:50 Mój pies sra tylko w domu, bo jest niepełnosprawny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: Psy!!! IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 22.12.04, 20:29 A może właściciele psó wkońcu zaczeli by sprzątać po swoich pypilach , a nie tylko za drzwi na dworek. Dzieci potem w tym się bawią a dorośli myszą uważać by nie wdepnąć. Pieska mieć fajnie a sprzątanko do kogo ma należeć??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podatnik Re: Psy!!! IP: *.sap.com / 217.8.176.* 22.12.04, 23:29 Sprzątać powinni te osoby które chodzą po prywatnych posesjach i zbierają podatek w wysokości 50 PL . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa? Re: Psy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 20:39 a ta miniaturka ma zapłacony podatek za swoje istnienie w mieście? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autorka wątku Re: Psy!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 22.01.05, 17:20 Może ma, może nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motylek Re: Psy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 19:50 Ja mam 3 psy. Owczarek niemiecki , jamnik,kundel.Saba ,Kropka,Beta.Myśle że niektóży żle postępują z nimi. Bardzo mi ich szkoda . niestety to prawda. Ci co żle postępują z nimi to moi wrogowie. Jeżeli ktoś ma jakieś zwierzątka. Może nam o nich opowiecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Goofy Re: Psy!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.05, 13:51 Nie wyprowadzajcie psów na boiska ani te osiedlowe ani te przyszkolne. Nie dość że psiaki załatwiają swe potrzeby na boisku, to jeszcze kopią doły. Gdyby tak właściciel psa poślizgnął się na odchodach własnego ulubieńca lub złamał nogę po wpadnięciu w dołek to może pomyślałby o tym gdzie wyprowadzać psa. Posiadanie psa to przede wszystkim obowiązek!!!! Odpowiedz Link Zgłoś