IP: *.localdomain / 213.77.7.* 22.12.04, 12:08
Czy ktoś z was ma psa??? Ja mam sznaucera miniaturkę. Chciałabym się
dowiedzieć czegoś o waszych psach. Napiszcie też, co sądzicie o rasie waszego
psa (czy linieje..., itp.).
Obserwuj wątek
    • Gość: killer Re: Psy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 17:04
      Jak to twój pies sra pod blokiem,to go zabiję!!!!!!
      • Gość: ojciec Re: Psy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 19:26
        A ja ciebie .
      • Gość: kita Re: Psy!!! IP: *.crowley.pl 27.01.05, 17:50
        Mój pies sra tylko w domu, bo jest niepełnosprawny.
    • Gość: realista Re: Psy!!! IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 22.12.04, 20:29
      A może właściciele psó wkońcu zaczeli by sprzątać po swoich pypilach , a nie
      tylko za drzwi na dworek. Dzieci potem w tym się bawią a dorośli myszą uważać
      by nie wdepnąć. Pieska mieć fajnie a sprzątanko do kogo ma należeć???
      • Gość: podatnik Re: Psy!!! IP: *.sap.com / 217.8.176.* 22.12.04, 23:29
        Sprzątać powinni te osoby które chodzą po prywatnych posesjach i zbierają
        podatek w wysokości 50 PL .
    • Gość: aaa? Re: Psy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 20:39
      a ta miniaturka ma zapłacony podatek za swoje istnienie w mieście?
    • Gość: Autorka wątku Re: Psy!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 22.01.05, 17:20
      Może ma, może nie ma...
    • Gość: motylek Re: Psy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 19:50
      Ja mam 3 psy. Owczarek niemiecki , jamnik,kundel.Saba ,Kropka,Beta.Myśle że
      niektóży żle postępują z nimi. Bardzo mi ich szkoda . niestety to prawda. Ci co
      żle postępują z nimi to moi wrogowie. Jeżeli ktoś ma jakieś zwierzątka. Może
      nam o nich opowiecie
      • Gość: Goofy Re: Psy!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.05, 13:51
        Nie wyprowadzajcie psów na boiska ani te osiedlowe ani te przyszkolne. Nie dość
        że psiaki załatwiają swe potrzeby na boisku, to jeszcze kopią doły. Gdyby tak
        właściciel psa poślizgnął się na odchodach własnego ulubieńca lub złamał nogę
        po wpadnięciu w dołek to może pomyślałby o tym gdzie wyprowadzać psa.
        Posiadanie psa to przede wszystkim obowiązek!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka