Dodaj do ulubionych

lek. Dariusz Pietrkiewicz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.09, 20:19
Pilnie proszę o ocenę dr lek. Dariusz Pietrkiewicz, ze szpitala w
Ciechanowie. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ muszę znaleść
dobrego ortopedę.
Obserwuj wątek
    • ania2261 Re: lek. Dariusz Pietrkiewicz 15.05.09, 21:14
      Boże, tyle wątków już było o ciechanowskich ortopedach, że się już rzygać
      chce!NIE MA W C-NOWIE DOBREGO ORTOPEDY!!!6 lat szukałam u nich pomocy dlaczego
      mi drętwieje ręka.Nażarłam się magnesu i potasu, nachodziłam na rehabilitację,
      nasmarowałam fastumami i innym podobnym gównem a to był zespół cieśni nadgarstka.
      Jak juz znalazłam powód i poszłam do baranów po skierowanie na zabieg chcieli
      mnie kłaść na tydzień do szpitala żeby w pełnej narkozie zrobić mi operację. A
      ja podziękowałam i pojechałam ze skierowaniem do Zielonki gdzie za darmochę
      zrobili mi zabieg w znieczuleniu miejscowym w 20 minut. Mąż nie zdążył zjeść
      zapiekanki jak zadzwoniłam po niego żeby mnie odebrał, bo już po wszystkim.
      Mało jeszcze. Proszę bardzo. Mam drugą historię jak naderwałam ścięgna i
      więzadła. Założyli mi gips i zdjęli po 3 tygodniach czyli dokładnie w połowie
      leczenia. Bo tkanki miękkie zrastają się w ciągu około 6 tygodni w zależności od
      urazu a na pewno nie w ciągu 3 tygodni. Mało tego nie dostałam zastrzyków od
      zakrzepicy a powinnam!Pytałam 3 ortopedów. Pietrkiewicza, Szewczyka i Pobożego
      czy nie powinna brać zastrzyków i każdy powiedział że nie. Kiedy po roku
      naderwałam ścięgna po raz drugi w Kołobrzegu i tam udzielono mi pomocy, lekarz
      pokręcił głową jak mu powiedziałam że w Ciechanowie ortopedzi twierdzą że mając
      nogę w gipsie nie potrzeba zastrzyków.
      Gdzie oni się kształcili?! W zawodówce?! Jak można mieć tak rozbieżne zdanie w
      tak oczywistej kwestii?! To tak samo jakby jeden dentysta rwał zęby bez
      znieczulenia a drugi twierdził, że konieczne jest znieczulenie!
      Omijaj ciechanowskich ortopedów jak chcesz chodzić nie kulawa i nie garbata!
      Wszędzie się z nich śmieją. I w Otwocku i w Warszawie.Nikt już nie chce po nich
      poprawiać.Znajomej jak zoperował zerwane więzadła w kolanie poprawiano już dwa
      razy bo tak jej zasznurował że ma przykurcze. ( ten właśnie pan o którego pytasz)
      Mam jeszcze parę przypadków, ale starczy.Mam nadzieję, że cię skutecznie
      wystraszyłam.
      Wnioski wyciągnij sama. Powodzenia.
    • Gość: Twojezdrowie Re: lek. Dariusz Pietrkiewicz IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.21, 17:46
      Nie polecam lek. med. Dariusz Pietrkiewicz – Ortopedy, a dyrektora Polikliniki w Ciechanowie. Lekarz bez diagnozy daje z góry np. rehabilitację bez zbędnych badań. Czuję ból ucisk pod prawą łopatką przy skoliozie on do mnie zamiast powiedzieć, że rehabilitacja może pomóc pozbyć się bólu to mówi, że skoliozy nie da się naprawić. Czy to się nazywa zdrowe podejście do pacjenta? Zamiast dąć nadzieję na poprawę to nadzieja umiera przed wyjściem z gabinetu… Czekając w kolejce widziałem u niektórych pacjentów smutek jak wychodzili z gabinetu, a wielu ludzi od razu wychodziło z kwitkiem na RTG jakby robił ten lekarz wszystko na akord. Kolejnym problemem u tego lekarza to jest ciągnięcie za język bo nie mówi z góry, że jakieś tabletki czy maści mogą pomóc zwalczyć ból tylko trzeba się go dopytywać… Nie polecam nikomu tego lekarza, bardziej każdego wyśle na tamten świat niż pomoże
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka