lazikamator
02.08.09, 23:50
Są w okolicach Ciechanowa urokliwe miejsca warte odwiedzin, a takim jest Kosciół i cmentarz w Lekowie
Sam przeciw sobie piszę ten post, bo staram się nie atakować KK,księzy,religii.
Dla mnie ktoś leżący na chodniku nawet pijany to jeszcze człowiek wymagający pomocy, a nie śmieć.
Dla mnie zwłoki człowieka to jeszcze człowiek godny pochówku.
Dla mnie chleb wyrzucony do śmietnika to bluźnierstwo
Dla mnie krzyż,ktory był poświęcony nie jest zwykłym przedmiotem,ale czymś ważnym i godnym szacunku mimo wszystko.
Oto co zobaczyłem i nie wiem jak to zinterpretować czy jako niedbalstwo robotników i niewiedza proboszcza czy moja wraźliwość jest nadwraźliwością i nie ma o co kruszyć kopii ?
Te trzy zdjęcia zrobiłem prawie w jednym miejscu i może te miejsce po grobach zostaną wykorzystane powtórnie ?
1/krzyż w chwastach przy ogrodzeniu leżący już wiele miesięcy.
3.bp.blogspot.com/_U5oz57mPRKA/SnYEby8bdzI/AAAAAAAAAls/Gq9TsyfQzpg/s1600-h/P1010346.JPG
2/krzyż przewrócony czy zdewastowany przez wandali ?
1.bp.blogspot.com/_U5oz57mPRKA/SnYDvBYcj4I/AAAAAAAAAlc/fkwBvyBNYVs/s1600-h/P1010348.JPG
3/kolejny krzyż leżący obok poprzedniego
4.bp.blogspot.com/_U5oz57mPRKA/SnYDu6r4ROI/AAAAAAAAAlU/bv5vXPxJkUI/s1600-h/P1010347.JPG
4/ dorzucam gratis jak leniwe muszą być osoby, ktore skosiły pięknie trawę obok urokliwego kosciółka i zgrabiły ją tylko nie potrafiły posprzątać i tego co szpeci.
3.bp.blogspot.com/_U5oz57mPRKA/SnYDvVld39I/AAAAAAAAAlk/E0S6eFDjsQw/s1600-h/P1010359.JPG
Proboszcz w Lekowie , będzie miał teraz trudny orzech do zgryzienia.
Szczęść Boże mimo wszystko