generallo 08.12.05, 18:13 www.wm.pl/index.php?ct=elblag&sct=elblag&id=794135 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rosa_el Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 18:21 "Ale to juz bylo..." ;P francuz juz zapodal to dzisiaj :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rosa_el Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 23:54 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=56&w=33175683 generallo... jakos taka agresja troche od Ciebie dzisiaj bije :)) Przeciez to nie bylo zlosliwe :) Ja powiem tak... w zyciu trzeba sie wyloooozowac ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 18:39 Byś chociaż czytał jakie nowe wątki się pojawiły na forum, a nie wklejasz jak leci , do każdego się przy okazji przyczepiając ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek Re: Nasza piękna Asia IP: *.elblag.dialog.net.pl 08.12.05, 18:47 Francuz nie atakuj go, prosze. wystarczy agresji... Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 18:49 lepiej sam uważaj co dajesz na forum, bo ten tramwaj widziałem już na czyjejś stronie, a ty go po prostu zerżnołeś bez pytania :( no i gdzie moje foty lasek które dałem na fotoforum ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek Re: Nasza piękna Asia IP: *.elblag.dialog.net.pl 08.12.05, 18:53 generallo prosze nie odpowiadaj ripostami... cholera jasna, kazdy tu ma specyficzne poglady i jezyk jakim sie posluguje, ale nie kloccie sie o idiotyczmy... Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 19:00 Dobrze mówisz, pROSiAczek, idiotyczne sprawy, no ale sorry, nie wiem o co chodzi ze zdjęciem tramwaju? Już raz pisałem, że to MOJE zdjęcie i znajduje się w galerii na MOJEJ stronie, nawet wrzucę link: www.tramwaje.elblag.webd.pl/img/eNka/ A Generallo, zamiast przyznać się, że w sprawie Ełku zachowałeś się nagannie i niewłaściwie, nic nie powiedziałeś, a wystarczyło przeprosić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek Re: Nasza piękna Asia IP: *.elblag.dialog.net.pl 08.12.05, 19:01 dajcie spokoj temu elkowi. prowokacja grubymi nicmi szyta. a Wy sie daliscie wmanewrowac w nia :( Odpowiedz Link Zgłoś