Dodaj do ulubionych

Nasza piękna Asia

08.12.05, 18:13
www.wm.pl/index.php?ct=elblag&sct=elblag&id=794135
Obserwuj wątek
    • rosa_el Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 18:21
      "Ale to juz bylo..." ;P

      francuz juz zapodal to dzisiaj :))
      • generallo Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 18:50
        niby gdzie ???
        • rosa_el Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 23:54
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=56&w=33175683
          generallo... jakos taka agresja troche od Ciebie dzisiaj bije :)) Przeciez to
          nie bylo zlosliwe :) Ja powiem tak... w zyciu trzeba sie wyloooozowac ;)))

          • generallo Re: Nasza piękna Asia 09.12.05, 14:17
            ja to się w pubie wylozowuję ;)
    • francuz_el Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 18:39
      Byś chociaż czytał jakie nowe wątki się pojawiły na forum, a nie wklejasz jak
      leci , do każdego się przy okazji przyczepiając ;P
      • Gość: pR0SiAczek Re: Nasza piękna Asia IP: *.elblag.dialog.net.pl 08.12.05, 18:47
        Francuz nie atakuj go, prosze. wystarczy agresji...
      • generallo Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 18:49
        lepiej sam uważaj co dajesz na forum,
        bo ten tramwaj widziałem już na czyjejś stronie,
        a ty go po prostu zerżnołeś bez pytania :(

        no i gdzie moje foty lasek które dałem na fotoforum ???
        • Gość: pR0SiAczek Re: Nasza piękna Asia IP: *.elblag.dialog.net.pl 08.12.05, 18:53
          generallo prosze nie odpowiadaj ripostami... cholera jasna, kazdy tu ma
          specyficzne poglady i jezyk jakim sie posluguje, ale nie kloccie sie o
          idiotyczmy...
          • francuz_el Re: Nasza piękna Asia 08.12.05, 19:00
            Dobrze mówisz, pROSiAczek, idiotyczne sprawy, no ale sorry, nie wiem o co chodzi
            ze zdjęciem tramwaju? Już raz pisałem, że to MOJE zdjęcie i znajduje się w
            galerii na MOJEJ stronie, nawet wrzucę link:
            www.tramwaje.elblag.webd.pl/img/eNka/
            A Generallo, zamiast przyznać się, że w sprawie Ełku zachowałeś się nagannie i
            niewłaściwie, nic nie powiedziałeś, a wystarczyło przeprosić.
            • Gość: pR0SiAczek Re: Nasza piękna Asia IP: *.elblag.dialog.net.pl 08.12.05, 19:01
              dajcie spokoj temu elkowi. prowokacja grubymi nicmi szyta. a Wy sie daliscie
              wmanewrowac w nia :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka