Dodaj do ulubionych

WebCam w Elblagu cz. 3

IP: *.elblag.dialog.net.pl 30.01.06, 16:40
swiatowid.elblag.pl/kamera/
w koncu... tyle ze wykonanie lekko amatorskie :/ ale wazne ze jest :)

bo na UMel nie ma co liczyc... przeciez nigdy nie ma na to srodkow....
Obserwuj wątek
    • the_jazz Re: WebCam w Elblagu cz. 3 30.01.06, 23:25
      Szkoda, ze tak rzadko jest odświezana :(
      • francuz_el Re: WebCam w Elblagu cz. 3 31.01.06, 09:24
        Akurat w tym miejscu dużego ruchu nie ma, więc i tak by się dużo nie zmieniało ;-)
        Obecny UM nie ma żadnej zdolności do kreatywnego działania, muszą go wyręczać
        instytucje finansowane z... Olsztyna ;-P Już mi się normalnie nie chce narzekać,
        bo w tym składzie i tak nic się nie zmieni.
    • Gość: Czacha Re: WebCam w Elblagu cz. 3 IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.06, 09:27
      Ta Wasza kamera to lipa nie otwiera się chyba Sławek Malinowski swoją 8 mm tam
      postawił.www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/ to jest kamera
      dopiero.
      • the_jazz Re: WebCam w Elblagu cz. 3 31.01.06, 14:45
        Faktycznie, to jest odświeżanie ;)

        Francuz: juz nie przesadzaj z tym krytykowaniem. Akurat kamerki tego typu to
        pierdoly, na ktore wladze miasta wcale nie musza klasc nacisku. Jest to
        zwyczajnie niepotrzebne do nieczego.
        • Gość: jaćka Re: WebCam w Elblagu cz. 3 IP: *.elblag.dialog.net.pl 31.01.06, 16:40
          Ja piździle , ale mamy telewizyje ;)
          Za to przynajmniej bardziej dosteppna niż ta Vektropochodna.
        • francuz_el Re: WebCam w Elblagu cz. 3 31.01.06, 19:49
          Przecież napisałem, że już mi się nie chce narzekać ;-) A władze miasta, jak to
          napisałeś, nie muszą kłaść nacisku. Najgorsze jest to, że na nic konkretnego one
          nacisku nie kładą i w tym problem.
          • Gość: pR0SiAczek Re: WebCam w Elblagu cz. 3 IP: *.elblag.dialog.net.pl 31.01.06, 20:39
            wyraznie zmieniles nastawienie wobec UMel w ciagu roku... milczenie przeszlo w
            atak, czyzby wybory?? ;) swoja droga the_jazz mieszka na starym, ciekawe jaki
            ma widok i jakiego neta :) moze zrzucimy sie po 2 zeta miesiecznie na prad :)
            • the_jazz Re: WebCam w Elblagu cz. 3 01.02.06, 12:26
              Mam widok na Brame Targowa i Katedre i caly Stary Rynek, ale nie rozumiem jakie
              to ma znaczenie? Co do neta to mam dialogowskiego DSL'a 1mb. pROSIAczek
              udostepnic Ci lacze? ;)
              • francuz_el Re: WebCam w Elblagu cz. 3 01.02.06, 12:37
                Jak to jakie? Masz świetną miejscówkę na Starym Mieście, szybkie łącze ze stałym
                IP, jeszczetylko kamerka internetowa i możesz nadawać obraz zza okna na cały
                świat. Świetnie że się przyznałeś ;-P

                Jaki atak pROSiAczku? Ty jeszcze mojego ataku nie słyszałeś, a wybory dopiero za
                pół roku ;-)
                • Gość: pR0SiAczek Re: WebCam w Elblagu cz. 3 IP: *.elblag.dialog.net.pl 01.02.06, 19:12
                  lacze takie samo mam :P ale ja daje GRATIS kamerke oraz pierwszy uiszczam
                  skladke w kwocie 5zeta... uzywalem jej jako webcam w innym miescie (ktorego
                  nazwy wymienic nie moge - bo generallo zaatakuje ze to nie Elblag). teraz po
                  prostu nie mam "widoku", chyba ze ktos chce dozorowac samochody na parkingu lub
                  moich sasiadow ;)

                  wystarczy ustawic odswiezanie co 3 sek. zajetosc lacza jest zadna... bo
                  odwiezany jpg ma 5-8kB czyli 40-64kb... a bedzie prawdziwy webcam!
                  • swojak3 Re: WebCam w Elblagu cz. 3 02.02.06, 00:59
                    to daj tę kamerkę pogonimy ja za dwa kartony wina Samuraj
                    • the_jazz Re: WebCam w Elblagu cz. 3 02.02.06, 01:56
                      Heh, zastanawiam sie tylko po co nam ta kamerka z mojego okna? W ramach promocji
                      miasta na calym swiecie? huehue ;D
                      • Gość: pR0SiAczek Re: WebCam w Elblagu cz. 3 IP: *.elblag.dialog.net.pl 02.02.06, 17:12
                        w ramach inicjatywy spolecznej...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka