Gość: pR0SiAczek IP: *.elblag.dialog.net.pl 30.01.06, 16:40 swiatowid.elblag.pl/kamera/ w koncu... tyle ze wykonanie lekko amatorskie :/ ale wazne ze jest :) bo na UMel nie ma co liczyc... przeciez nigdy nie ma na to srodkow.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
the_jazz Re: WebCam w Elblagu cz. 3 30.01.06, 23:25 Szkoda, ze tak rzadko jest odświezana :( Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: WebCam w Elblagu cz. 3 31.01.06, 09:24 Akurat w tym miejscu dużego ruchu nie ma, więc i tak by się dużo nie zmieniało ;-) Obecny UM nie ma żadnej zdolności do kreatywnego działania, muszą go wyręczać instytucje finansowane z... Olsztyna ;-P Już mi się normalnie nie chce narzekać, bo w tym składzie i tak nic się nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czacha Re: WebCam w Elblagu cz. 3 IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.06, 09:27 Ta Wasza kamera to lipa nie otwiera się chyba Sławek Malinowski swoją 8 mm tam postawił.www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/ to jest kamera dopiero. Odpowiedz Link Zgłoś
the_jazz Re: WebCam w Elblagu cz. 3 31.01.06, 14:45 Faktycznie, to jest odświeżanie ;) Francuz: juz nie przesadzaj z tym krytykowaniem. Akurat kamerki tego typu to pierdoly, na ktore wladze miasta wcale nie musza klasc nacisku. Jest to zwyczajnie niepotrzebne do nieczego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaćka Re: WebCam w Elblagu cz. 3 IP: *.elblag.dialog.net.pl 31.01.06, 16:40 Ja piździle , ale mamy telewizyje ;) Za to przynajmniej bardziej dosteppna niż ta Vektropochodna. Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: WebCam w Elblagu cz. 3 31.01.06, 19:49 Przecież napisałem, że już mi się nie chce narzekać ;-) A władze miasta, jak to napisałeś, nie muszą kłaść nacisku. Najgorsze jest to, że na nic konkretnego one nacisku nie kładą i w tym problem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek Re: WebCam w Elblagu cz. 3 IP: *.elblag.dialog.net.pl 31.01.06, 20:39 wyraznie zmieniles nastawienie wobec UMel w ciagu roku... milczenie przeszlo w atak, czyzby wybory?? ;) swoja droga the_jazz mieszka na starym, ciekawe jaki ma widok i jakiego neta :) moze zrzucimy sie po 2 zeta miesiecznie na prad :) Odpowiedz Link Zgłoś
the_jazz Re: WebCam w Elblagu cz. 3 01.02.06, 12:26 Mam widok na Brame Targowa i Katedre i caly Stary Rynek, ale nie rozumiem jakie to ma znaczenie? Co do neta to mam dialogowskiego DSL'a 1mb. pROSIAczek udostepnic Ci lacze? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: WebCam w Elblagu cz. 3 01.02.06, 12:37 Jak to jakie? Masz świetną miejscówkę na Starym Mieście, szybkie łącze ze stałym IP, jeszczetylko kamerka internetowa i możesz nadawać obraz zza okna na cały świat. Świetnie że się przyznałeś ;-P Jaki atak pROSiAczku? Ty jeszcze mojego ataku nie słyszałeś, a wybory dopiero za pół roku ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek Re: WebCam w Elblagu cz. 3 IP: *.elblag.dialog.net.pl 01.02.06, 19:12 lacze takie samo mam :P ale ja daje GRATIS kamerke oraz pierwszy uiszczam skladke w kwocie 5zeta... uzywalem jej jako webcam w innym miescie (ktorego nazwy wymienic nie moge - bo generallo zaatakuje ze to nie Elblag). teraz po prostu nie mam "widoku", chyba ze ktos chce dozorowac samochody na parkingu lub moich sasiadow ;) wystarczy ustawic odswiezanie co 3 sek. zajetosc lacza jest zadna... bo odwiezany jpg ma 5-8kB czyli 40-64kb... a bedzie prawdziwy webcam! Odpowiedz Link Zgłoś
swojak3 Re: WebCam w Elblagu cz. 3 02.02.06, 00:59 to daj tę kamerkę pogonimy ja za dwa kartony wina Samuraj Odpowiedz Link Zgłoś
the_jazz Re: WebCam w Elblagu cz. 3 02.02.06, 01:56 Heh, zastanawiam sie tylko po co nam ta kamerka z mojego okna? W ramach promocji miasta na calym swiecie? huehue ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek Re: WebCam w Elblagu cz. 3 IP: *.elblag.dialog.net.pl 02.02.06, 17:12 w ramach inicjatywy spolecznej... Odpowiedz Link Zgłoś