michal_el 03.12.02, 23:08 Chyba wszyscy już ją zdąrzyli zobaczyć, mnie najbardziej śmieszą słowa, że korzystanie z netu nie jest drogie, 2,90 za godzinę, ale tylko po 18 lub w weekendy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj