Dodaj do ulubionych

Reklama Tpsy o internecie

03.12.02, 23:08
Chyba wszyscy już ją zdąrzyli zobaczyć, mnie najbardziej śmieszą słowa, że
korzystanie z netu nie jest drogie, 2,90 za godzinę, ale tylko po 18 lub w
weekendy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka