marrom1
11.03.04, 18:26
Witajcie drogie emamy,
Moj synek (19.06.03) choć niedługo kończy 9 m-cy niestety jeszcze sie prawie
wogóle nie rusza. Chodzi mi oczywiście o turlanie się, podnoszenie. Martwię
się, bo jak czytam Wasze posty, to mój synek jest jakby cofnięty w rozwoju.
Owszem siedzi sam, sięga daleko po zabawkę, ale poderwać mu się pupci to
wogole nie chce. Bardzo Was proszę o opinię, czy powinnam coś z tym robić,
niewiem jakoś stymulować jego rozwój, podnosić, przewracać itp, czy po prostu
poczekać? Bardzo się tym martwię i bardzo proszę Was o pomoc.
Z góry serdeczne dzięki