princessa.of.persia
11.01.14, 12:05
Pisałam ostatnio ze corka ma zapalenie pluc. Teraz młodszy(18 mcy) podłapał i ma oskrzela - kolejne. Ostatnio bylo w listopadzie. Robimy mu 2xdz inhalacje z berodualu(10 kropli) i pulmicortu(0,125 - 1ml) od czwartku. No i syrop wykrztusny. Na poczatku tylko kaszlał a teraz doszły takie swisty przy wydechu. Nie wiem ale czy to normalne? Czy po inhalacjach nie powinno byc lepiej? Martwie sie ze to rzężenie sie pojawiło. Lekarz dopiero w pon. Mały nie chce nic jesc. Tylko troche mleka rano i wieczorem z butelki, słoiczek owoców i chrupki kukurydziane. Obiadow wcale nie chce. Pic tez nie pije. Tylko to mleko, razem ok 240ml. Czy to nie za mało? Specjalnie robie mu rozcienczone to mleko aby wiecej wody bylo. Zawsze wypijał ze 3 kubki dziennie picia.Goraczki nie ma.
Co moge jeszcze zrobic? Chciałabym uniknac antybiotyku bo brał 3 tyg temu na zapalenie ucha.
dziekuje