27.03.15, 12:22

Obserwuj wątek
    • calvi-nai Re: candida 27.03.15, 12:24
      Co oznacza wynik Candida albicans w ilości 10^4 ilość mało znamienna dla kału? ?
      • tankky Re: candida 28.03.15, 08:56
        Candide mają wszyscy. Żeby była szkodliwa dla organizmu musi on być obciążony jakąś chorobą autoimmunologiczną np. AIDS. Panuje obecnie wielka moda na diagnozowanie grzyba jako powodu wszelkiego zła. Lekarze mają być karani za diagnozowanie candidy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka