Dodaj do ulubionych

szczepionki

25.09.05, 16:44
Obserwuj wątek
    • monikapelka Re: szczepionki 25.09.05, 16:51
      Chciałam się zapytać czy szczepionki skojarzone nie zostawiają śladów. Moja
      córka urodziła się za granicą i do tej pory żadne szczepienie nie zostawiło jej
      blizny. Natomiast po przyjeżdzie pierwsze szczepienie jakie robiliśmy tutaj
      zostawiło jej trudno gojący się ślad. Czy to jest tylko ta różnica czy one są
      jakoś ulepszane. proszę o wypowiedzi i doświadczenia.
      • e_r_i_n Re: szczepionki 25.09.05, 17:02
        A jakie to bylo szczepienie? Bo blizna zostaje po gruzlicy. Inne - nie
        zostawiaja sladu.
      • morelee Re: szczepionki 25.09.05, 20:36
        Jak wyżej, a gruźlicy w wielu krajach nie szczepi się, pewnie chodziło o
        gruźlicę. Czy było to na ramieniu?
    • renata28 Re: szczepionki 25.09.05, 21:30
      Ślad zostaje po gruźlicy, niezależnie od tego w jakim kraju szczepisz. Po
      innych szczepieniach nic nie zostaje.
      • ola31121982 Re: szczepionki 26.09.05, 12:05
        pierwszą szczepionką jest szczepionka na grużlice - robiona w ramie i slad ma
        pozostać jest to koniecznosc.jesli zniknie do roku szcepienie sie
        powtarza.natomiast teraz szcepilam swojego kubusia tymi szczepionkami
        skojarzeniowymi-podobno sa dobre i po nich ani sladu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka