agab26
18.02.06, 13:29
Moja 3tyg córeczka cały czas płacze, jak nie spi albo nie je, to płacze.
trochę się przy tym pręży i robi czerwona. Myslałam, że to jakby kolka,
podawalam jej Espumisan, ale nie pomógł. Już nie wiem co mam robic, w nocy
prawie nie spie, a wdzień to samo. Nie jem niczego niestosownego, wiec skąd
ten płacz? Czy ktos może mi pomóc?, coś poradzić, bo już padam na twarz, męża
prawie wcale nie ma w domu idzieckiem zajmuje sie sama. Bede bardzo wdzieczna
pozdrawiam