wiecie co? dostałam dzis poczta razem z gazeta twój maluszek- dostaję od
porodu jaką ankietę wypełniałam wszpitalu, jakis konkurs nestle. trzeba
zbirac kody kreskowe i tu moja prośba: jesli nie zbieracie to może podeślecie
mi? będę wam wdzięczna przez tydzień normalnie, promocja trwa do końca maja
adres wyślę na priv......sam nie zdołam nazbierać bo Kuba woli jedzenie
produkowane w domu.....