Dodaj do ulubionych

kawałki jedzenia w kale

11.02.08, 15:17
witam! zauważyłam u mojego 20 miesięcznego dziecka kawałki jedzenia
w kale. Najpierw to była tylko marchewka, bo zawsze po zjedzeniu
marchwi znajdowałam kawałki w kupce. Ostatnio po zjedzeniu serka z
brzoskwiniami, w kupce były brzoskwinie. O czym to może świadczyć bo
bardzo się martwie. Obecnie robię mu badanie kału na robaki i
pasożyty ale po 3 badaniach wyniki mam ujemne. Proszę o radę!


Obserwuj wątek
    • sayyes Re: kawałki jedzenia w kale 11.02.08, 15:51
      Hm, ja dzis zauważylam buraczki w kupce mojej corki. Mysle, ze swiadczy to o tym, ze wczoraj jadla buraczki smile
      Ale moze tez sie powinnam zaniepokoic i badania kalu zrobic?? smile))
    • hapkaj Re: kawałki jedzenia w kale 11.02.08, 16:45
      U mojej Malej (15 mies.) w kale widac kukurydze, jesli jej nie pogryzla dobrze.
      • juma.ma Re: kawałki jedzenia w kale 12.02.08, 14:16
        U mojego Maćka też tak było i okazało się , w połączeniu z innymi
        objawami, że dziecko ma nietolarancję pokarmową na te produkty,
        które było widać w kupce. Po prostu ich nie trawił. Pozdrawiam.
    • krztyna Re: kawałki jedzenia w kale 13.02.08, 08:36
      Jeśli bedziesz się przyglądać swoim odchodom też od czasu do czasu
      coś znajdziesz a u dziecka do skończenia 3 roku życia to absolutna
      norma.
      ------------
      Aniołek Platek ma braciszka Skorpka
      • gku25 Re: kawałki jedzenia w kale 13.02.08, 12:44
        A lekarz z kliniki gastroenterologii zalecił badanie dwunastnicy mojej córze.
        Też miała kawałki pokarmu w kupce.
        • mamcia46 gku25 14.02.08, 09:05
          i jak wyszło badanie? i co to oznacza?
          • gku25 Re: gku25 14.02.08, 21:04
            To badanie robi się dopiero jak dziecko ma minimum 18 m-cy. Nam jeszcze brakuje
            pół roku. Ale jak już będzie po badaniu, to postaram się pamiętać, żeby coś
            napisać na ten temat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka