Witam.
Moja córeczka 14.01 zacznie 17 miesiąc.Chciałabym bardzo,aby zaczeła załatwiać się do nocniczka.Moi teściowie uważają że juz jest za duża na pampersy.Może i mają racje...Sadzałam ja czasami na nocnik to udalo jej się zrobić pare razy siusiu.Póżniej przestałam.
Moja teśiowa dała mi taki pomysł aby
Jula już nie chodziła w pampersie...
Kazała kupić kilkanaście par majtek i mówiła abym ją jak jestem w domku puszczała w majteczkach...Od dwóch dni tak robie..Ale mała jak zrobi siusiu to nawet nie raeguje nie wiem czy nie czuje że chodzi mokra??
Proszę mamusie napiszcie jak to było u Was ile miały wasze dzieci
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Katarzyna