Dodaj do ulubionych

anemia+dół

13.11.09, 19:48
wczoraj pobrali mi krew, mam anemie...lekarka powiedziała,że może mnie to doprowadzić do białaczkisad a ja mam dopiero 20 lat...i załamałam się na maxasad nie wiem, co robić myślę tylko o tym, że mam białaczkę, bo jestem blada, wypadają mi strasznie włosy...załapałam doła na fulaa. Już mam najgorsze myśli.. podbudujcie mnie jakoś, proszę!
Obserwuj wątek
    • sabka22 Re: anemia+dół 13.11.09, 19:51
      nie wiedziałam że anemia prowadzi do białaczki?!lekarka zamiast
      głupich tekstów powinna ci pomóc się leczyć.Nie stresuj się,jaką
      masz hemoglobine?napisz to Cie pociesze.
      • casik0201 Re: anemia+dół 13.11.09, 19:57
        hemoglobina poniżej normy, bo 11,9 i jakies hct poniżej bo 36,0
        • sabka22 Re: anemia+dół 13.11.09, 20:03
          o rany masakra a co powiesz na hemoglobine 6,7smileja taką
          miałam,jadłam żelazo w tabletkach,brokuły,szpinak,buraczki i żyje i
          nie mam białaczki.
          Brednie,zmień lekarza prosze Cie...11,6 to wg dobrze troche poniżej
          ale ok.
          • tafasola Re: anemia+dół 13.11.09, 21:39
            Phi, jak mam hgb 11,6 to uważam, że mam krew jak byk! Niepokoję się
            poniżej 10,6 tzn łykam żelazo. Niektórzy tak mają.
            Lekarka durna jak but.
        • lidia341 Re: anemia+dół 13.11.09, 21:47
          to nie jest anemia. Ja miałam 9.4 to dopiero anemia
    • miska_malcova Re: anemia+dół 13.11.09, 20:04
      nie martw się, miałam anemię kilka razy w zyciu i po prostu trzeba zacząć o
      siebie dbać. Kochana, żaden dół, tylko weź się za siebie, a durna lekarka niech
      się wali, białaczka nie bierze sie z anemii.
      Mnie tez wypadały włosy, miałam pryszcze, suchą skórę, podkrążone oczy.
      Nie zadręczaj się, tylko idź z wynikami do mądrego lekarza, który powie Ci co
      dalej robić. Głowa do góry! Trzymam kciuki!
      • sabka22 Re: anemia+dół 13.11.09, 20:08
        poczytałam w necie,nie ma mowy o żadnej białaczce z anemi...po
        drugie za anemie uwaza sie wynik hemoglobiny ponizej 11,powyzej jest
        w normie a prawidlowy od 12 w gore,ty masz 11,9 więc nie widze
        problemu.
        Nie martw sie tylko zadbaj o siebie i bedzie supersmile
    • echtom Re: anemia+dół 13.11.09, 21:39
      Aż trudno mi uwierzyć, że lekarz takie rewelacje zapodał. Nie przejmuj się, jedz to, co Sabka, łykaj żelazo plus kwas foliowy, a jeszcze honorowym krwiodawcą zostaniesz smile
    • szyszunia11 Re: anemia+dół 13.11.09, 21:58
      anemia prowadzi do bialaczki?
      hmm
      jest taka kampania szkolaca psychologicznie lekarzy "nie tylko leki leczą", ale Twoja lekarka powinna przynajmniej widzieć, ze nei tylko trutka na szczury odbiera zdrowiesmile
    • bytom6 Re: anemia+dół 13.11.09, 22:05
      spooookojnie smile
      mi ostatnio w czasie badań hgb wyszła na poziomie 8,9mg/l (to chyba
      ta jednostka) Jak widzisz, mam sie całkiem dobrze (poza tym, ze
      spałam od 14 do 20 dzisiajsmile) Anemia to nie koniec świata, na prawdę
      mogła Ci się przytrafić gorsza dolegliwość, na przykład... smile
      no to teraz przestań się dołować
    • ik_ecc Re: anemia+dół 13.11.09, 22:48
      Cale zycie mam anemie i zyje, tyle ze jestem zmeczona. Pierwsze slysze
      ze od tego mozna dostac bialaczki - bialaczka to jest rak a nie
      niedobor zelaza.
      Bierz zelazo i tyle.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka