wczoraj pobrali mi krew, mam anemie...lekarka powiedziała,że może mnie to doprowadzić do białaczki

a ja mam dopiero 20 lat...i załamałam się na maxa

nie wiem, co robić myślę tylko o tym, że mam białaczkę, bo jestem blada, wypadają mi strasznie włosy...załapałam doła na fulaa. Już mam najgorsze myśli.. podbudujcie mnie jakoś, proszę!