rulsanka
16.04.11, 17:25
Czy tylko ja uważam, że to bzdura? Doszło do tego, że nie mogąc kupić zwykłej, kupuję w torebkach, które następnie rozcinam i gotuję zawartość...
Lubię jak kasza wchłonie całą wodę, wtedy jest sypka i nie traci wartości odżywczych. Poza tym jak kasza przywrze do garnka, to nie problem. Gorzej, gdy zrobi tak plastikowa torebka.