Schudłam na kopenhaskiej coś tam,ale wiąz jeszcze musze zrzucić 3 kilo.
Poczytałam troche o odchudzaniu i znalazlam cos co dla mni e bylo hitem!FASOLAMINA,która nie pozwala na przyswajanie weglowodanów,a mnie nie slodycze a własnie weglowodany zgubiły.Slodycze dla mnie nie istnieją.
Poszukalam preparatu który ma to cos w skladzie i kupiłam i..po tygodniu zazywania-kompletnie nie mam ochoty na jedzenie!Hicior jak dla mnie bo ostatnio wilczy apetyt miałam co wieczór

Nie wiem czy moge napisac tu nazwę?żeby nie wyszlo,że cos reklamuje