agusia_o 22.07.04, 13:08 i przede wszystkim nie kapie nawet przy potrząsaniu, to jest b. ważne!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mijuli1 Niekapek jest do kitu 22.07.04, 13:13 Nie kapie jeśli ma założoną uszczelkę. Uszczelka wykonana jest z jakiegoś obrzydliwego gumopodobnego tworzywa. Nigdy nie napiłabym się wiedząc, że w tym co piję zanurzona jest taka obrzydliwa uszczelka. Uszczelka ta powoduje jeszcze, że trzeba bardzo mocno ciągnąć, żeby z tego kubka się napić - nie każde dziecko potrafi. A bez uszczelki - kapie... Odpowiedz Link Zgłoś
agusia_o Re: Niekapek jest do kitu 22.07.04, 13:16 wiem że tam są uszczelki, ale niektóre kubki (chodzi mi dokładnie o nazwę firmy) pomimo tego, że mają uszczelki kapią, przy mocniejszym potrząsaniu Odpowiedz Link Zgłoś
agamamaoli NUBY 22.07.04, 13:28 Wg mnie niekapki NUBY są ekstra. Nie maja tej paskudnej uszczelki, lekko się pije i nie leci. Łatwo się myją, mają tylko mały zaworek plastikowy. Mamy w domu Nuby z uchwytem i bez (ale za to z zatyczką - tak dla higieny). Polecam Odpowiedz Link Zgłoś
agassi78 Re: NUBY 22.07.04, 22:23 No i my testujemu Nub"iego i jesteśmy raczej zadowoleni. Mamy wersję bez uchwytu ale z dowma rodzajami "przepływu": slow i fast Odpowiedz Link Zgłoś
krozy Re: NUBY 23.07.04, 14:51 przetestowałam już chyba wszystkie dostępne niekapki na rynku - i NUBY jest najlepszy!! Odpowiedz Link Zgłoś
beata32 Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 22.07.04, 15:26 Avent ... szczelny, tylko w takie upały trzeba go b. dokładnie myć najlepiej za każdym dolaniem picia Tylko powiem szczerze - nie wiem czy to, że nie kapie na dłuższą metę jest dobre - mój strszy do tej pory najchętniej używa tego kubka - bo może z nim łazić nie uważać, żeby się nie rozlało. I teraz już rzadziej, ale na początku nauki często ze zwykłymi kubkami o tym, ze może się rozlać nie pamiętał ... uważam, że głównie przez to, że nie nauczyłam go przez ten kubkowi, że jak sie pije - to się siedzi ... cóż - z drugim smykiem jestem już mądrzejsza. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ja275 Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 22.07.04, 17:04 a moj Avent kapie- a nawet bywa ze picie wylewa sie z zakretki - koszmar -albo uszczelki do duszy albo AVENT przereklamowany - i to tu nie chodzi tylko o niekapek - mam rowniez zwykle butelki i znich bokiem tez sie leje koszmar !!! Odpowiedz Link Zgłoś
le_lutki Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 23.07.04, 13:15 Ja mam mniej wiecej wszystko AVENTU: butle, kubeczki, podgrzewacz, sterylizator, termos itp i bardzo jestem zadowolona. Z butelek rzeczywiscie po pol roku mi sie zaczelo lac (a raczej kapac) zwlaszcza przy potrzasaniu, ale jak tylko zmienilam smoczki na nowe to bylo w porzadku. Wczesniej nie bralam sobie do serca uwag producenta, ze smoczki nalezy wymieniac co 3 miesiace Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
magda1711 Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 22.07.04, 16:09 Polecam Gerbera.Nie tylko ładnie wygląda, ma ładne kolory , ale również nie kapie. Odpowiedz Link Zgłoś
t.nina Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 22.07.04, 18:27 Gerber kapał, Avent kapał, póki co NUBY jest najlepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
magda1711 Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 22.07.04, 18:36 Myślę , że nie ma co się za bardzo sugerować firmą, bo zawsze znajdzie się osoba , której dany niekapek kapie. Jak dla mnie Gerber jest ok. No i naprawde ładne ma kolory i obrazki. Chyba trzeba samemu jakiś sprawdzić a jakby co to wymienić. Odpowiedz Link Zgłoś
t.nina Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 22.07.04, 19:16 Ale Nuby ma miękki ustnika Gerber nie I NUBY ma zaworek, który można różnie montować i w rezultacie płyn wypływa wolno lub szybko Gerber był w użyciu dość długo, ale po pewnym czasie zaworek zaczął wypadać gdy mała nim tłukła o meble)) NUBY na prawde jest dobry Dodam że miałyśmy niekapek(kapek) z Canpola(seria z Puchatkiem) ale reklamowałam go bo był do d... i oddali pieniążki Odpowiedz Link Zgłoś
driadea Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 22.07.04, 20:51 Ja polecam AVENT (ale zaznaczam- nie znam innych!). Zdarzało się, że kapało (z butelki także), ale należało wtedy dobrze wstawić smoczek/ustnik (poprawić) i już. Czasami wylewanie spowodowane było podciśnieniem, jakie się wytworzylo w kubku, wtedy należy po prostu odkręcić i zakręcić ponownie. Nie ma prawa kapać. Pozdrawiam, Aga Odpowiedz Link Zgłoś
vase Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 23.07.04, 11:43 driadea napisała: > Ja polecam AVENT (ale zaznaczam- nie znam innych!). Zdarzało się, że kapało (z > butelki także), ale należało wtedy dobrze wstawić smoczek/ustnik (poprawić) i > już. Czasami wylewanie spowodowane było podciśnieniem, jakie się wytworzylo w > kubku, wtedy należy po prostu odkręcić i zakręcić ponownie. Nie ma prawa kapać. > Pozdrawiam, Aga Zgadzam sie z driadea (Aga). Rowniez jestem zadowolana z Aventu. (Tak butelek jak i niekapka) Latwo sie myje (latwo tego niekapka rozlozyc na czynniki pierwsze, dokladnie umyc - i zlozyc,a to wazne ) Kupilam kiedys Anywayup - cup. Jakies tam nagrody niby powygrywal, bakterie sie go "nie czepiaja" (?)itd. Ale byl bubel! Wieczko sie nie nakreca, a naklada. Trzeba niezle sily, zeby je nalozyc, a juz sciagnac - po prostu sie nie da. Zassa sie cholerstwo i ani rusz. A wiec: nie polecam niekapkow nakladanych! Odpowiedz Link Zgłoś
joanna_p2 Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 22.07.04, 21:03 A ja polecam tańszy niekapek (14 zł) Baby Ono . Naprawdę nie kapie ,łatwy w utrzymaniu w czystości i synek (7 m-cy) bez problemu i chetnie z niego pije. Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Re: Który kubek NIEKAPEK jest najlepszy 23.07.04, 12:17 Bardzo polecam kubek Gerber Suzy Zoo. Mam dwa, sprawdziły się. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś