Dodaj do ulubionych

Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym!

24.07.04, 14:40
Nie trzeba tu robic takich postow jak ona,bo ona sobie wybiera moje
wypowiedzi, mam dla was lepsza rade.
Wejdzcie w wyszukiwarke, wpiszcie 18lipiec i szukajcie po podpisie. Do wyboru
do koloru a nie jakies resztki ktore Wam iidiotka iimage podaje.
Tam sobie mozecie poczytac moje posty,posmiac sie ,pooburzac, powkurzac itp.
A ja swoje zdanie mam, bede sie go trzymac zawsze i przy nim bede trwac,
nikogo nie obrazam. Nie jestem potworem, nie jestem nieszczesliwa, nie jestem
zakompleksiona. Popelniam bledy jak kazdy, a ze mam swoje zdanie i ciety
jezyk-za to nie bede nikogo przepraszala.
Nie lubie dzieci, sa denerwujaca, absorbujace, brudza, smieca i krzycza, wole
od nich zwierzeta, nie mam nic przeciwko gejom i lesbijom, jestem za kara
smierci i legalizacja marihuany, jestem za aborcja , nie wierze w boga i nie
lubie kosciola.
Obserwuj wątek
    • mela007 Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 24.07.04, 14:52
      OK dziekujemy
      wyjasnij jeszcze w tej psychoterapautycznej spowiedzi
      dlaczego piszesz pod roznymi nickami
      masz tak charakterystyczne bledy
      w swoim mocno niechlujnym stylu
      jak chociazby brak spacjio duzych liter po kropce
      ze jestes rozpoznawalna/ny
      szanowny Panie
      Mel Gibson
      • 18lipiec Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 24.07.04, 14:55
        Przykro mi ale nie pisze pod zadnymi innymi nickami.
      • umasumak do melaoo7 24.07.04, 17:35
        mela007 napisał:

        > OK dziekujemy
        > wyjasnij jeszcze w tej psychoterapautycznej spowiedzi
        > dlaczego piszesz pod roznymi nickami
        > masz tak charakterystyczne bledy
        > w swoim mocno niechlujnym stylu
        > jak chociazby brak spacjio duzych liter po kropce
        > ze jestes rozpoznawalna/ny
        > szanowny Panie
        > Mel Gibson

        Częst piszę z małej litery po kropce, czasem nie używam spacji. czyżbym była
        18lipiec?
    • sakada Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 24.07.04, 14:52
      "nie mam nic przeciwko gejom i lesbijom, jestem za kara
      smierci i legalizacja marihuany, jestem za aborcja , nie wierze w boga i nie
      lubie kosciola."

      I bardzo słusznie bo ja też. No może z tą karą śmierci się nie zgadzam. A po za tym niczego bulwersującego/obrzydliwego/chamskiego w Twoich poglądach nie znajduje. Dzieci również możesz nie lubić - twoje prawo (choć ja uwielbiam zwłaszcza swojego Oskara)
      Pozdrawiamsmile
      • 18lipiec Re: sakado 24.07.04, 14:57
        I bardzo słusznie bo ja też. No może z tą karą śmierci się nie zgadzam. A po za
        tym niczego bulwersującego/obrzydliwego/chamskiego
        w Twoich poglądach nie znajduje. Dzieci również możesz nie lubić - twoje prawo
        (choć ja uwielbiam zwłaszcza swojego Oskara)
        Pozdrawiamsmile


        Ja za kara smierci nie bylam, dopoki ostatnio nie dowiedzialam sie jak dwoch
        sku.......now pobilo, udusilo i wyrzucilo z pociagu 21 letnia dziewczyne. Tego
        juz za wiele. Od tej pory jestem za zasada " oko za oko".
        A poza tym jak widzisz inni znajduja w moich pogladach chamstwo, wulgaryzymy i
        na dodatek mysla ze to prowokacja.
    • skarolina Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 24.07.04, 14:56
      Wiesz co? Generalnie ani mnie ziębią ani grzeją Twoje posty, świętym oburzeniem
      nie pałam, ale ciągle zastanawia mnie jedna rzecz.
      Czemu, skoro nie lubisz dzieci, wchodzisz na eDziecko, czemu, nie wierząc w
      Boga, pętasz się po forum Chrześcijaństwo? Skoro czegoś nie lubię i mnie nie
      interesuje, to nie marnuję na to czasu. Bo inaczej to pachnie albo masochizmem
      albo chęcią siania fermentu.
      • 18lipiec Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 24.07.04, 14:58
        Przyznaje sie...jestem masochistka! wink)))))
    • mika_p Jak ułatwiasz, to ulatwiasz :P 24.07.04, 14:56
      Wiesz, nie chce mi się latać po wyszukiwarce, może po prostu, jak już
      założyłas wątek ułatwiający, zacznij od żłobka czy innego przedszkola i opisz
      nam po kolei całe życie. Ja poprosze, żeby było dużo pikantnych szczegółów,
      może inne emamy zgłoszą inne zapotrzebowanie wink)))
      • joasiiik25 Re: Jak ułatwiasz, to ulatwiasz :BEZ KOMENTARZA... 24.07.04, 15:38
        HAHAHAH a to sie usmialam:0 dalej p.18lipiec lubisz byc w centrum
        zainteresowania?

        pozdrawiam serdecznie smile
        • 18lipiec Re: Jak ułatwiasz, to ulatwiasz :BEZ KOMENTARZA.. 24.07.04, 16:53
          UWIELBIAM
    • bura2 Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 24.07.04, 15:44
      Wiesz ja nie rozumie dlaczego ty w ogole odwiedzasz forum Dziecko jesli rzekomo
      dzieci nie lubisz????!!!!
      Wytlumacz mi to prosze
      • triss_merigold6 Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 24.07.04, 16:16
        Ja również nie lubię dzieci ale ze względu na perspektywę posiadania własnego
        forum odwiedzam. Argument typu "kto nie ma dzieci niech się nie wypowiada na
        ich temat" jest równie sensowny jak tekst, że osobnik nie będący ćpunem nie
        powinien zabierać głosu na temat narkotyków.
        • sakada Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 25.07.04, 02:16
          PS: Ja osobiścię wolę Cirismile A tak w ogóle to fają literaturę czytujesz. Ja również lubuje się w Sapkowskimwink Ale Tolkienem też nie wzgardzę...
    • bea.bea Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 24.07.04, 16:32
      hejsmile)
      uwazam , ze masz prawo do tych wszystkich rzeczy o których piszesz,
      masz prawo pisać na forach niezaleznie od tego jakie masz poglądy,
      masz prawo robic błędy ( sama je robie)
      ooo...
      a jak sie komus nie podoba niech nie czyta...
      zauwazyłam czytając to forum, że dziewczyny bardzo poważnie podchodzą do wielu
      tematów, a czasem wystarczyłoby małe przymrózenie oka...smile)

      pozdrawiam cieplutko beata
      • madelaine6 Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 24.07.04, 17:25
        Jestem tego samego zdania,co bea.bea.I jeszcze jedno-przynajmniej na moment zrobilo sie ciekawiej i inaczej (choc bardzo lubie to forum,to czasem mnie mdli od tej samej tematyki).A tak mozna sie poekscytowac przy kompie wink))),popluc ze wzburzenia na monitor wink))) itp. itd. Zawsze cos sie dzieje - dlatego jak ktos widzi nicka lipca to od razu zaglada...
        I jeszcze jedno:to magiczne przymrozenie oka...Polecam wszystkim.
    • umasumak do koleżanki lipiec :)) 24.07.04, 17:47
      Wiesz Twoje poglądy aż tak bardzo mnie nie drażnią... sama miałam podobne
      kilkanaście lat temu ( z wyjątkiem aborcji i dzieci). Nie podoba mi się tylko
      jedno. nie to że zaglądasz na forum edziecko (każdy może to robić) ale to że w
      Twoich niektórych wypowiedziach wyczówa się coś takiego, co sprawia wrażenie
      jakbyś się naigrywała z nas emam. A już najbardziej nie podobało mi się, jak
      podpuściłaś forumowiczów z "kobiety" do wklejenia wątku o matkach, gwarantując
      im że będzie świetna zabawa. nie twierdze że wszystkie jesteśmy tutaj święte.
      Ale to było nie fair. Tak poza tym to pisz co chcesz. Pozdrawiam Cię smile)
      • 18lipiec Re: do koleżanki lipiec :)) 25.07.04, 00:46
        I ja Ciebie pozdrawiam.
    • anik801 Re: Ulatwie zadanie iimage i innym oburzonym! 24.07.04, 18:29
      W tym,że ktoś nie lubi dzieci nie widzę nic złego.Sama jestem mamą.Moja
      córeczka to upragnione,planowane i wyczekane dziecko.I wiecie co?To nie znaczy
      że zachwycam się każdym napotkanym dzieckiem.Jest mnóstwo tak okropnych
      dzieci,z którymi nie chciałabym zostać sama nawet na 5min.!Nie wierzę że są tu
      same mamy,które choć raz nie zetknęły się z okropnym bachorem!To że mam dziecko
      niczego nie zmienia.Kocham swoją małą nad życie,ale nie muszę lubić wszsystkich
      dzieci.I wierzcie mi,że z tego powodu nie jestem gorszą mamą!Po prostu idąc do
      supermarketu nie muszę mieć ochoty oglądać rozwrzeszczanych,kładących się na
      ziemi dzieci!Przed moim blokiem biegają 4latki plujące na chodnik i klnące jak
      szewc-nie są to słodkie dzieciaczki.Nie cierpię takich dzieci!!!A co do psów to
      po prostu boję się,gdy idzie duży pies i nie ma ani kagańca,ani nie jest na
      smyczy,bo właściciel ma to gdzieś!Uważam,że tych właścicieli powinno się karać.
      Każdy ma prawo do własnych poglądów.Nigdzie nie jest napisane,że kobietom
      bezdzietnym wstęp na forum wzbroniony.To,że ktoś nie ma dzieci w tym
      momencie,nie oznacza że nie będzie ich miał.
      • r345 Do 18 lipca 24.07.04, 21:49
        Nie cietego jezyka to ty nie masz dziewczyno.
        Masz mocno prymitywny jezyk.

        Ciety jezyk laczy sie nierozerwalnie z inteligencja a tego niestety nie sposob
        ci przypisac...

        Dziecka Ci nie zycze bo szkoda dziecka lecz zastanow sie nad korzystniejszym
        spozytkowaniem twego cennego czasu...szkoda sie marnowac na takim marnym
        forum...
        • 18lipiec Re: Do 18 lipca 25.07.04, 00:47
          bla bla blaaaa
        • sakada Re: Do 18 lipca 25.07.04, 01:02
          "Ciety jezyk laczy sie nierozerwalnie z inteligencja a tego niestety nie sposob
          ci przypisac.."

          A skąd u Ciebie takie wnioski r345?
          Poznałam 18 lipiec bliżej i to wcale niegłupia babka. Trochę masz moim zdaniem za mało danych by takie kategoryczne sądy wyrażać.
          • e5121 Re: Do 18 lipca 25.07.04, 09:09
            Pozdrawiam Panią "18 lipiec" i przyznaje,że pani Bakuła też mi nie przeszkadza.
            Każdy ma prawo do wyrazania swoich pogladow i siania czasem małego zametu.
      • jktasp do anik801 25.07.04, 15:25
        Trochę szkoda, że nie wiesz, że dzieci takie są ile miłości i zrozumienia
        dostają. Nie na dzieci trzeba pluc ale przyjrzec sie rodzicom. Często na
        spacerach widuje naprawdę niefajne sceny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka