18lipiec
24.07.04, 14:40
Nie trzeba tu robic takich postow jak ona,bo ona sobie wybiera moje
wypowiedzi, mam dla was lepsza rade.
Wejdzcie w wyszukiwarke, wpiszcie 18lipiec i szukajcie po podpisie. Do wyboru
do koloru a nie jakies resztki ktore Wam iidiotka iimage podaje.
Tam sobie mozecie poczytac moje posty,posmiac sie ,pooburzac, powkurzac itp.
A ja swoje zdanie mam, bede sie go trzymac zawsze i przy nim bede trwac,
nikogo nie obrazam. Nie jestem potworem, nie jestem nieszczesliwa, nie jestem
zakompleksiona. Popelniam bledy jak kazdy, a ze mam swoje zdanie i ciety
jezyk-za to nie bede nikogo przepraszala.
Nie lubie dzieci, sa denerwujaca, absorbujace, brudza, smieca i krzycza, wole
od nich zwierzeta, nie mam nic przeciwko gejom i lesbijom, jestem za kara
smierci i legalizacja marihuany, jestem za aborcja , nie wierze w boga i nie
lubie kosciola.