agrypina6 27.07.13, 17:32 dyskomfort? 24.03.2012 życie nabrało sensu. Mój mały Książę - mój synek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majenkir Re: 27.07.13, 21:28 Jakies dwa dni (o ile dobrze pamietam), seks po tygodniu (tylko pamietaj, ze dopiero po ok. 20 ejakulacjach sperma jest jalowa ). Odpowiedz Link Zgłoś
jematkajakichmalo Re: 28.07.13, 00:50 Po 20 ejakulacjach? Zakladajac, ze bylby seks 1 x dziennie (ematka to ma nawet 2x ) to po niecalym miesiacu mogloby byc bezpiecznie... Jak zasiegalismy info w tej sprawie to nam powiedziano, ze nalezy zrobic badanie spermy po 6 mcach a do tego czasu uzywac dodatkowego zabezpieczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
majenkir Re: 28.07.13, 03:56 Przez pol roku??? Nie pamietam dokladnie, bo to 12 lat temu bylo , ale lekarz powiedzial, zeby przyjsc z probka bodajze po miesiacu (czego moj oczywiscie nie uczynil, po prostu stwierdzilismy, ze "juz mozna") . Odpowiedz Link Zgłoś
jematkajakichmalo Re: 28.07.13, 15:06 To szczescie mieliscie jak nie wiem co... Wszedzie podaja minimalny czas 8 tygodni, potempowinno sie probe powtorzyc po 16-20, a wskrajnych przypadkach po roku. Odpowiedz Link Zgłoś
thanksgiving Re: Wazektomia- może wiecie, jak długo po odczuwa 28.07.13, 03:29 Dwa dni a przez dwa tygodnie nie mozna wchodzic do basenu zeby uniknac zakazenia. Odpowiedz Link Zgłoś
truskawkowe_studio Re: Wazektomia- może wiecie, jak długo po odczuwa 28.07.13, 09:40 Moj maz narzekal 2tyg po ze jeszcze go boli, widac on z tych delikatniejszych po 4 miesiacach robiony jest test zeby sprawdzic czy operacja sie udala. Czekaja z tym kilka miesiecy bo zabieg moze sie samoistnie odwrocic niedlugo po operacji Odpowiedz Link Zgłoś
mindtriper Re: Wazektomia- może wiecie, jak długo po odczuwa 28.07.13, 09:43 Męczysz się od marca 2012 i dopiero teraz pytasz a forum? Odpowiedz Link Zgłoś
majenkir Re: 28.07.13, 14:44 mindtriper napisała: > Męczysz się od marca 2012 i dopiero teraz pytasz a forum? Odpowiedz Link Zgłoś
agrypina6 Re: Wazektomia- może wiecie, jak długo po odczuwa 28.07.13, 15:00 Dzięki za odpowiedzi. A męczyć czasem się lubię. Odpowiedz Link Zgłoś