06.09.13, 22:18

cisza??
Szukam i własnym oczom nie wierzę nikt meczu nie komentuje?
Ja jak piłka podskakuje a wiąchy lecą soczystetongue_out
Obserwuj wątek
    • rhaenyra Re: a o meczu 06.09.13, 22:23
      a w co graja ?big_grin
    • adwarp Re: a o meczu 06.09.13, 22:26
      poszukaj dalej, jest jeden wątek.
    • krejzimama Re: a o meczu 06.09.13, 22:43
      BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!
    • eliszka25 Re: a o meczu 06.09.13, 22:50
      no to po meczu. moj maz tez pare ladnych wiazanek puscil, zwlaszcza po tej nieuznanej bramce.
      • krejzimama Re: a o meczu 06.09.13, 22:58
        Znów nas ukrzywdzili. Nas Polaków.
        SPISEG!
      • czar_bajry Re: a o meczu 06.09.13, 23:31
        musiałam ochłonąćbig_grin
    • mindtriper Re: a o meczu 06.09.13, 22:50
      Ale jakim meczu?
      suspicious
    • bell82 Re: a o meczu 06.09.13, 22:55
      Bardzo dobrze sie stalo. Nie bedzie po raz kolejny pompowania balonika i podniecania sie jakby nie wiadomo co.
    • kkalipso Re: a o meczu 06.09.13, 22:58
      i tak lubię chłopaków .... sędzia kaloszbig_grin

      • krejzimama Re: a o meczu 06.09.13, 22:59
        Nie śedzia kalosz tylko jedenastu patałachów, którzy nie potrafią wygrać meczu z outsiderem.
        • kkalipso Re: a o meczu 06.09.13, 23:11
          Krejzi nie gadaj głupot większość z tych twoim zdaniem outsiderów gra w światowej lidze.

          Grali całkiem dobrze. Gdyby jeszcze sędzia sprzyjał hahhahahahahha
          • krejzimama Re: a o meczu 06.09.13, 23:30
            Jakby grali dobrze to strzeliliby 4 bramki i mieli gdzies czy im sedzia uznał jedna czy nie.

            > Krejzi nie gadaj głupot większość z tych twoim zdaniem outsiderów gra w światow
            > ej lidze.
            W czym???????

            Polska w rankingu Fifa zajmuje 72 pozycje. Po prostu potęga.
            • czar_bajry Re: a o meczu 06.09.13, 23:35
              > Krejzi nie gadaj głupot większość z tych twoim zdaniem outsiderów gra w ś
              > wiatow
              > > ej lidze.
              > W czym???????
              >
              > Polska w rankingu Fifa zajmuje 72 pozycje. Po prostu potęga.
              >

              Wiesz krejzi myślałam że jesteś mądrzejsza.... kkalipso nie o Polsce pisała tylko o lidze europejskiej, myślałam że tak prosty tekst potrafisz ze zrozumieniem przeczytać...tongue_out
              • krejzimama Re: a o meczu 06.09.13, 23:38
                W którym miejscu pisała o lidze europejskiej?
                Poproszę wkleic stosowny cytat.

                Przy okazji Liga Europejska to to II liga europejskiej piłki.
                • czar_bajry Re: a o meczu 06.09.13, 23:41
                  ok pisała o lidze światowej ale nadal nie o Polsce tylko o polskich piłkarzach i nie mów że Lewandowski nie jest w czołówcetongue_out
                  • krejzimama Re: a o meczu 06.09.13, 23:43
                    Jeden Lewandowski jak widac nic nie zrobi.
                    To ilu polskich piłkarzy gra w sumie w druzynach grających w Lidze Mistrzów?
                    Jak kiedyś zaczniemy wygrywac z Hiszpanią, Włochami, Anglią czy Niemcami a polskie druzyny zaczną dochodzić przynajmniej do cwiercfinaów LM to moze zmienie zdania.

                    Na razie to tylko żałosne, nażelowane patałachy.
                    • iwles Re: a o meczu 07.09.13, 00:10

                      a angielska Premier League, niemiecka Bundesliga, czy włoska Liga A licza się, czy to też patałachy i ochłapy ?
                      • krejzimama Re: a o meczu 07.09.13, 00:15
                        Dobrze zatem ilu polskich piłkarzy ma stałe pewne w czołowych klubach
                        Premier League
                        Primera Division
                        Serie A
                        Bundesligi
                        • iwles Re: a o meczu 07.09.13, 00:24

                          z powolanych przez Fornalika na dzisiejszy mecz naliczyłam jedenastu.
                          • iwles Re: a o meczu 07.09.13, 00:26
                            A nie, sorry, to nie tylko na dzisiejszy mecz, tylko na mecze eliminacyjne do MŚ.
              • burina Re: a o meczu 07.09.13, 02:11
                Z drzewka wynika, że outsiderami krejzi nazwała Czarnogórę a kkalipso uświadomiła jej, że ci outsiderzy grają jednak w 'światowej lidze', co miałoby sugerować, że oczekiwanie, że nasze orły łatwo z nimi powinny wygrać było trochę na wyrost..
            • iwles Re: a o meczu 07.09.13, 00:36
              krejzimama napisał:

              > Polska w rankingu Fifa zajmuje 72 pozycje. Po prostu potęga.
              >


              a Czarnogora 28.

              Coby nie mówić, jednak od nas lepsi, to nie jakies tam San Marino, czy Moldawia.
      • czar_bajry Re: a o meczu 06.09.13, 23:32
        i to jaki kalosz...big_grin
        • krejzimama Re: a o meczu 06.09.13, 23:33
          No tak sędziowie są winni.
          • czar_bajry Re: a o meczu 06.09.13, 23:36
            krejzimama napisał:

            > No tak sędziowie są winni.

            O ...i o to właśnie chodzi, jeszcze będą z Ciebie ludziebig_grin
            • krejzimama Re: a o meczu 06.09.13, 23:40
              Spójrzmy wreszcie prawdzie w oczy, że tzw "reprezentacja" Polski to żałosna zbieranina grajków dla których wygranie meczu z takimi potęgami jak Czarnogóra czy Mołdawia jest niewykonalne.
              Ta zbieranina podczas ME nie była w stanie wyjść z najsłabszej grupy podczas eliminacji.
              • czar_bajry Re: a o meczu 06.09.13, 23:42
                i tu niestety muszę przyznać Ci racjęsad ja jednak uważam iż nasza reprezentacja za mało ze sobą trenuje- to raz a dwa za często następują w niej zmianysmile
              • kkalipso Re: a o meczu 07.09.13, 00:46
                Polacy całkiem dobrze zaczynają grać , ale graja za "czysto" za honorowo , wiele lat upłynie zanim nauczą się sędziego oszukiwać , a piłka nożna zeszła na psy i tylko "ścierwa " ze znajomościami wygrywają !
                Jak widzę tych płaczących z bólu poszkodowanych co ich na noszach wynoszą , to nie wiem czy się śmiać czy płakać . Co do reszty -zastanawiam się gdzie aktorstwo studiują ? Parodia !
    • inguszetia_2006 Re: a o meczu 06.09.13, 23:37
      Witam,
      No, ten tego... Oglądałam mecz, pisałam na ematce i grałam na kurniku w triktraka. Najlepiej poszło w triktraka;-P
      Pzdr.
      Ing
      • czar_bajry Re: a o meczu 06.09.13, 23:39
        big_grin
    • exina Re: a o meczu 07.09.13, 01:43
      Teraz się będą kretynki przerzucać, która się zna bardziej na piłce, wszystko to odsłuchane od innych kretynów, ich meżów, konkubentów i tzw FF.
      Ja sobie dziś podczas słuchania radia o tych kretynizmach marzyłam, że zostanie wybrany rząd, który ukróci to wszystko w cholerę. Zero nowych 50 stadionów dla panów "pseudokibiców", zlikwidowany minister sportu, zlikwidowane to całe cholerstwo, na które moje biedne miasto wydaje więcej niż na remonty dróg, chodników, parków, na budowanie placów zabaw dla dzieci, których nie ma, albo się rozlatuja. No ale na stadion, lokalną drużynę oskarzaną 100 razy o uczestniczenie w ustawianiu wyników meczów, jakąś w ogóle poza jakąkolwiek klasyfikacją, to jest. To są po milionie kazdego roku, podczas gdy remont przejscia podziemnego to 100 tys., remontują tylko po wieloletnich naciskach. Wniknijcie jak to jest w waszych miastach, od razu odechce wam się "kibicowania" i znania się na "narodowyuch sporcie", który toczy tę biedną, doświadczoną przez wojny ziemię niczym rak albo kościół katolicki. Jestesmy zbyt biednym panstwem, aby bawić się w sport, a jesli już, to zacznijmy od podstawówek i wymianie "nauczycieli", którzy nagradzają za warunki fizyczne, a nie za wkład pracy.
      • burina Re: a o meczu 07.09.13, 02:18
        I w ogóle lekcje tańca (ważne, żeby towarzyskiego a nie jakichś wyindywidualizowanych) zamiast połowy lekcji wf-u i będzie pięknie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka