amoreska
03.11.14, 21:19
co byś zmienił (wprowadził/zlikwidował) w polskiej rzeczywistości?
Od 1 do 3 rzeczy
Moja propozycja:
- konfiskata auta dla pijanych kierowców - czasowo, a dla pijanych kierowców sprawców wypadków - długoterminowo (wypadków ze skutkiem śmiertelnym - bezterminowo)
- większe kompetencje dla szkół w sprawie pomocy dzieciom sprawiającym problemy wychowawcze
Tak, pijani kierowcy też mnie drażnią.