...w tym sklepie" - powiedział mój ośmiolatek do własciciela naszego kornerszopu
dziecko kupowało loda czy cos i wpadło z zachwyt
facet dzisiaj nam to opowiedział, sikając ze smiechu
oświadczyl również, że ma zamiar "normalnie nagrywać tego dzieciaka, bo on nie zapamieta tych wszystkich jego tekstów"
ja mam dziwne to dziecko