Dodaj do ulubionych

"to moje najwspanialsze doświadczenie zakupowe...

20.07.15, 20:06
...w tym sklepie" - powiedział mój ośmiolatek do własciciela naszego kornerszopu
dziecko kupowało loda czy cos i wpadło z zachwyt
facet dzisiaj nam to opowiedział, sikając ze smiechu
oświadczyl również, że ma zamiar "normalnie nagrywać tego dzieciaka, bo on nie zapamieta tych wszystkich jego tekstów"

ja mam dziwne to dziecko suspicious
Obserwuj wątek
    • asmarabis Re: "to moje najwspanialsze doświadczenie zakupow 20.07.15, 20:12
      > oświadczyl również, że ma zamiar "normalnie nagrywać tego dzieciaka, bo on nie
      > zapamieta tych wszystkich jego tekstów"

      takie nagrywanie cudzych dzieci to nie jest nielegalne?
      • aankaa Re: "to moje najwspanialsze doświadczenie zakupow 20.07.15, 21:20
        odezwanie się do cudzego dziecka można potraktować jako molestowanie !!
        a tu wątkodajka chciała się, tylko, pochwalić jakie ma cudowne, roztropne i inteligentne dziecię...
        • konwalka Re: "to moje najwspanialsze doświadczenie zakupow 20.07.15, 21:23
          a jasniej? kto się i jak odezwał do cudzego dziecka?
          bo coś mi, wstretnej chwalipięcie, umknęło...
        • asmarabis Re: "to moje najwspanialsze doświadczenie zakupow 20.07.15, 23:44
          No jasne, tylko w obecnych czasach chyba sie stanowczo reaguje na takie dwuznaczne 'zarty' sklepikarzy i innych takich, tak myslalam przynajmniej......
    • inguszetia_2006 Ma gadane! Będzie politykiem lub PR-owcem;-D n/t 20.07.15, 23:13
    • arwena_11 Re: "to moje najwspanialsze doświadczenie zakupow 20.07.15, 23:21
      fajny dzieciaksmile

      a ty dorobiłaś się psychofanki tongue_out,
      • konwalka Re: "to moje najwspanialsze doświadczenie zakupow 20.07.15, 23:38
        nooo, dla mnie to tez doswiadczenie
    • nanuk24 Re: "to moje najwspanialsze doświadczenie zakupow 21.07.15, 01:42
      No, taki klient to skarbsmile
    • moofka Re: "to moje najwspanialsze doświadczenie zakupow 21.07.15, 07:00
      A z rówieśnikami sie tym slangiem dogaduje?
      • kaamilka Re: "to moje najwspanialsze doświadczenie zak 21.07.15, 08:58
        Moj potrafil dostosowac sie poziomem do rozmowcy. Na poczatku w przedszkolu rowiesnicy patrzyli na niego jak na kosmite i nic nie kumali, ale starczylo kilka dni i inaczej rozmawia z doroslymi a inaczej z dziecmi.
    • rosapulchra-0 Konwalka, OT 21.07.15, 08:38
      Będę w twoich okolicach dziś koło południa. Tak tylko piszę smile
      • konwalka Re: Konwalka, OT 21.07.15, 14:56
        aha smile
        to o której wlecisz na kawke?
        • rosapulchra-0 Re: Konwalka, OT 21.07.15, 15:00
          Ano już nie wlecę sad Właśnie wróciłam do domu i pędzę dalej.
    • malwa51 Re: "to moje najwspanialsze doświadczenie zakupow 21.07.15, 17:00
      Usmiechnelam sie do Twojego dzeciaka i jego shopping experience smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka