konwalka
02.11.15, 14:15
pytanie do tych, które straciły rodzica
jestem bardzo na świeżo po smierci mojej mamy
4 tygodnie temu towarzyszyłam jej w przechodzeniu na drugą stronę
teraz, gdy patrzę na krzyż i tabliczkę z jej imieniem, to myślę, że to jakiś koszmarny żart...